Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1982/1983
11.12.1982   Raufoss Norwegia K-86
12.12.1982   Lillehammer Norwegia K-120
26.12.1982   St. Moritz Szwajcaria K-94
08.01.1983   Planica Jugosławia K-90
09.01.1983   Villach Austria K-77
10.01.1983   Tarvisio Włochy K-80
16.01.1983   Schwarzach im Pongau Austria K-80
22.01.1983   Willingen RFN K-110
23.01.1983   Willingen RFN K-110
30.01.1983   La Molina Hiszpania K-75
20.02.1983   Travnik Jugosławia K-87
27.02.1983   St. Nizier Francja K-112
27.02.1983   St. Nizier Francja K-112
12.03.1983   Schoenwald RFN K-85
13.03.1983   Titisee-Neustadt RFN K-90
20.03.1983   Rovaniemi Finlandia K-90
20.03.1983   Seefeld Austria K-84
26.03.1983   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
26.03.1983   Kuusamo Finlandia K-120
27.03.1983   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
27.03.1983   Kuusamo Finlandia K-120
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 11.12.1982 - Raufoss (Norwegia) K-86 (brak 15)
* niepełne wyniki 12.12.1982 - Lillehammer (Norwegia) K-120 (brak 15)
* niepełne wyniki 22.01.1983 - Willingen (RFN) K-110 (brak 15)
* niepełne wyniki 23.01.1983 - Willingen (RFN) K-110 (brak 15)
* niepełne wyniki 20.03.1983 - Rovaniemi (Finlandia) K-90 (brak 15)
* niepełne wyniki 27.03.1983 - Strbske Pleso (Czechosłowacja) K-90 (brak 15)
* niepełne wyniki 26.03.1983 - Kuusamo (Finlandia) K-120 (brak 15)
* niepełne wyniki 27.03.1983 - Kuusamo (Finlandia) K-120 (brak 15)

nie wzięto pod uwagę konkursów:
18 marca 1983 Norwegia Sprova K-90
19 marca 1983 Norwegia Stjordal K-82
20 marca 1983 Norwegia Meldal K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Franz Wiegele Austria 95  
2 Vegard Opaas Norwegia 88 -7
3 Rolf Age Berg Norwegia 77 -18
4 Vasja Bajc Jugosławia 75 -20
  Walentin Boschitschkov Bułgaria 75 -20
6 Primoz Ulaga Jugosławia 69 -26
  Pentti Kokkonen Finlandia 69 -26
8 Vladimir Breitschev Bułgaria 68 -27
9 Morten Brekk Nilsen Norwegia 63 -32
10 Adolf Hirner Austria 61 -34
11 Miroslav Polak Czechosłowacja 57 -38
12 Hubert Neuper Austria 56 -39
  Georg Waldvogel RFN 56 -39
14 Rupert Hirner Austria 52 -43
15 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 50 -45
16 Jari Puikkonen Finlandia 47 -48
17 Jiri Parma Czechosłowacja 46 -49
  Paul Egloff Szwajcaria 46 -49
19 Pavel Ploc Czechosłowacja 45 -50
20 Boerge Benum Norwegia 43 -52
  Bohumil Vacek Czechosłowacja 43 -52
22 Pasi Ronkainen Finlandia 41 -54
23 Raimund Resch Austria 40 -55
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 40 -55
  Per Bergerud Norwegia 40 -55
26 Hans Wallner Austria 37 -58
27 Gerard Colin Francja 35 -60
28 Per-Morten Olsrud Norwegia 34 -61
  Peter Ciz Czechosłowacja 34 -61
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 34 -61
31 Jari Pulkkinen Finlandia 33 -62
32 Nils Stolzlechner USA 32 -63
  Andreas Felder Austria 32 -63
  Bernhard Zauner Austria 32 -63
35 Miroslav Slusny Czechosłowacja 31 -64
  Jan Jelenski Czechosłowacja 31 -64
37 Fritz Esser Austria 29 -66
  Roland Glas Szwajcaria 29 -66
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 29 -66
40 Eirik Reeberg Norwegia 28 -67
  Joachim Ernst RFN 28 -67
  Olav Hansson Norwegia 28 -67
  Janusz Malik Polska 28 -67
44 Matti Nykänen Finlandia 27 -68
45 Alfred Groyer Austria 26 -69
  Christian Hauswirth Szwajcaria 26 -69
47 Ole Bremseth Norwegia 25 -70
  Halvor Persson Norwegia 25 -70
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 25 -70
50 Massimo Rigoni Włochy 24 -71
  Steinar Braaten Norwegia 24 -71
  Keijo Korhonen Finlandia 24 -71
53 Magne Johansen Norwegia 22 -73
54 Hroar Stjernen Norwegia 21 -74
  Ivano Wegher Włochy 21 -74
56 Tuomo Ylipulli Finlandia 20 -75
  Peter Rohwein RFN 20 -75
  Thomas Hasselberger RFN 20 -75
  Thomas Cano Hiszpania 20 -75
60 Terje Bjoernsen Norwegia 19 -76
  Roger Ruud Norwegia 19 -76
62 Richard Schallert Austria 18 -77
  Pascal Reymond Szwajcaria 18 -77
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 18 -77
  Zane Palmer USA 18 -77
  Mika Kojonkoski Finlandia 18 -77
  Josef Hysek Czechosłowacja 18 -77
  N. Oistein Norwegia 18 -77
69 Lorenz Wegscheider RFN 17 -78
  Martin Svagerko Czechosłowacja 17 -78
  Peter Schwinghammer RFN 17 -78
  Jukka Kalso Finlandia 17 -78
  Jon-Eilert Boegseth Norwegia 17 -78
74 Norbert Leitner Austria 16 -79
  Jan Tanczos Czechosłowacja 16 -79
  Uli Boll RFN 16 -79
  Jindrich Mayer Czechosłowacja 16 -79
78 Karsten Wiessner NRD 14 -81
79 Patrick Dubiez Francja 13 -82
80 Miro Bizjak Jugosławia 12 -83
  Bernard Guillaume Francja 12 -83
  Karl Moriggi Norwegia 12 -83
  Bernat Sola Hiszpania 12 -83
  Manfred Steiner Austria 12 -83
  O. Kjell Norwegia 12 -83
86 Ernst Vettori Austria 11 -84
  Franz Neulaendtner Austria 11 -84
  Pekka Hyvaerinen Finlandia 11 -84
89 Mark Konopacke USA 10 -85
  Jan Henrik Troen Norwegia 10 -85
91 Ole-Morten Johansen Norwegia 9 -86
  Jeff Hastings USA 9 -86
93 Eric Breche Francja 8 -87
  Jose Rivera Hiszpania 8 -87
  Kimmo Raikaa Finlandia 8 -87
  Geir Andersen Norwegia 8 -87
97 Gerard Balanche Szwajcaria 7 -88
  Ivar Mobekk Norwegia 7 -88
  Johan Saetre Norwegia 7 -88
  Scott Smith USA 7 -88
101 Trond Joeran Pedersen Norwegia 6 -89
  Bogdan Norcic Jugosławia 6 -89
  Tapio Mikkonen Finlandia 6 -89
  Rajko Lotric Jugosławia 6 -89
  Antonio Lacedelli Włochy 6 -89
  Thomas Ihle RFN 6 -89
  Andreas Bauer RFN 6 -89
  Paul Erat Austria 6 -89
109 Christoph Schwarz RFN 5 -90
  Mike Holland USA 5 -90
  Harri Nakari Finlandia 5 -90
112 Ari Raitoharju Finlandia 4 -91
  Sandro Sambugaro Włochy 4 -91
  Frederic Berger Francja 4 -91
  Jiri Raska jr Czechosłowacja 4 -91
  Olivier Schmid Szwajcaria 4 -91
117 Wolfgang Steiert RFN 3 -92
  Hubert Schwarz RFN 3 -92
  Klaus Ginther Austria 3 -92
  Uve Dotzauer NRD 3 -92
  Matjaz Debelak Jugosławia 3 -92
  Knut Leo Abrahamsen Norwegia 3 -92
123 Florian Treves Francja 2 -93
  Pekka Tolkkinen Finlandia 2 -93
  Franz Reiter Austria 2 -93
  Dag Holmen Jensen Norwegia 2 -93
  Mike Gabroy USA 2 -93
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 2 -93
129 S. Memm NRD 1 -94
  Guenter Vettori Austria 1 -94
  Klaus Sulzenbacher Austria 1 -94
  Paolo Rigoni Włochy 1 -94
  Kai-Bastian Lie-Nilsen Norwegia 1 -94
  Jari Larinto Finlandia 1 -94
  Geir Johnson Norwegia 1 -94
  Tomaz Dolar Jugosławia 1 -94
  Tom Erik Bjerkeengen Norwegia 1 -94
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 708  
2 Austria Austria 590 -118
3 Finlandia Finlandia 373 -335
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 355 -353
5 RFN RFN 197 -511
6 Szwajcaria Szwajcaria 173 -535
7 Jugosławia Jugosławia 172 -536
8 Bułgaria Bułgaria 143 -565
9 USA USA 83 -625
10 Francja Francja 74 -634
11 Włochy Włochy 56 -652
12 Polska Polska 28 -680
  Hiszpania Hiszpania 28 -680
14 NRD NRD 18 -690
Wyniki konkursów
11.12.1982 Raufoss Norwegia K-86
Zwycięzca: Per Bergerud (Norwegia)
12.12.1982 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
26.12.1982 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Hansjoerg Sumi (Szwajcaria)
08.01.1983 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
09.01.1983 Villach Austria K-77
Zwycięzca: Per-Morten Olsrud (Norwegia)
10.01.1983 Tarvisio Włochy K-80
Zwycięzca: Rolf Age Berg (Norwegia)
16.01.1983 Schwarzach im Pongau Austria K-80
Zwycięzca: Raimund Resch (Austria)
22.01.1983 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Miroslav Slusny (Czechosłowacja)
23.01.1983 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
30.01.1983 La Molina Hiszpania K-75
Zwycięzca: Halvor Persson (Norwegia)
20.02.1983 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Gerard Colin (Francja)
27.02.1983 St. Nizier Francja K-112
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
27.02.1983 St. Nizier Francja K-112
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
12.03.1983 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Hans Wallner (Austria)
13.03.1983 Titisee-Neustadt RFN K-90
Zwycięzca: Hubert Neuper (Austria)
20.03.1983 Seefeld Austria K-84
Zwycięzca: Georg Waldvogel (RFN)
20.03.1983 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Pentti Kokkonen (Finlandia)
26.03.1983 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Walentin Boschitschkov (Bułgaria)
26.03.1983 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Adolf Hirner (Austria)
27.03.1983 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzcy: Peter Ciz (Czechosłowacja) / Jan Jelenski (Czechosłowacja)
27.03.1983 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Adolf Hirner (Austria)
03.04.1983 Feldberg RFN K-85
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich