Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1981/1982
20.12.1981   Vang Norwegia K-84
26.12.1981   St. Moritz Szwajcaria K-94
02.01.1982   Willingen RFN K-110
03.01.1982   Willingen RFN K-110
08.01.1982   Tarvisio Włochy K-80
09.01.1982   Villach Austria K-77
10.01.1982   Maribor Jugosławia K-75
16.01.1982   Chamonix Francja K-95
17.01.1982   Le Brassus Szwajcaria K-104
23.01.1982   Liberec Czechosłowacja K-90
24.01.1982   Harrachov Czechosłowacja K-120
31.01.1982   La Molina Hiszpania K-75
14.02.1982   Seefeld Austria K-84
21.02.1982   Travnik Jugosławia K-87
06.03.1982   Titisee-Neustadt RFN K-90
07.03.1982   Schoenwald RFN K-85
13.03.1982   Kuopio Finlandia K-80
14.03.1982   Kuopio Finlandia K-80
28.03.1982   Sprova Norwegia K-81
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 20.12.1981 - Vang (Norwegia) K-84 (brak 15)
* niepełne wyniki 26.12.1981 - St. Moritz (Szwajcaria) K-94
* niepełne wyniki 02.01.1982 - Willingen (RFN) K-110 (brak 15)
* niepełne wyniki 03.01.1982 - Willingen (RFN) K-110 (brak 15)
* niepełne wyniki 21.02.1982 - Travnik (Jugosławia) K-87 (brak 15)
* niepełne wyniki 13.03.1982 - Kuopio (Finlandia) K-80
* niepełne wyniki 14.03.1982 - Kuopio (Finlandia) K-80
* niepełne wyniki 28.03.1982 - Sprova (Norwegia) K-81 (brak 15)
* niepełne wyniki 24.04.1982 - Bischofshofen (Austria) K-109 (brak 15)
* niepełne wyniki 25.04.1982 - Bischofshofen (Austria) K-109 (brak 15)

nie uwzględniono konkursu
21 marca 1982 Finlandia Rovaniemi K-80
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hans Wallner Austria 132  
2 Kari Ylianttila Finlandia 99 -33
3 Peter Rohwein RFN 96 -36
4 Adolf Hirner Austria 87 -45
5 Klaus Tuchscherer Austria 74 -58
6 Dag Holmen Jensen Norwegia 73 -59
7 Andreas Felder Austria 70 -62
8 Ivar Mobekk Norwegia 68 -64
9 Josef Samek Czechosłowacja 67 -65
  Jon-Eilert Boegseth Norwegia 67 -65
11 Olav Hansson Norwegia 63 -69
12 Peter Schwinghammer RFN 57 -75
13 Manfred Steiner Austria 56 -76
14 Jari Puikkonen Finlandia 55 -77
15 Ole Bremseth Norwegia 52 -80
16 Thomas Hasselberger RFN 50 -82
17 Jan Henrik Troen Norwegia 49 -83
  Keijo Korhonen Finlandia 49 -83
19 Uli Boll RFN 46 -86
20 Armin Kogler Austria 45 -87
  Stefan Stannarius NRD 45 -87
22 Alfred Groyer Austria 41 -91
23 Kurt-Arne Oeverby Norwegia 40 -92
  Ernst Vettori Austria 40 -92
25 Erkki Nykänen Finlandia 39 -93
26 Pentti Kokkonen Finlandia 36 -96
27 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 35 -97
28 Ole Erik Tvedt Norwegia 34 -98
  Ivano Wegher Włochy 34 -98
  Primoz Ulaga Jugosławia 34 -98
31 Jouko Toermaenen Finlandia 33 -99
32 Halvor Asphol Norwegia 32 -100
  Klaus Ostwald NRD 32 -100
34 Heinz Koch Austria 31 -101
35 Ulrich Pschera NRD 30 -102
36 Paul Egloff Szwajcaria 28 -104
37 Gerard Colin Francja 27 -105
38 Holger Freitag NRD 25 -107
  Masahiro Akimoto Japonia 25 -107
  Josef Heumann RFN 25 -107
  Ulf Joergensen Norwegia 25 -107
  Richard Schallert Austria 25 -107
  Matti Nykänen Finlandia 25 -107
44 Jari Kelonen Finlandia 24 -108
  Bohumil Vacek Czechosłowacja 24 -108
  Harri Nakari Finlandia 24 -108
47 Harald Duschek NRD 23 -109
  Mathias Buse NRD 23 -109
49 Pavel Ploc Czechosłowacja 22 -110
  Marjan Urbancic Jugosławia 22 -110
51 Joachim Ernst RFN 21 -111
52 Bernard Guillaume Francja 20 -112
  Hroar Stjernen Norwegia 20 -112
54 Sveinung Kirkelund Norwegia 19 -113
  Geir Johnson Norwegia 19 -113
56 Vladimir Breitschev Bułgaria 18 -114
  Miran Tepes Jugosławia 18 -114
58 Thomas Meisinger NRD 17 -115
  Walentin Boschitschkov Bułgaria 17 -115
  Espen Andersen Norwegia 17 -115
61 Leos Skoda Czechosłowacja 16 -116
  Lorenz Wegscheider RFN 16 -116
63 Per-Morten Olsrud Norwegia 15 -117
  Placide Schmidinger Szwajcaria 15 -117
  Wolfgang Steiert RFN 15 -117
  Hubert Neuper Austria 15 -117
  Miro Bizjak Jugosławia 15 -117
  Tor Kjoerholt Norwegia 15 -117
  Thomas Klauser RFN 15 -117
  Pasi Ronkainen Finlandia 15 -117
71 Fritz Esser Austria 14 -118
72 Helge Bergheim Norwegia 12 -120
  Norbert Leitner Austria 12 -120
74 Markku Pusenius Finlandia 11 -121
  Uve Dotzauer NRD 11 -121
  Patrick Dubiez Francja 11 -121
  Massimo Rigoni Włochy 11 -121
  Rolf Age Berg Norwegia 11 -121
  Matjas Zagar Jugosławia 11 -121
  Pertti Savolainen Finlandia 11 -121
  B. Fidjestoel Norwegia 11 -121
  Saturu Matsuhashi Japonia 11 -121
83 Tom Erik Bjerkeengen Norwegia 10 -122
  Lido Tomasi Włochy 10 -122
  Bogdan Norcic Jugosławia 10 -122
86 Hirokazu Yagi Japonia 9 -123
  Fritz Koch Austria 9 -123
  Markku Reijonen Finlandia 9 -123
  Stig Solheim Norwegia 9 -123
  Mark Konopacke USA 9 -123
  Rauno Miettinen Finlandia 9 -123
92 Angel Stojanov Bułgaria 8 -124
  Hubert Schwarz RFN 8 -124
  Bernhard Zauner Austria 8 -124
  Pekka Hyvaerinen Finlandia 8 -124
  Rupert Hirner Austria 8 -124
  Gianbatista Carli Włochy 8 -124
  Sandro Sambugaro Włochy 8 -124
  Bjoern Bruvold Norwegia 8 -124
  Tom Levorstad Norwegia 8 -124
  Nobuo Nakatsu Japonia 8 -124
102 Karl Moriggi Norwegia 7 -125
  Jan Tanczos Czechosłowacja 7 -125
  Georges Jaquiery Szwajcaria 7 -125
  Bojan Globocnik Jugosławia 7 -125
  Ulf Findeisen NRD 7 -125
  Hallstein Boegseth Norwegia 7 -125
108 Axel Zitzmann NRD 6 -126
  Toni Berchten Szwajcaria 6 -126
  Jari Larinto Finlandia 6 -126
  Miso Anzel Jugosławia 6 -126
112 Dittmar Hassler RFN 5 -127
  Roland Glas Szwajcaria 5 -127
  Thomas Cano Hiszpania 5 -127
  Ari Bono Finlandia 5 -127
  Odd Johannessen Norwegia 5 -127
  Dieter Mueller RFN 5 -127
118 Miroslav Slusny Czechosłowacja 4 -128
  Asbjoern Olstad Norwegia 4 -128
  Steinar Braaten Norwegia 4 -128
  Wolfgang Hartmann RFN 4 -128
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 4 -128
123 Eric Lazzaroni Francja 3 -129
  Jiri Parma Czechosłowacja 3 -129
  Kjell Hulloen Norwegia 3 -129
126 Robert Kueffe Austria 2 -130
  Oeystein Nerland Norwegia 2 -130
  Magnar Langklopp Norwegia 2 -130
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 2 -130
  Frantisek Novak Czechosłowacja 2 -130
  Chris Hastings USA 2 -130
132 Oeystein Oensoeyen Norwegia 1 -131
  Kai-Bastian Lie-Nilsen Norwegia 1 -131
  Vladimir Buderancov ZSRR 1 -131
  Peter Wucher RFN 1 -131
  Thomas Feuerstein Austria 1 -131
  Jari Pulkkinen Finlandia 1 -131
  Mike Holland USA 1 -131
  Jarmo Suni Finlandia 1 -131
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 857  
2 Norwegia Norwegia 708 -149
3 Finlandia Finlandia 464 -393
4 RFN RFN 364 -493
5 NRD NRD 219 -638
6 Czechosłowacja Czechosłowacja 145 -712
7 Jugosławia Jugosławia 123 -734
8 Szwajcaria Szwajcaria 96 -761
9 Włochy Włochy 71 -786
10 Francja Francja 61 -796
11 Japonia Japonia 53 -804
12 Bułgaria Bułgaria 44 -813
13 USA USA 12 -845
14 Hiszpania Hiszpania 5 -852
15 ZSRR ZSRR 1 -856
Wyniki konkursów
20.12.1981 Vang Norwegia K-84
Zwycięzca: Ulf Joergensen (Norwegia)
26.12.1981 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
02.01.1982 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Thomas Hasselberger (RFN)
03.01.1982 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Peter Rohwein (RFN)
08.01.1982 Tarvisio Włochy K-80
Zwycięzca: Dag Holmen Jensen (Norwegia)
09.01.1982 Villach Austria K-77
Zwycięzca: Ole Bremseth (Norwegia)
10.01.1982 Maribor Jugosławia K-75
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
16.01.1982 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
17.01.1982 Le Brassus Szwajcaria K-104
Zwycięzca: Klaus Tuchscherer (Austria)
23.01.1982 Liberec Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Josef Samek (Czechosłowacja)
24.01.1982 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Josef Samek (Czechosłowacja)
31.01.1982 La Molina Hiszpania K-75
Zwycięzca: Ivano Wegher (Włochy)
14.02.1982 Seefeld Austria K-84
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
21.02.1982 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Stefan Stannarius (NRD)
06.03.1982 Titisee-Neustadt RFN K-90
Zwycięzca: Hans Wallner (Austria)
07.03.1982 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Hans Wallner (Austria)
13.03.1982 Kuopio Finlandia K-80
Zwycięzca: Kari Ylianttila (Finlandia)
14.03.1982 Kuopio Finlandia K-80
Zwycięzca: Kari Ylianttila (Finlandia)
28.03.1982 Sprova Norwegia K-81
Zwycięzca: Jon-Eilert Boegseth (Norwegia)
24.04.1982 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Kari Ylianttila (Finlandia)
25.04.1982 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich