odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1981/1982
20.12.1981   Vang Norwegia K-84
26.12.1981   St. Moritz Szwajcaria K-94
02.01.1982   Willingen RFN K-110
03.01.1982   Willingen RFN K-110
08.01.1982   Tarvisio Włochy K-80
09.01.1982   Villach Austria K-77
10.01.1982   Maribor Jugosławia K-75
16.01.1982   Chamonix Francja K-95
17.01.1982   Le Brassus Szwajcaria K-104
23.01.1982   Liberec Czechosłowacja K-90
24.01.1982   Harrachov Czechosłowacja K-120
31.01.1982   La Molina Hiszpania K-75
14.02.1982   Seefeld Austria K-84
21.02.1982   Travnik Jugosławia K-87
06.03.1982   Titisee-Neustadt RFN K-90
07.03.1982   Schoenwald RFN K-85
13.03.1982   Kuopio Finlandia K-80
14.03.1982   Kuopio Finlandia K-80
28.03.1982   Sprova Norwegia K-81
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 20.12.1981 - Vang (Norwegia) K-84 (brak 15)
* niepełne wyniki 26.12.1981 - St. Moritz (Szwajcaria) K-94
* niepełne wyniki 02.01.1982 - Willingen (RFN) K-110 (brak 15)
* niepełne wyniki 03.01.1982 - Willingen (RFN) K-110 (brak 15)
* niepełne wyniki 21.02.1982 - Travnik (Jugosławia) K-87 (brak 15)
* niepełne wyniki 13.03.1982 - Kuopio (Finlandia) K-80
* niepełne wyniki 14.03.1982 - Kuopio (Finlandia) K-80
* niepełne wyniki 28.03.1982 - Sprova (Norwegia) K-81 (brak 15)
* niepełne wyniki 24.04.1982 - Bischofshofen (Austria) K-109 (brak 15)
* niepełne wyniki 25.04.1982 - Bischofshofen (Austria) K-109 (brak 15)

nie uwzględniono konkursu
21 marca 1982 Finlandia Rovaniemi K-80
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Hans Wallner Austria 132  
2 Kari Ylianttila Finlandia 99 -33
3 Peter Rohwein RFN 96 -36
4 Adolf Hirner Austria 87 -45
5 Klaus Tuchscherer Austria 74 -58
6 Dag Holmen Jensen Norwegia 73 -59
7 Andreas Felder Austria 70 -62
8 Ivar Mobekk Norwegia 68 -64
9 Josef Samek Czechosłowacja 67 -65
  Jon-Eilert Boegseth Norwegia 67 -65
11 Olav Hansson Norwegia 63 -69
12 Peter Schwinghammer RFN 57 -75
13 Manfred Steiner Austria 56 -76
14 Jari Puikkonen Finlandia 55 -77
15 Ole Bremseth Norwegia 52 -80
16 Thomas Hasselberger RFN 50 -82
17 Jan Henrik Troen Norwegia 49 -83
  Keijo Korhonen Finlandia 49 -83
19 Uli Boll RFN 46 -86
20 Armin Kogler Austria 45 -87
  Stefan Stannarius NRD 45 -87
22 Alfred Groyer Austria 41 -91
23 Kurt-Arne Oeverby Norwegia 40 -92
  Ernst Vettori Austria 40 -92
25 Erkki Nykänen Finlandia 39 -93
26 Pentti Kokkonen Finlandia 36 -96
27 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 35 -97
28 Ole Erik Tvedt Norwegia 34 -98
  Ivano Wegher Włochy 34 -98
  Primoz Ulaga Jugosławia 34 -98
31 Jouko Toermaenen Finlandia 33 -99
32 Halvor Asphol Norwegia 32 -100
  Klaus Ostwald NRD 32 -100
34 Heinz Koch Austria 31 -101
35 Ulrich Pschera NRD 30 -102
36 Paul Egloff Szwajcaria 28 -104
37 Gerard Colin Francja 27 -105
38 Holger Freitag NRD 25 -107
  Masahiro Akimoto Japonia 25 -107
  Josef Heumann RFN 25 -107
  Ulf Joergensen Norwegia 25 -107
  Richard Schallert Austria 25 -107
  Matti Nykänen Finlandia 25 -107
44 Jari Kelonen Finlandia 24 -108
  Bohumil Vacek Czechosłowacja 24 -108
  Harri Nakari Finlandia 24 -108
47 Harald Duschek NRD 23 -109
  Mathias Buse NRD 23 -109
49 Pavel Ploc Czechosłowacja 22 -110
  Marjan Urbancic Jugosławia 22 -110
51 Joachim Ernst RFN 21 -111
52 Bernard Guillaume Francja 20 -112
  Hroar Stjernen Norwegia 20 -112
54 Sveinung Kirkelund Norwegia 19 -113
  Geir Johnson Norwegia 19 -113
56 Vladimir Breitschev Bułgaria 18 -114
  Miran Tepes Jugosławia 18 -114
58 Thomas Meisinger NRD 17 -115
  Walentin Boschitschkov Bułgaria 17 -115
  Espen Andersen Norwegia 17 -115
61 Leos Skoda Czechosłowacja 16 -116
  Lorenz Wegscheider RFN 16 -116
63 Per-Morten Olsrud Norwegia 15 -117
  Placide Schmidinger Szwajcaria 15 -117
  Wolfgang Steiert RFN 15 -117
  Hubert Neuper Austria 15 -117
  Miro Bizjak Jugosławia 15 -117
  Tor Kjoerholt Norwegia 15 -117
  Thomas Klauser RFN 15 -117
  Pasi Ronkainen Finlandia 15 -117
71 Fritz Esser Austria 14 -118
72 Helge Bergheim Norwegia 12 -120
  Norbert Leitner Austria 12 -120
74 Markku Pusenius Finlandia 11 -121
  Uve Dotzauer NRD 11 -121
  Patrick Dubiez Francja 11 -121
  Massimo Rigoni Włochy 11 -121
  Rolf Age Berg Norwegia 11 -121
  Matjas Zagar Jugosławia 11 -121
  Pertti Savolainen Finlandia 11 -121
  B. Fidjestoel Norwegia 11 -121
  Saturu Matsuhashi Japonia 11 -121
83 Tom Erik Bjerkeengen Norwegia 10 -122
  Lido Tomasi Włochy 10 -122
  Bogdan Norcic Jugosławia 10 -122
86 Hirokazu Yagi Japonia 9 -123
  Fritz Koch Austria 9 -123
  Markku Reijonen Finlandia 9 -123
  Stig Solheim Norwegia 9 -123
  Mark Konopacke USA 9 -123
  Rauno Miettinen Finlandia 9 -123
92 Angel Stojanov Bułgaria 8 -124
  Hubert Schwarz RFN 8 -124
  Bernhard Zauner Austria 8 -124
  Pekka Hyvaerinen Finlandia 8 -124
  Rupert Hirner Austria 8 -124
  Gianbatista Carli Włochy 8 -124
  Sandro Sambugaro Włochy 8 -124
  Bjoern Bruvold Norwegia 8 -124
  Tom Levorstad Norwegia 8 -124
  Nobuo Nakatsu Japonia 8 -124
102 Karl Moriggi Norwegia 7 -125
  Jan Tanczos Czechosłowacja 7 -125
  Georges Jaquiery Szwajcaria 7 -125
  Bojan Globocnik Jugosławia 7 -125
  Ulf Findeisen NRD 7 -125
  Hallstein Boegseth Norwegia 7 -125
108 Axel Zitzmann NRD 6 -126
  Toni Berchten Szwajcaria 6 -126
  Jari Larinto Finlandia 6 -126
  Miso Anzel Jugosławia 6 -126
112 Dittmar Hassler RFN 5 -127
  Roland Glas Szwajcaria 5 -127
  Thomas Cano Hiszpania 5 -127
  Ari Bono Finlandia 5 -127
  Odd Johannessen Norwegia 5 -127
  Dieter Mueller RFN 5 -127
118 Miroslav Slusny Czechosłowacja 4 -128
  Asbjoern Olstad Norwegia 4 -128
  Steinar Braaten Norwegia 4 -128
  Wolfgang Hartmann RFN 4 -128
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 4 -128
123 Eric Lazzaroni Francja 3 -129
  Jiri Parma Czechosłowacja 3 -129
  Kjell Hulloen Norwegia 3 -129
126 Robert Kueffe Austria 2 -130
  Oeystein Nerland Norwegia 2 -130
  Magnar Langklopp Norwegia 2 -130
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 2 -130
  Frantisek Novak Czechosłowacja 2 -130
  Chris Hastings USA 2 -130
132 Oeystein Oensoeyen Norwegia 1 -131
  Kai-Bastian Lie-Nilsen Norwegia 1 -131
  Vladimir Buderancov ZSRR 1 -131
  Peter Wucher RFN 1 -131
  Thomas Feuerstein Austria 1 -131
  Jari Pulkkinen Finlandia 1 -131
  Mike Holland USA 1 -131
  Jarmo Suni Finlandia 1 -131
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 857  
2 Norwegia Norwegia 708 -149
3 Finlandia Finlandia 464 -393
4 RFN RFN 364 -493
5 NRD NRD 219 -638
6 Czechosłowacja Czechosłowacja 145 -712
7 Jugosławia Jugosławia 123 -734
8 Szwajcaria Szwajcaria 96 -761
9 Włochy Włochy 71 -786
10 Francja Francja 61 -796
11 Japonia Japonia 53 -804
12 Bułgaria Bułgaria 44 -813
13 USA USA 12 -845
14 Hiszpania Hiszpania 5 -852
15 ZSRR ZSRR 1 -856
Wyniki konkursów
20.12.1981 Vang Norwegia K-84
Zwycięzca: Ulf Joergensen (Norwegia)
26.12.1981 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
02.01.1982 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Thomas Hasselberger (RFN)
03.01.1982 Willingen RFN K-110
Zwycięzca: Peter Rohwein (RFN)
08.01.1982 Tarvisio Włochy K-80
Zwycięzca: Dag Holmen Jensen (Norwegia)
09.01.1982 Villach Austria K-77
Zwycięzca: Ole Bremseth (Norwegia)
10.01.1982 Maribor Jugosławia K-75
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
16.01.1982 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
17.01.1982 Le Brassus Szwajcaria K-104
Zwycięzca: Klaus Tuchscherer (Austria)
23.01.1982 Liberec Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Josef Samek (Czechosłowacja)
24.01.1982 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Josef Samek (Czechosłowacja)
31.01.1982 La Molina Hiszpania K-75
Zwycięzca: Ivano Wegher (Włochy)
14.02.1982 Seefeld Austria K-84
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
21.02.1982 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Stefan Stannarius (NRD)
06.03.1982 Titisee-Neustadt RFN K-90
Zwycięzca: Hans Wallner (Austria)
07.03.1982 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Hans Wallner (Austria)
13.03.1982 Kuopio Finlandia K-80
Zwycięzca: Kari Ylianttila (Finlandia)
14.03.1982 Kuopio Finlandia K-80
Zwycięzca: Kari Ylianttila (Finlandia)
28.03.1982 Sprova Norwegia K-81
Zwycięzca: Jon-Eilert Boegseth (Norwegia)
24.04.1982 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Kari Ylianttila (Finlandia)
25.04.1982 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
15:15
P¦ Ruka
16:30
P¦ Ruka
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:25
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
15:55
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
jutro
17:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
jutro
17:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich