odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 18:15
Lillehammer HS-98
P¦ K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 1980/1981
26.12.1980   St. Moritz Szwajcaria K-94
08.01.1981   Maribor Jugosławia K-75
10.01.1981   Tarvisio Włochy K-80
11.01.1981   Villach Austria K-77
16.01.1981   Chamonix Francja K-95
18.01.1981   Le Brassus Szwajcaria K-104
25.01.1981   Seefeld Austria K-90
01.02.1981   La Molina Hiszpania K-75
26.02.1981   Travnik Jugosławia K-87
14.03.1981   Schoenwald RFN K-85
15.03.1981   Titisee-Neustadt RFN K-90
21.03.1981   Strbske Pleso Czechosłowacja K-70
22.03.1981   Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
* niepełne wyniki 16.01.1981 - Chamonix (Francja) K-95 (brak 15)
* niepełne wyniki 18.01.1981 - Le Brassus (Szwajcaria) K-104
* niepełne wyniki 25.01.1981 - Seefeld (Austria) K-90 (brak 15)
* niepełne wyniki 26.02.1981 - Travnik (Jugosławia) K-87 (brak 15)
* niepełne wyniki 25.04.1981 - Bischofshofen (Austria) K-109 (brak 15)
* niepełne wyniki 26.04.1981 - Bischofshofen (Austria) K-109 (brak 15)
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Alois Lipburger Austria 95  
2 Ernst Vettori Austria 66 -29
3 Ole Erik Tvedt Norwegia 65 -30
4 Dag Holmen Jensen Norwegia 57 -38
5 Fritz Koch Austria 55 -40
6 Andreas Bauer RFN 52 -43
7 Stanisław Bobak Polska 50 -45
  Josef Samek Czechosłowacja 50 -45
  Armin Kogler Austria 50 -45
10 Willi Puerstl Austria 48 -47
11 Joachim Ernst RFN 45 -50
12 Gebhard Aberer Austria 40 -55
13 Tapio Mikkonen Finlandia 31 -64
  Klaus Ostwald NRD 31 -64
15 Jiri Malec Czechosłowacja 27 -68
16 Holger Freitag NRD 26 -69
  Andreas Felder Austria 26 -69
18 Harald Duschek NRD 25 -70
19 Asko Aalto Finlandia 23 -72
  Ivano Wegher Włochy 23 -72
21 Wolfgang Steiert RFN 21 -74
22 Pjotr Sunin ZSRR 20 -75
  Vegard Opaas Norwegia 20 -75
  Hans Wallner Austria 20 -75
  Bertil Palsrud Norwegia 20 -75
  Josef Hysek Czechosłowacja 20 -75
  Thomas Cano Hiszpania 20 -75
  Alfred Groyer Austria 20 -75
  Frantisek Novak Czechosłowacja 20 -75
  Masaru Nagaoka Japonia 20 -75
31 Andrei Schakirov ZSRR 19 -76
  Georg Waldvogel RFN 19 -76
33 Bogdan Norcic Jugosławia 18 -77
  Hansjoerg Sumi Szwajcaria 18 -77
  Markku Reijonen Finlandia 18 -77
36 Terje Oedegard Norwegia 17 -78
37 Heinz Koch Austria 16 -79
38 Angel Joaniquet Hiszpania 15 -80
  Saturu Matsuhashi Japonia 15 -80
  Vladimir Tschernajev ZSRR 15 -80
41 Vladimir Breitschev Bułgaria 14 -81
42 Thomas Widerin Austria 12 -83
  Jim Maki USA 12 -83
  Jose Rivera Hiszpania 12 -83
  Jan Henrik Troen Norwegia 12 -83
  Per Bergerud Norwegia 12 -83
  Massimo Rigoni Włochy 12 -83
48 Juan Meno Hiszpania 11 -84
  Jon-Eilert Boegseth Norwegia 11 -84
  Branko Benedik Jugosławia 11 -84
  Piotr Fijas Polska 11 -84
  Miran Tepes Jugosławia 11 -84
  Erkki Nykänen Finlandia 11 -84
54 Gerard Colin Francja 10 -85
  Peter Rohwein RFN 10 -85
  Walentin Boschitschkov Bułgaria 10 -85
  Miro Bizjak Jugosławia 10 -85
  Bernat Sola Hiszpania 10 -85
  Angel Stojanov Bułgaria 10 -85
60 Peter Ciz Czechosłowacja 9 -86
  Yuji Kawamura Japonia 9 -86
  Milan Kontur Czechosłowacja 9 -86
  Jiri Parma Czechosłowacja 9 -86
  Alexi Borovitin ZSRR 9 -86
  Andreas Auerswald NRD 9 -86
  Luis M. Rodriguez Hiszpania 9 -86
67 Hans-Peter Pohl RFN 8 -87
  Bojan Globocnik Jugosławia 8 -87
  Jan Jelenski Czechosłowacja 8 -87
  Placide Schmidinger Szwajcaria 8 -87
  Guillermo Rosal Hiszpania 8 -87
  Leos Skoda Czechosłowacja 8 -87
73 Fritz Esser Austria 7 -88
  Peter Schwinghammer RFN 7 -88
  Antonio Comas Hiszpania 7 -88
  Leonid Komarov ZSRR 7 -88
  Nikolai Truhov ZSRR 7 -88
78 Alex Velasco Hiszpania 6 -89
  Sakae Tsuruga Japonia 6 -89
  Pavel Ploc Czechosłowacja 6 -89
  Milan Zignor Czechosłowacja 6 -89
82 Henryk Tajner Polska 5 -90
  Jewgenij Rusakov ZSRR 5 -90
  Ladislav Jirasko Czechosłowacja 5 -90
  Jan-Erik Aalbu Norwegia 5 -90
  Patrik Luedi Hiszpania 5 -90
87 Hirokazu Yagi Japonia 4 -91
  Lorenz Wegscheider RFN 4 -91
  Jan Tanczos Czechosłowacja 4 -91
  Gennadi Prokopenko ZSRR 4 -91
  Bernard Guillaume Francja 4 -91
  Jan Łoniewski Polska 4 -91
93 Rupert Guertler Austria 3 -92
  Alfred Lengauer Austria 3 -92
  Primoz Ulaga Jugosławia 3 -92
96 Adolf Hirner Austria 2 -93
  Thomas Hasselberger RFN 2 -93
  Steinar Braaten Norwegia 2 -93
  Shinichi Tanaka Japonia 2 -93
100 Bernd Blechschmidt NRD 1 -94
  Stefan Stannarius NRD 1 -94
  Roland Glas Szwajcaria 1 -94
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 463  
2 Norwegia Norwegia 221 -242
3 Czechosłowacja Czechosłowacja 181 -282
4 RFN RFN 168 -295
5 Hiszpania Hiszpania 103 -360
6 NRD NRD 93 -370
7 ZSRR ZSRR 86 -377
8 Finlandia Finlandia 83 -380
9 Polska Polska 70 -393
10 Jugosławia Jugosławia 61 -402
11 Japonia Japonia 56 -407
12 Włochy Włochy 35 -428
13 Bułgaria Bułgaria 34 -429
14 Szwajcaria Szwajcaria 27 -436
15 Francja Francja 14 -449
16 USA USA 12 -451
Wyniki konkursów
26.12.1980 St. Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Joachim Ernst (RFN)
08.01.1981 Maribor Jugosławia K-75
Zwycięzca: Ole Erik Tvedt (Norwegia)
10.01.1981 Tarvisio Włochy K-80
Zwycięzca: Alois Lipburger (Austria)
11.01.1981 Villach Austria K-77
Zwycięzca: Dag Holmen Jensen (Norwegia)
16.01.1981 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Stanisław Bobak (Polska)
18.01.1981 Le Brassus Szwajcaria K-104
Zwycięzca: Stanisław Bobak (Polska)
25.01.1981 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
01.02.1981 La Molina Hiszpania K-75
Zwycięzca: Willi Puerstl (Austria)
26.02.1981 Travnik Jugosławia K-87
Zwycięzca: Harald Duschek (NRD)
14.03.1981 Schoenwald RFN K-85
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
15.03.1981 Titisee-Neustadt RFN K-90
Zwycięzca: Andreas Bauer (RFN)
21.03.1981 Strbske Pleso Czechosłowacja K-70
Zwycięzca: Josef Samek (Czechosłowacja)
22.03.1981 Strbske Pleso Czechosłowacja K-90
Zwycięzca: Josef Samek (Czechosłowacja)
25.04.1981 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
26.04.1981 Bischofshofen Austria K-109
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
03:00
CoC Zhangjiakou
12:00
CoC Zhangjiakou
13:00
CoC Zhangjiakou
15:30
P¦ Wisła
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
15:00
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
16:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
17:30
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
18:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
dzisiaj
19:11
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lillehammer, Norwegia
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
20:00
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
23:37
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich