Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2019/2020
13.12.2019 19:15 Notodden Norwegia HS-98
14.12.2019 11:45 Notodden Norwegia HS-98
25.01.2020 15:00 Rena Norwegia HS-111
26.01.2020 12:45 Rena Norwegia HS-111
08.02.2020 14:00 Brotterode Niemcy HS-117
09.02.2020 10:00 Brotterode Niemcy HS-117
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ksenia Kablukova Rosja 385  
2 Sophie Sorschag Austria 320 -65
3 Pauline Hessler Niemcy 285 -100
4 Pia Lilian Kuebler Niemcy 264 -121
5 Irma Makhinia Rosja 235 -150
6 Julia Muehlbacher Austria 196 -189
7 Jessica Malsiner Włochy 185 -200
8 Michelle Goebel Niemcy 158 -227
9 Astrid Norstedt Szwecja 157 -228
10 Kristina Prokopieva Rosja 155 -230
11 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 116 -269
12 Claudia Purker Austria 102 -283
13 Josephin Laue Niemcy 98 -287
14 Eirin Maria Kvandal Norwegia 95 -290
15 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 92 -293
16 Vanessa Moharitsch Austria 86 -299
  Anna Jaekle Niemcy 86 -299
18 Oceane Avocat Gros Francja 80 -305
19 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 77 -308
20 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 70 -315
21 Pia Mazi Słowenia 67 -318
  Valentina Sderzhikova Kazachstan 67 -318
  Julia Huber Austria 67 -318
24 Kinga Rajda Polska 58 -327
  Katharina Ellmauer Austria 58 -327
26 Susanna Forsstroem Finlandia 56 -329
27 Lara Logar Słowenia 55 -330
28 Nina Lussi USA 48 -337
29 Jenny Rautionaho Finlandia 42 -343
  Lucile Morat Francja 42 -343
31 Katja Markuta Słowenia 36 -349
32 Guylim Park Korea Pd. 35 -350
33 Joanna Szwab Polska 32 -353
34 Ana Jereb Słowenia 29 -356
  Frida Westman Szwecja 29 -356
36 Veronika Jencova Czechy 27 -358
37 Anastasiia Subbotina Rosja 26 -359
38 Annika Sieff Włochy 25 -360
39 Hannah Wiegele Austria 24 -361
40 Alina Borodina Rosja 22 -363
41 Dayana Pekha Kazachstan 20 -365
  Nika Vetrih Słowenia 20 -365
43 Anna Twardosz Polska 18 -367
  Jillian Highfill USA 18 -367
  Sophie Kothbauer Austria 18 -367
46 Aleksandra Barantceva Rosja 15 -370
47 Eva Elise Johansen Amble Norwegia 14 -371
  Cara Larson USA 14 -371
49 Veronika Shishkina Kazachstan 12 -373
50 Samantha Macuga USA 11 -374
  Nicole Konderla Polska 11 -374
  Paige Jones USA 11 -374
53 Anna Cerna Czechy 9 -376
  Martina Ambrosi Włochy 9 -376
55 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 7 -378
56 Annika Belshaw USA 6 -379
  Daniela Dejori Włochy 6 -379
  Julia Tervahartiala Finlandia 6 -379
59 Wiktoria Przybyła Polska 3 -382
60 Pernille Kvernmo Norwegia 2 -383
61 Ingrid Hordvik Kleven Norwegia 1 -384
  Karoline Roestad Norwegia 1 -384
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 891  
2 Austria Austria 871 -20
3 Rosja Rosja 838 -53
4 Norwegia Norwegia 383 -508
5 Słowenia Słowenia 299 -592
6 Włochy Włochy 225 -666
7 Szwecja Szwecja 186 -705
8 Polska Polska 122 -769
  Francja Francja 122 -769
10 USA USA 108 -783
11 Finlandia Finlandia 104 -787
12 Kazachstan Kazachstan 99 -792
13 Czechy Czechy 36 -855
14 Korea Pd. Korea Pd. 35 -856
Wyniki konkursów
13.12.2019 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Jessica Malsiner (Włochy)
14.12.2019 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Sophie Sorschag (Austria)
25.01.2020 Rena Norwegia HS-109
Zwycięzca: Ksenia Kablukova (Rosja)
26.01.2020 Rena Norwegia HS-109
Zwycięzca: Sophie Sorschag (Austria)
08.02.2020 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Pauline Hessler (Niemcy)
09.02.2020 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Ksenia Kablukova (Rosja)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Alexander Hayboeck
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich