Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2018/2019
14.12.2018 19:15 Notodden Norwegia HS-100
15.12.2018 11:45 Notodden Norwegia HS-100
19.01.2019 10:00 Planica Słowenia HS-102
20.01.2019 09:45 Planica Słowenia HS-102
23.02.2019 14:00 Brotterode Niemcy HS-117
24.02.2019 10:00 Brotterode Niemcy HS-117
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katra Komar Słowenia 246  
2 Kamila Karpiel Polska 239 -7
3 Elisabeth Raudaschl Austria 201 -45
4 Jerneja Brecl Słowenia 200 -46
5 Claudia Purker Austria 192 -54
6 Sophie Sorschag Austria 186 -60
7 Selina Freitag Niemcy 180 -66
8 Anna Shpynyeva Rosja 170 -76
9 Julia Huber Austria 163 -83
10 Guy-Lim Park Korea Pd. 161 -85
11 Marita Kramer Austria 160 -86
  Pauline Hessler Niemcy 160 -86
13 Agnes Reisch Niemcy 155 -91
  Kinga Rajda Polska 155 -91
15 Pia Mazi Słowenia 136 -110
16 Jenny Rautionaho Finlandia 119 -127
17 Alina Borodina Rosja 111 -135
18 Karoline Roestad Norwegia 99 -147
19 Stepanka Ptackova Czechy 80 -166
20 Katharina Ellmauer Austria 77 -169
21 Valentina Sderzhikova Kazachstan 75 -171
22 Alina Ihle Niemcy 71 -175
23 Veronika Shishkina Kazachstan 67 -179
24 Mariia Iakovleva Rosja 59 -187
25 Aleksandra Barantceva Rosja 52 -194
26 Vanessa Moharitsch Austria 50 -196
27 Arantxa Lancho Niemcy 47 -199
28 Annika Belshaw USA 46 -200
29 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 45 -201
30 Sophie Mair Austria 40 -206
31 Josephin Laue Niemcy 39 -207
32 Natalie Eilers Kanada 36 -210
33 Pernille Kvernmo Norwegia 35 -211
34 Paige Jones USA 33 -213
35 Eva Elise Amble Norwegia 32 -214
  Veronica Gianmoena Włochy 32 -214
37 Jerneja Repinc Zupancic Słowenia 30 -216
38 Logan Sankey USA 29 -217
39 Astrid Moberg Szwecja 28 -218
40 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 27 -219
41 Joanna Szwab Polska 25 -221
42 Anna Hoffmann USA 23 -223
  Alina Tukhtaeva Kazachstan 23 -223
44 Barbora Blazkova Czechy 22 -224
45 Viktoria Sidlova Słowacja 21 -225
  Anna Twardosz Polska 21 -225
  Samantha Macuga USA 21 -225
48 Natasha Bodnarchuk Kanada 19 -227
49 Susanna Forsstroem Finlandia 18 -228
50 Vitalina Herasymiuk Ukraina 12 -234
51 Pia Lilian Kuebler Niemcy 11 -235
52 Andreea Diana Trambitas Rumunia 10 -236
53 Kristina Prokopieva Rosja 9 -237
54 Dayana Pekha Kazachstan 8 -238
  Virag Voros Węgry 8 -238
56 Gianina Ernst Niemcy 6 -240
  Astrid Louise Baarset Norwegia 6 -240
58 Esmeralda Gobozova Gruzja 4 -242
59 Marta Krepelkova Czechy 2 -244
  Veronika Jencova Czechy 2 -244
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1069  
2 Niemcy Niemcy 669 -400
3 Słowenia Słowenia 612 -457
4 Polska Polska 440 -629
5 Rosja Rosja 401 -668
6 Norwegia Norwegia 244 -825
7 Kazachstan Kazachstan 173 -896
8 Korea Pd. Korea Pd. 161 -908
9 USA USA 152 -917
10 Finlandia Finlandia 137 -932
11 Czechy Czechy 106 -963
12 Kanada Kanada 55 -1014
13 Włochy Włochy 32 -1037
14 Szwecja Szwecja 28 -1041
15 Słowacja Słowacja 21 -1048
16 Ukraina Ukraina 12 -1057
17 Rumunia Rumunia 10 -1059
18 Węgry Węgry 8 -1061
19 Gruzja Gruzja 4 -1065
Wyniki konkursów
14.12.2018 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Selina Freitag (Niemcy)
15.12.2018 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Claudia Purker (Austria)
19.01.2019 Planica Słowenia HS-102
Zwycięzca: Jerneja Brecl (Słowenia)
20.01.2019 Planica Słowenia HS-102
Zwycięzca: Jerneja Brecl (Słowenia)
23.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Pauline Hessler (Niemcy)
24.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Katra Komar (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katharina Althaus
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich