TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 10:00
Planica HS-102
CoC kobiet
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2017/2018
15.12.2017 19:15 Notodden Norwegia HS-98
16.12.2017 11:45 Notodden Norwegia HS-98
20.01.2018 10:00 Planica Słowenia HS-109
21.01.2018 09:45 Planica Słowenia HS-109
16.02.2018 16:30 Brotterode Niemcy HS-117
17.02.2018 14:30 Brotterode Niemcy HS-117
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Lidiia Iakovleva Rosja 415  
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 400 -15
3 Aleksandra Barantceva Rosja 382 -33
4 Anna Shpynyeva Rosja 271 -144
5 Jerneja Brecl Słowenia 236 -179
6 Mariia Iakovleva Rosja 208 -207
7 Marita Kramer Austria 151 -264
8 Valentina Sderzhikova Kazachstan 113 -302
9 Julia Clair Francja 110 -305
10 Katra Komar Słowenia 107 -308
11 Pauline Hessler Niemcy 95 -320
12 Eva Pinkelnig Austria 85 -330
13 Magdalena Pałasz Polska 84 -331
14 Lisa Eder Austria 79 -336
15 Guy-Lim Park Korea Pd. 77 -338
16 Oceane Paillard Francja 76 -339
17 Agnes Reisch Niemcy 69 -346
18 Barbora Blazkova Czechy 68 -347
19 Josephine Pagnier Francja 62 -353
  Selina Freitag Niemcy 62 -353
21 Jana Mrakotova Czechy 61 -354
22 Ulrike Graessler Niemcy 58 -357
  Anna Rupprecht Niemcy 58 -357
24 Ksenia Kablukova Rosja 52 -363
25 Stepanka Ptackova Czechy 48 -367
  Kamila Karpiel Polska 48 -367
27 Ingebjoerg Saglien Braaten Norwegia 46 -369
  Joanna Kil Polska 46 -369
  Anna Twardosz Polska 46 -369
30 Karoline Roestad Norwegia 45 -370
31 Annika Belshaw USA 44 -371
32 Veronika Shishkina Kazachstan 41 -374
33 Kinga Rajda Polska 40 -375
  Luisa Goerlich Niemcy 40 -375
35 Kaja Urbanija Coz Słowenia 38 -377
36 Arantxa Lancho Niemcy 36 -379
37 Elisabeth Raudaschl Austria 35 -380
38 Julia Tervahartiala Finlandia 34 -381
39 Romane Dieu Francja 33 -382
  Gianina Ernst Niemcy 33 -382
41 Logan Sankey USA 31 -384
42 Pernille Kvernmo Norwegia 25 -390
  Samantha Macuga USA 25 -390
44 Eva Elise Amble Norwegia 24 -391
45 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 22 -393
46 Anna Hoffmann USA 19 -396
47 Astrid Louise Baarset Norwegia 16 -399
  Astrid Moberg Szwecja 16 -399
49 Alexandra Seifert Niemcy 14 -401
50 Pia Mazi Słowenia 13 -402
51 Alina Tukhtaeva Kazachstan 12 -403
52 Oceane Avocat Gros Francja 11 -404
  Carina Alexandra Militaru Rumunia 11 -404
54 Marta Krepelkova Czechy 10 -405
55 Josephin Laue Niemcy 9 -406
56 Andreea Diana Trambitas Rumunia 7 -408
57 Susanna Forsstroem Finlandia 5 -410
58 Virag Voros Węgry 4 -411
59 Viktoria Sidlova Słowacja 3 -412
  Henriette Kraus Niemcy 3 -412
61 Katja Markuta Słowenia 1 -414
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Rosja Rosja 1328  
2 Austria Austria 750 -578
3 Niemcy Niemcy 477 -851
4 Słowenia Słowenia 395 -933
5 Francja Francja 292 -1036
6 Polska Polska 264 -1064
7 Czechy Czechy 187 -1141
8 Norwegia Norwegia 178 -1150
9 Kazachstan Kazachstan 166 -1162
10 USA USA 119 -1209
11 Korea Pd. Korea Pd. 77 -1251
12 Finlandia Finlandia 39 -1289
13 Rumunia Rumunia 18 -1310
14 Szwecja Szwecja 16 -1312
15 Węgry Węgry 4 -1324
16 Słowacja Słowacja 3 -1325
Wyniki konkursów
15.12.2017 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Lidiia Iakovleva (Rosja)
16.12.2017 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Aleksandra Barantceva (Rosja)
20.01.2018 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
21.01.2018 Planica Słowenia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
16.02.2018 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
17.02.2018 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs druż.
09:10
CoC kobiet Planica
seria próbna
10:00
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »