Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2010/2011
Seria zimowa
07.12.2010   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
08.12.2010   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
11.12.2010   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
12.12.2010   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
17.12.2010 19:00 Notodden Norwegia HS-100 K-90
18.12.2010 13:45 Notodden Norwegia HS-100 K-90
08.01.2011   Schonach Niemcy HS-96 K-90
09.01.2011   Schonach Niemcy HS-96 K-90 odwołany
12.01.2011 18:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95
12.01.2011 12:00 Hinterzarten Niemcy HS-108 K-95 za Schonach
15.01.2011 13:00 Braunlage Niemcy HS-100 K-90
16.01.2011 13:00 Braunlage Niemcy HS-100 K-90
22.01.2011 18:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
23.01.2011 14:00 Ljubno Słowenia HS-95 K-85
05.02.2011 10:15 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
06.02.2011 13:45 Brotterode Niemcy HS-117 K-105
12.02.2011   Zakopane Polska HS-134 K-120
13.02.2011   Zakopane Polska HS-134 K-120
19.02.2011 18:00 Ramsau Austria HS-100 K-90
20.02.2011 10:00 Ramsau Austria HS-100 K-90
01.03.2011   Hakuba Japonia HS-131 K-120 odwołany
02.03.2011   Hakuba Japonia HS-131 K-120 odwołany
09.03.2011   Zao Japonia HS-100 K-90
10.03.2011   Zao Japonia HS-100 K-90 odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 1445  
2 Coline Mattel Francja 1100 -345
3 Eva Logar Słowenia 704 -741
4 Melanie Faisst Niemcy 697 -748
5 Jacqueline Seifriedsberger Austria 629 -816
6 Jessica Jerome USA 598 -847
7 Ulrike Graessler Niemcy 567 -878
8 Juliane Seyfarth Niemcy 543 -902
9 Lindsey Van USA 519 -926
10 Maja Vtic Słowenia 506 -939
11 Sara Takanashi Japonia 411 -1034
12 Elena Runggaldier Włochy 338 -1107
13 Spela Rogelj Słowenia 335 -1110
14 Anna Haefele Niemcy 310 -1135
15 Anja Tepes Słowenia 301 -1144
16 Anette Sagen Norwegia 296 -1149
17 Yuki Ito Japonia 292 -1153
18 Lisa Demetz Włochy 272 -1173
19 Ursa Bogataj Słowenia 244 -1201
20 Line Jahr Norwegia 239 -1206
21 Sarah Hendrickson USA 237 -1208
22 Ayumi Watase Japonia 212 -1233
23 Evelyn Insam Włochy 206 -1239
24 Abby Ringquist USA 193 -1252
25 Wendy Vuik Holandia 187 -1258
26 Jenna Mohr Niemcy 181 -1264
27 Alissa Johnson USA 180 -1265
28 Katharina Keil Austria 176 -1269
29 Julia Kykkänen Finlandia 171 -1274
30 Cornelia Roider Austria 167 -1278
31 Carina Vogt Niemcy 154 -1291
32 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 147 -1298
33 Michaela Dolezelova Czechy 131 -1314
34 Sabrina Windmueller Szwajcaria 126 -1319
35 Vladena Pustkova Czechy 115 -1330
36 Ema Klinec Słowenia 106 -1339
37 Taylor Henrich Kanada 100 -1345
38 Maren Lundby Norwegia 98 -1347
39 Gyda Enger Norwegia 89 -1356
40 Anna Rupprecht Niemcy 77 -1368
41 Svenja Wuerth Niemcy 71 -1374
42 Roberta D Agostina Włochy 67 -1378
43 Alexandra Kustova Rosja 56 -1389
44 Bigna Windmueller Szwajcaria 50 -1395
45 Silje Sprakehaug Norwegia 46 -1399
46 Lucie Mikova Czechy 43 -1402
  Charlotte Mitchell Kanada 43 -1402
48 Julija Srsen Słowenia 42 -1403
  Irina Avvakumova Rosja 42 -1403
50 Barbara Klinec Słowenia 41 -1404
51 Ramona Straub Niemcy 38 -1407
52 Atsuko Tanaka Japonia 36 -1409
53 Nita Englund USA 29 -1416
54 Yurika Hirayama Japonia 26 -1419
55 Agata Stare Słowenia 25 -1420
  Manja Pograjc Słowenia 25 -1420
57 Anastasia Veshchikova Rosja 23 -1422
  Julia Clair Francja 23 -1422
59 Sofia Tikhonova Rosja 20 -1425
60 Synne Steen Hansen Norwegia 19 -1426
61 Natsuka Sawaya Japonia 18 -1427
62 Lea Lemare Francja 15 -1430
  Ayuka Takeda Japonia 15 -1430
64 Seiko Koasa Japonia 14 -1431
65 Kaori Iwabuchi Japonia 13 -1432
  Verena Pock Austria 13 -1432
67 Xueyao Li Chiny 12 -1433
  Katharina Althaus Niemcy 12 -1433
  Aki Matsuhashi Japonia 12 -1433
  Sonja Schoitsch Austria 12 -1433
71 Saki Kitamura Japonia 11 -1434
72 Jenny Synnove Hagemoen Norwegia 10 -1435
  Misaki Shigeno Japonia 10 -1435
  Silje Karlengen Norwegia 10 -1435
75 Yurina Yamada Japonia 9 -1436
76 Mizuki Yamaguchi Japonia 8 -1437
  Linlin Cui Chiny 8 -1437
  Tong Ma Chiny 8 -1437
79 Erina Kabe Japonia 7 -1438
80 Cheng Ji Chiny 6 -1439
  Lisa Wiegele Austria 6 -1439
82 Maria Zotova Rosja 5 -1440
  Jun Maruyama Japonia 5 -1440
84 Misa Fueki Japonia 3 -1442
85 Xinyue Chang Chiny 2 -1443
  Haruka Iwasa Japonia 2 -1443
87 Veronica Gianmoena Włochy 1 -1444
  Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 1 -1444
  Yuka Kobayashi Japonia 1 -1444
  Nina Lussi USA 1 -1444
  Avery Ardovino USA 1 -1444
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2650  
2 Austria Austria 2448 -202
3 Słowenia Słowenia 2329 -321
4 USA USA 1758 -892
5 Japonia Japonia 1252 -1398
6 Francja Francja 1138 -1512
7 Włochy Włochy 884 -1766
8 Norwegia Norwegia 807 -1843
9 Czechy Czechy 289 -2361
10 Holandia Holandia 187 -2463
11 Szwajcaria Szwajcaria 176 -2474
12 Finlandia Finlandia 171 -2479
13 Rosja Rosja 146 -2504
14 Kanada Kanada 143 -2507
15 Chiny Chiny 36 -2614
16 Rumunia Rumunia 1 -2649
Wyniki konkursów
07.12.2010 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Jessica Jerome (USA)
08.12.2010 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
11.12.2010 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.12.2010 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
17.12.2010 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
18.12.2010 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
08.01.2011 Schonach Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.01.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.01.2011 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
15.01.2011 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
16.01.2011 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
22.01.2011 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
23.01.2011 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
05.02.2011 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
06.02.2011 Brotterode Niemcy K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
12.02.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
13.02.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Coline Mattel (Francja)
19.02.2011 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
20.02.2011 Ramsau Austria K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
09.03.2011 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matti Nykaenen
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich