Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2009/2010
Seria zimowa
08.12.2009   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
09.12.2009   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
12.12.2009   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
13.12.2009   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
18.12.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
19.12.2009 13:30 Notodden Norwegia HS-100 K-90
02.01.2010   Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
03.01.2010   Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
06.01.2010   Schonach Niemcy HS-96 K-90
09.01.2010   Braunlage Niemcy HS-100 K-90 odwołany
10.01.2010   Braunlage Niemcy HS-100 K-90 odwołany
23.01.2010   Schonach Niemcy HS-96 K-90
06.02.2010   Ljubno Słowenia HS-95 K-85
07.02.2010   Ljubno Słowenia HS-95 K-85
13.02.2010 10:00 Villach Austria HS-98 K-90
14.02.2010 10:00 Villach Austria HS-98 K-90
01.03.2010   Zao Japonia HS-100 K-90
02.03.2010   Zao Japonia HS-100 K-90
06.03.2010 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85
07.03.2010 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 1644  
2 Ulrike Graessler Niemcy 1307 -337
3 Anette Sagen Norwegia 1152 -492
4 Eva Logar Słowenia 632 -1012
5 Melanie Faisst Niemcy 552 -1092
6 Sarah Hendrickson USA 524 -1120
7 Line Jahr Norwegia 517 -1127
8 Carina Vogt Niemcy 441 -1203
9 Alissa Johnson USA 419 -1225
10 Jacqueline Seifriedsberger Austria 404 -1240
11 Juliane Seyfarth Niemcy 402 -1242
12 Jessica Jerome USA 377 -1267
13 Evelyn Insam Włochy 315 -1329
14 Coline Mattel Francja 314 -1330
15 Sara Takanashi Japonia 312 -1332
16 Spela Rogelj Słowenia 277 -1367
17 Ayumi Watase Japonia 276 -1368
18 Elena Runggaldier Włochy 238 -1406
19 Sabrina Windmueller Szwajcaria 234 -1410
20 Rieko Kanai Japonia 218 -1426
21 Bigna Windmueller Szwajcaria 166 -1478
22 Jenna Mohr Niemcy 157 -1487
23 Caroline Espiau Francja 153 -1491
24 Michaela Dolezelova Czechy 140 -1504
25 Abby Ringquist USA 130 -1514
26 Anna Haefele Niemcy 125 -1519
27 Yuki Ito Japonia 120 -1524
28 Ramona Straub Niemcy 119 -1525
  Lisa Demetz Włochy 119 -1525
30 Julia Kykkänen Finlandia 86 -1558
31 Katharina Keil Austria 80 -1564
32 Magdalena Schnurr Niemcy 76 -1568
33 Gyda Enger Norwegia 75 -1569
34 Anja Tepes Słowenia 67 -1577
35 Salome Fuchs Szwajcaria 65 -1579
36 Lara Thomae Holandia 63 -1581
  Svenja Wuerth Niemcy 63 -1581
38 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 51 -1593
39 Atsuko Tanaka Kanada 49 -1595
40 Kaori Iwabuchi Japonia 46 -1598
41 Cornelia Roider Austria 44 -1600
42 Helena Olsson Szwecja 40 -1604
43 Anna Rupprecht Niemcy 39 -1605
44 Helena Olsson Smeby Norwegia 37 -1607
45 Wendy Vuik Holandia 36 -1608
46 Roberta D Agostina Włochy 32 -1612
47 Julia Clair Francja 28 -1616
48 Seiko Koasa Japonia 26 -1618
49 Ayuka Takeda Japonia 22 -1622
50 Misaki Shigeno Japonia 19 -1625
  Yurika Hirayama Japonia 19 -1625
52 Maren Lundby Norwegia 15 -1629
53 Natsuka Sawaya Japonia 14 -1630
54 Vladena Pustkova Czechy 13 -1631
55 Saki Kitamura Japonia 12 -1632
56 Silje Sprakehaug Norwegia 11 -1633
57 Manja Pograjc Słowenia 10 -1634
58 Mari Backe Norwegia 9 -1635
59 Aki Matsuhashi Japonia 8 -1636
60 Yurina Yamada Japonia 7 -1637
  Lucie Mikova Czechy 7 -1637
62 Irina Avvakumova Rosja 6 -1638
  Mizuki Yamaguchi Japonia 6 -1638
64 Franziska Schubert Niemcy 4 -1640
  Misa Fueki Japonia 4 -1640
  Erina Kabe Japonia 4 -1640
67 Ursa Bogataj Słowenia 3 -1641
  Lea Lemare Francja 3 -1641
69 Simona Senoner Włochy 2 -1642
70 Anna Kienzer Austria 1 -1643
  Yuka Kobayashi Japonia 1 -1643
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3285  
2 Austria Austria 2173 -1112
3 Norwegia Norwegia 1816 -1469
4 USA USA 1450 -1835
5 Japonia Japonia 1165 -2120
6 Słowenia Słowenia 989 -2296
7 Włochy Włochy 706 -2579
8 Francja Francja 498 -2787
9 Szwajcaria Szwajcaria 465 -2820
10 Czechy Czechy 160 -3125
11 Holandia Holandia 99 -3186
12 Finlandia Finlandia 86 -3199
13 Kanada Kanada 49 -3236
14 Szwecja Szwecja 40 -3245
15 Rosja Rosja 6 -3279
Wyniki konkursów
08.12.2009 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
09.12.2009 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
12.12.2009 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
13.12.2009 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
18.12.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
19.12.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
02.01.2010 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Carina Vogt (Niemcy)
03.01.2010 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
06.01.2010 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
23.01.2010 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
06.02.2010 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
07.02.2010 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
13.02.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
14.02.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
01.03.2010 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
02.03.2010 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
06.03.2010 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
07.03.2010 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich