Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2009/2010
Seria zimowa
08.12.2009   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
09.12.2009   Rovaniemi Finlandia HS-100 K-90
12.12.2009   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
13.12.2009   Vikersund Norwegia HS-117 K-105
18.12.2009   Notodden Norwegia HS-100 K-90
19.12.2009 13:30 Notodden Norwegia HS-100 K-90
02.01.2010   Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
03.01.2010   Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
06.01.2010   Schonach Niemcy HS-96 K-90
09.01.2010   Braunlage Niemcy HS-100 K-90 odwołany
10.01.2010   Braunlage Niemcy HS-100 K-90 odwołany
23.01.2010   Schonach Niemcy HS-96 K-90
06.02.2010   Ljubno Słowenia HS-95 K-85
07.02.2010   Ljubno Słowenia HS-95 K-85
13.02.2010 10:00 Villach Austria HS-98 K-90
14.02.2010 10:00 Villach Austria HS-98 K-90
01.03.2010   Zao Japonia HS-100 K-90
02.03.2010   Zao Japonia HS-100 K-90
06.03.2010 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85
07.03.2010 12:00 Zakopane Polska HS-94 K-85 finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniela Iraschko-Stolz Austria 1644  
2 Ulrike Graessler Niemcy 1307 -337
3 Anette Sagen Norwegia 1152 -492
4 Eva Logar Słowenia 632 -1012
5 Melanie Faisst Niemcy 552 -1092
6 Sarah Hendrickson USA 524 -1120
7 Line Jahr Norwegia 517 -1127
8 Carina Vogt Niemcy 441 -1203
9 Alissa Johnson USA 419 -1225
10 Jacqueline Seifriedsberger Austria 404 -1240
11 Juliane Seyfarth Niemcy 402 -1242
12 Jessica Jerome USA 377 -1267
13 Evelyn Insam Włochy 315 -1329
14 Coline Mattel Francja 314 -1330
15 Sara Takanashi Japonia 312 -1332
16 Spela Rogelj Słowenia 277 -1367
17 Ayumi Watase Japonia 276 -1368
18 Elena Runggaldier Włochy 238 -1406
19 Sabrina Windmueller Szwajcaria 234 -1410
20 Rieko Kanai Japonia 218 -1426
21 Bigna Windmueller Szwajcaria 166 -1478
22 Jenna Mohr Niemcy 157 -1487
23 Caroline Espiau Francja 153 -1491
24 Michaela Dolezelova Czechy 140 -1504
25 Abby Ringquist USA 130 -1514
26 Anna Haefele Niemcy 125 -1519
27 Yuki Ito Japonia 120 -1524
28 Lisa Demetz Włochy 119 -1525
  Ramona Straub Niemcy 119 -1525
30 Julia Kykkänen Finlandia 86 -1558
31 Katharina Keil Austria 80 -1564
32 Magdalena Schnurr Niemcy 76 -1568
33 Gyda Enger Norwegia 75 -1569
34 Anja Tepes Słowenia 67 -1577
35 Salome Fuchs Szwajcaria 65 -1579
36 Lara Thomae Holandia 63 -1581
  Svenja Wuerth Niemcy 63 -1581
38 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 51 -1593
39 Atsuko Tanaka Kanada 49 -1595
40 Kaori Iwabuchi Japonia 46 -1598
41 Cornelia Roider Austria 44 -1600
42 Helena Olsson Szwecja 40 -1604
43 Anna Rupprecht Niemcy 39 -1605
44 Helena Olsson Smeby Norwegia 37 -1607
45 Wendy Vuik Holandia 36 -1608
46 Roberta D Agostina Włochy 32 -1612
47 Julia Clair Francja 28 -1616
48 Seiko Koasa Japonia 26 -1618
49 Ayuka Takeda Japonia 22 -1622
50 Misaki Shigeno Japonia 19 -1625
  Yurika Hirayama Japonia 19 -1625
52 Maren Lundby Norwegia 15 -1629
53 Natsuka Sawaya Japonia 14 -1630
54 Vladena Pustkova Czechy 13 -1631
55 Saki Kitamura Japonia 12 -1632
56 Silje Sprakehaug Norwegia 11 -1633
57 Manja Pograjc Słowenia 10 -1634
58 Mari Backe Norwegia 9 -1635
59 Aki Matsuhashi Japonia 8 -1636
60 Yurina Yamada Japonia 7 -1637
  Lucie Mikova Czechy 7 -1637
62 Irina Avvakumova Rosja 6 -1638
  Mizuki Yamaguchi Japonia 6 -1638
64 Franziska Schubert Niemcy 4 -1640
  Misa Fueki Japonia 4 -1640
  Erina Kabe Japonia 4 -1640
67 Lea Lemare Francja 3 -1641
  Ursa Bogataj Słowenia 3 -1641
69 Simona Senoner Włochy 2 -1642
70 Anna Kienzer Austria 1 -1643
  Yuka Kobayashi Japonia 1 -1643
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3285  
2 Austria Austria 2173 -1112
3 Norwegia Norwegia 1816 -1469
4 USA USA 1450 -1835
5 Japonia Japonia 1165 -2120
6 Słowenia Słowenia 989 -2296
7 Włochy Włochy 706 -2579
8 Francja Francja 498 -2787
9 Szwajcaria Szwajcaria 465 -2820
10 Czechy Czechy 160 -3125
11 Holandia Holandia 99 -3186
12 Finlandia Finlandia 86 -3199
13 Kanada Kanada 49 -3236
14 Szwecja Szwecja 40 -3245
15 Rosja Rosja 6 -3279
Wyniki konkursów
08.12.2009 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
09.12.2009 Rovaniemi Finlandia K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
12.12.2009 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
13.12.2009 Vikersund Norwegia K-105
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
18.12.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
19.12.2009 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
02.01.2010 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Carina Vogt (Niemcy)
03.01.2010 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
06.01.2010 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
23.01.2010 Schonach Niemcy K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
06.02.2010 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
07.02.2010 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
13.02.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
14.02.2010 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
01.03.2010 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
02.03.2010 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Ulrike Graessler (Niemcy)
06.03.2010 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
07.03.2010 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich