Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny kobiet 2005/2006
Seria letnia
07.08.2005   Bischofshofen Austria HS-65 K-65
09.08.2005 18:00 Klingenthal Niemcy HS-85 K-80
11.08.2005   Poehla Niemcy HS-66 K-60
13.08.2005 15:00 Meinerzhagen Niemcy HS-68 K-62 druż.
14.08.2005   Meinerzhagen Niemcy HS-68 K-62
01.10.2005 21:00 Park City USA HS-100 K-90
02.10.2005 21:00 Park City USA HS-100 K-90
08.10.2005 20:00 Lake Placid USA HS-100 K-90
09.10.2005 20:00 Lake Placid USA HS-100 K-90
Seria zimowa
14.01.2006   Ljubno Słowenia HS-93 K-80
18.01.2006   Dobbiaco/Toblach Włochy HS-74 K-67
21.01.2006 00:01 Achomitz Austria K-80 odwołany
09.02.2006 18:00 Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85 nocny
11.02.2006 13:00 Schoenwald Niemcy HS-93 K-84
12.02.2006 13:00 Schoenwald Niemcy HS-93 K-84 druż.
15.02.2006 09:30 Saalfelden Austria HS-95 K-85
18.02.2006 14:00 Breitenberg/Rastbüchl Niemcy HS-85 K-75
01.03.2006   Zao Japonia HS-100 K-90
02.03.2006   Zao Japonia HS-100 K-90
04.03.2006   Vikersund Norwegia HS-100 K-90
05.03.2006   Vikersund Norwegia HS-100 K-90
08.03.2006   Vaaler/Gjerdrum Norwegia HS-95 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1540  
2 Lindsey Van USA 1159 -381
3 Jessica Jerome USA 860 -680
4 Line Jahr Norwegia 839 -701
5 Juliane Seyfarth Niemcy 757 -783
6 Lisa Demetz Włochy 574 -966
7 Daniela Iraschko-Stolz Austria 511 -1029
8 Atsuko Tanaka Kanada 491 -1049
9 Abby Ringquist USA 480 -1060
10 Ulrike Graessler Niemcy 463 -1077
11 Alissa Johnson USA 403 -1137
12 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 381 -1159
13 Izumi Yamada Japonia 352 -1188
14 Maja Vtic Słowenia 334 -1206
15 Brenna Ellis USA 318 -1222
16 Jacqueline Seifriedsberger Austria 311 -1229
17 Katie Willis Kanada 263 -1277
18 Ayumi Watase Japonia 232 -1308
19 Jenna Mohr Niemcy 226 -1314
20 Melanie Faisst Niemcy 215 -1325
21 Vladena Pustkova Czechy 206 -1334
22 Elena Runggaldier Włochy 192 -1348
23 Rieko Kanai Japonia 178 -1362
24 Eva Logar Słowenia 139 -1401
25 Lisa Rexhäuser Niemcy 133 -1407
26 Barbara Stuffer Włochy 131 -1409
27 Katja Pozun Słowenia 129 -1411
28 Mari Backe Norwegia 116 -1424
29 Roberta D Agostina Włochy 114 -1426
30 Nata de Leeuw Kanada 87 -1453
31 Erina Kabe Japonia 79 -1461
32 Monika Pogladic Słowenia 71 -1469
33 Anja Tepes Słowenia 70 -1470
34 Kristin Schmidt Niemcy 62 -1478
  Anna Haefele Niemcy 62 -1478
36 Stefanie Krieg Niemcy 36 -1504
37 Misaki Shigeno Japonia 28 -1512
38 Magdalena Schnurr Niemcy 26 -1514
39 Avery Ardovino USA 24 -1516
40 Yurika Hirayama Japonia 23 -1517
  Stine Smaakasin Norwegia 23 -1517
  Karla Keck USA 23 -1517
43 Valentine Prucker Włochy 22 -1518
44 Ayuka Takeda Japonia 20 -1520
45 Misa Fueki Japonia 18 -1522
  Silje Sprakehaug Norwegia 18 -1522
47 Katrin Stefaner Austria 16 -1524
  Yuka Motoyama Japonia 16 -1524
49 Kristin Fridtun Norwegia 15 -1525
50 Verena Pock Austria 14 -1526
51 Andrea Temme Niemcy 12 -1528
  Gyda Enger Norwegia 12 -1528
53 Live Frisak Norwegia 10 -1530
54 Monika Planinc Słowenia 9 -1531
55 Nicole Hauer Niemcy 7 -1533
56 Franziska Moser Niemcy 6 -1534
  Bigna Windmueller Szwajcaria 6 -1534
  Elisabeth Andersson USA 6 -1534
59 Mathis Rebne Stenseth Norwegia 4 -1536
  Brittany Rhoads USA 4 -1536
61 Hanna Vorhofer Austria 2 -1538
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 USA USA 3277  
2 Norwegia Norwegia 2577 -700
3 Niemcy Niemcy 2005 -1272
4 Japonia Japonia 1327 -1950
5 Włochy Włochy 1033 -2244
6 Austria Austria 854 -2423
7 Kanada Kanada 841 -2436
8 Słowenia Słowenia 752 -2525
9 Czechy Czechy 206 -3071
10 Szwajcaria Szwajcaria 6 -3271
Wyniki konkursów
07.08.2005 Bischofshofen Austria K-65
Zwycięzca: Line Jahr (Norwegia)
09.08.2005 Klingenthal Niemcy K-80
Zwycięzca: Katie Willis (Kanada)
11.08.2005 Poehla Niemcy K-60
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
14.08.2005 Meinerzhagen Niemcy K-62
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
01.10.2005 Park City USA K-90
Zwycięzca: Lindsey Van (USA)
02.10.2005 Park City USA K-90
Zwycięzca: Atsuko Tanaka (Kanada)
08.10.2005 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
09.10.2005 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
14.01.2006 Ljubno Słowenia K-80
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
18.01.2006 Dobbiaco/Toblach Włochy K-67
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
09.02.2006 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
11.02.2006 Schoenwald Niemcy K-84
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
15.02.2006 Saalfelden Austria K-85
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
18.02.2006 Breitenberg Niemcy K-75
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
01.03.2006 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Lindsey Van (USA)
02.03.2006 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Lindsey Van (USA)
05.03.2006 Vikersund Norwegia K-90
Zwycięzca: Juliane Seyfarth (Niemcy)
08.03.2006 Vaaler/Gjerdrum Norwegia K-90
Zwycięzca: Lindsey Van (USA)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
17:15
LGP Wisła
oficjalny trening (2)
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich