Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
Kalendarz zawodów - Puchar Karpat 2014/2015
18.09.2014   Szczyrk Polska HS-77 K-70
19.09.2014   Szczyrk Polska HS-77 K-70
25.09.2014   Rasnov Rumunia HS-71 K-64
26.09.2014   Rasnov Rumunia HS-71 K-64
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Valentin Blega Rumunia 260  
2 Robert Valentin Tatu Rumunia 228 -32
3 Constantin Robert Buzescu Purice Rumunia 225 -35
4 Dawid Jarząbek Polska 200 -60
5 Dominik Kastelik Polska 171 -89
6 Paweł Gut Polska 140 -120
7 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 126 -134
8 Krystian Kołodziej Polska 118 -142
9 Tymoteusz Urbaś Polska 114 -146
10 Michał Milczanowski Polska 95 -165
11 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 86 -174
12 Dawid Krupa Polska 79 -181
13 Paweł Wąsek Polska 73 -187
14 Stepan Pasichnyk Ukraina 72 -188
15 Ayberk Demir Turcja 62 -198
16 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 61 -199
17 Daniel Mąka Polska 53 -207
18 Ilya Kratov Kazachstan 51 -209
19 Hunor Farkas Rumunia 39 -221
20 Radu Mihai Pacurar Rumunia 38 -222
21 Łukasz Bukowski Polska 37 -223
22 Sergey Zyryanov Kazachstan 36 -224
23 Szymon Łokaj Polska 35 -225
24 Mihai Andrei Solcan Rumunia 34 -226
  Kacper Konior Polska 34 -226
26 Paweł Twardosz Polska 32 -228
27 Daniel Andrei Cacina Rumunia 26 -234
28 Evelin Mitev Bułgaria 24 -236
29 Patryk Hutyra Polska 23 -237
  Muhammet Ali Bedir Turcja 23 -237
  Tomasz Pilch Polska 23 -237
32 Robert Szymeczek Czechy 22 -238
33 Sergey Tkachenko Kazachstan 21 -239
34 Andrei Feldorean Rumunia 20 -240
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 20 -240
  Damian Skupień Polska 20 -240
37 Bartosz Czyż Polska 19 -241
38 Dusan Dolezel Czechy 17 -243
39 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 16 -244
  Adrian Grigore Rumunia 16 -244
41 Lukas Kantor Czechy 14 -246
42 Alexandru Mocanita Rumunia 13 -247
43 Artur Wacławiak Polska 8 -252
  Stanislav Anchugin Kazachstan 8 -252
45 Ovidiu Baila Rumunia 7 -253
  Andrzej Pałasz Polska 7 -253
  Roman Nogin Kazachstan 7 -253
  Mateusz Dyrcz Polska 7 -253
49 Yevhen Marusiak Ukraina 6 -254
50 Muhammed Munir Gungen Turcja 4 -256
51 Tomas Ondrejka Słowacja 3 -257
52 Piotr Kudzia Polska 2 -258
  Stanislav Karatsupa Kazachstan 2 -258
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1290  
2 Rumunia Rumunia 1048 -242
3 Turcja Turcja 236 -1054
4 Kazachstan Kazachstan 125 -1165
5 Ukraina Ukraina 78 -1212
6 Czechy Czechy 53 -1237
7 Bułgaria Bułgaria 44 -1246
8 Słowacja Słowacja 3 -1287
Wyniki konkursów
18.09.2014 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
19.09.2014 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
25.09.2014 Rasnov Rumunia HS-71
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
26.09.2014 Rasnov Rumunia HS-71
Zwycięzca: Robert Valentin Tatu (Rumunia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
16:00
PŚ Lahti
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
01:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
jutro
19:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
5.3.2024
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
5.3.2024
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
08:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich