Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Karpat 2013/2014
21.09.2013   Szczyrk Polska HS-77 K-70
22.09.2013   Szczyrk Polska HS-77 K-70
19.02.2014   Rasnov Rumunia HS-71 K-64
20.02.2014   Rasnov Rumunia HS-71 K-64
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Valentin Blega Rumunia 252  
2 Mateusz Kojzar Polska 180 -72
  Szymon Szostok Polska 180 -72
4 Sebastian Hebel Polska 140 -112
  Robert Valentin Tatu Rumunia 140 -112
  Muhammet Irfan Cintimar Turcja 140 -112
7 Constantin Robert Buzescu Purice Rumunia 135 -117
8 Ayberk Demir Turcja 100 -152
9 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 90 -162
  Łukasz Podżorski Polska 90 -162
11 Andrei Feldorean Rumunia 81 -171
12 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 80 -172
13 Michał Milczanowski Polska 79 -173
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 79 -173
15 Jan Michalek Czechy 68 -184
16 Ilya Kratov Kazachstan 64 -188
17 Pavel Kolmakov Kazachstan 58 -194
18 Radu Mihai Pacurar Rumunia 55 -197
19 Jakub Przybyła Polska 52 -200
20 Stepan Pasichnyk Ukraina 48 -204
21 Alexandru Mocanita Rumunia 46 -206
22 Dawid Jarząbek Polska 42 -210
  Paweł Gut Polska 42 -210
24 Konrad Janota Polska 41 -211
25 Damian Lasota Czechy 40 -212
  Muhammet Ali Bedir Turcja 40 -212
27 Paweł Wąsek Polska 36 -216
28 Muhammed Munir Gungen Turcja 34 -218
29 Adrian Grigore Rumunia 31 -221
30 Michał Gut-Chowaniec Polska 30 -222
31 Daniel Andrei Cacina Rumunia 28 -224
32 Ovidiu Baila Rumunia 27 -225
  Hunor Farkas Rumunia 27 -225
  Alexandru Feroiu Rumunia 27 -225
35 Paweł Murzyn Polska 26 -226
  Filip Cerny Czechy 26 -226
  Sergey Zyryanov Kazachstan 26 -226
38 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 22 -230
39 Paweł Chyc Polska 21 -231
40 Daniel Mąka Polska 19 -233
41 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 18 -234
  Jakub Jurosz Polska 18 -234
43 Evelin Mitev Bułgaria 17 -235
44 Roman Nogin Kazachstan 14 -238
45 Alexandr Medvedev Kazachstan 13 -239
46 Stanislav Anchugin Kazachstan 10 -242
  Krystian Kołodziej Polska 10 -242
48 Lukas Kantor Czechy 9 -243
49 Tymoteusz Urbaś Polska 7 -245
  Łukasz Bukowski Polska 7 -245
51 Peter Kelemen Węgry 6 -246
  Andrei Magdo Rumunia 6 -246
53 Dusan Dolezel Czechy 5 -247
  Bartosz Czyż Polska 5 -247
55 Sergey Tkachenko Kazachstan 4 -248
56 Ibraim Abdukhalilov Kazachstan 3 -249
57 Tamas Reymeyer Węgry 1 -251
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1115  
2 Rumunia Rumunia 956 -159
3 Turcja Turcja 394 -721
4 Kazachstan Kazachstan 192 -923
5 Czechy Czechy 148 -967
6 Ukraina Ukraina 48 -1067
7 Bułgaria Bułgaria 35 -1080
8 Węgry Węgry 7 -1108
Wyniki konkursów
21.09.2013 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
22.09.2013 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
19.02.2014 Rasnov Rumunia HS-71
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
20.02.2014 Rasnov Rumunia HS-71
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
02:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
04:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
08:28
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
10:45
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich