w Szczyrku.
Dziewczęta open
1. Joanna Szwab TS Wisła Zakopane – 24,5 m i 25 m - 125,7 pkt
2. Magdalena Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre - 23 m i 24,5 m - 120 pkt
3. Monika Luber PKS Olimpijczyk Gilowice – 15 m
Wystartowały 3 zawodniczki
Klasyfikacja generalna LOTOS Cup 2009
1. Magdalena Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre SMS – 340 pkt
1. Joanna Szwab TS Wisła Zakopane – 340 pkt
3. Monika Luber PKS Olimpijczyk Gilowice – 230 pkt
4. Maja Stachowska UKS Regle Kościelisko – 100 pkt
4. Joanna Gawron TS Wisła Zakopane – 100 pkt
6. Kamila Bafia TS Wisła Zakopane UKS Chochołów – 90 pkt
Junior E (1997 i młodsi)
1. Damian Lasota KS Wisła Ustronianka - 36 m i 36 m - 227,7 pkt
2. Krzysztof Kabot KS Wisła Ustronianka – 36 m i 34,5 m – 224,3 pkt
3. Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane - 34 m i 36 m - 223 pkt
4. Dominik Kastelik PKS Olimpijczyk Gilowice – 35 m i 34,5 m – 216,7 pkt
5. Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów - 32,5 m i 34 m - 208,9 pkt
6. Andrzej Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre – 33 m i 33,5 m – 202,4 pkt
Wystartowało 19 zawodników
Klasyfikacja generalna (junior E) LOTOS Cup 2009
1. Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane – 300 pkt
2. Krzysztof Kabot KS Wisła Ustronianka – 242 pkt
3. Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów – 230 pkt
4. Jakub Jarosz KS Wisła Ustronianka – 192 pkt
5. Damian Lasota KS Wisła Ustronianka – 180 pkt
6. Andrzej Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre – 172 pkt
Junior D (1996-95)
1. Damian Żyła LKS Klimczok Bystra - 42,5 m i 42,5 m - 282,5 pkt
2. Krzysztof Leja Start Krokiew Zakopane - 42 m i 41,5 m - 278,1 pkt
3. Bartosz Gąsienica-Laskowy Start Krokiew - 41 m i 40,5 m - 267,9 pkt
4. Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka - 40,5 m i 39,5 m - 263,5 pkt
5. Michał Gut-Chowaniec LKS Poroniec Poronin - 40,5 m i 38,5 m - 259,4 pkt
6. Artur Łokaj SSR LZS Sokół Szczyrk – 39 m i 38,5 m – 252,5 pkt
Wystartowało 42 zawodników
Klasyfikacja generalna ( junior D) LOTOS Cup 2009
1. Krzysztof Leja Start Krokiew Zakopane – 360 pkt
2. Damian Żyła LKS Klimczok Bystra – 320 pkt
3. Bartłomiej Gąsienica Laskowy Start Krokiew Zakopane SMS – 230 pkt
4. Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra – 229 pkt
5. Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka – 180 pkt
6. Michał Milczanowski ZTS Zakucie Zagórz – 136 pkt
Junior C (1994-93)
1. Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane – 67,5 m i 65 m – 229,5 pkt
2. Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka – 66,5 m i 64,5 m - 227,9 pkt
3. Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka - 67 m i 63,5 m - 227,7 pkt
4. Rafał Polinkiewicz Start Krokiew Zakopane - 66,5 m i 64 m - 224,2 pkt
5. Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk - 64,5 m i 63,5 m - 221,2 pkt
6. Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra - 64 m i 64 m - 220,2 pkt
Wystartowało 32 zawodników
Klasyfikacja generalna ( junior C) LOTOS Cup 2009
1. Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka – 320 pkt
2. Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra – 285 pkt
3. Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane GMS – 280 pkt
4. Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka – 260 pkt
5.Rafał Polinkiewicz Start Krokiew Zakopane SMS – 187 pkt
6.Krzysztof Biegun SRR Sokół Szczyrk SMS – 175 pkt
Junior B (1992-91)
1. Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka - 66 m i 64,5 m - 227,2 pkt
2. Andrzej Szlembarski Start Krokiew Zakopane - 66,5 m i 63 m - 225,3 pkt
3. Jędrzej Ścisłowicz LKS Klimczok Bystra - 65,5 m i 63,5 m - 222,6 pkt
4. Michał Pyclik SSR LZS Sokół Szczyrk - 64,5 m i 63 m - 219 pkt
5. Piotr Szczepaniak-Krupowski Start Krokiew – 63,5 m i 63,5 m – 217,8 pkt
6. Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra - 62,5 m i 62,5 m - 211,5 pkt
Wystartowało 30 zawodników
Klasyfikacja generalna ( junior B) LOTOS Cup 2009
1. Andrzej Szlembarski Start Krokiew Zakopane SMS – 320 pkt
2. Jędrzej Ścisłowicz LKS Klimczok Bystra – 269 pkt
3. Piotr Szczepaniak Krupowski Start Krokiew Zakopane – 229 pkt
4. Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka – 180 pkt
5. Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra – 176 pkt
6. Piotr Wójcik KS Wisła Ustronianka – 160 pkt