Wyniki:
Dziewczęta open
1. Magdalena Pałasz UKS Sołtysianie – 18m i 17m – 183,5 pkt.
2. Joanna Szwab TS Wisła Zakopane – 17m i 17,5m – 176,1 pkt
3. Monika Luber PKS Olimpijczyk Gilowice – 13m i 16m – 143,2 pkt
4. Maja Stachowska UKS Regle Kościelisko – 14m i 14m – 138,4 pkt
5. Kamila Bafia TS Wisła Zakopane – 12,5m i 13m – 119,9 pkt
Wystartowało 6 zawodniczek ( Joanna Gawron rywalizowała z juniorami C zajmując ponownie 32. miejsce)
Klasyfikacja generalna po dwóch z ośmiu konkursów LOTOS Cup 2009
1. Magdalena Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre SMS – 200 pkt
2. Joanna Szwab TS Wisła Zakopane – 160 pkt
3. Monika Luber PKS Olimpijczyk Gilowice – 120 pkt
4. Maja Stachowska UKS Regle Kościelisko – 100 pkt
5. Kamila Bafia TS Wisła Zakopane – 90 pkt
Junior E (1997 i młodsi)
1. Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów – 23m i 23m – 252,8 pkt
2. Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane - 23m i 22,5m – 251,9 pkt
3. Jakub Jarosz KS Wisła Ustronianka – 22,5m i 22,5m – 248 pkt
4. Andrzej Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre – 22m i 22m – 243,7 pkt
5. Krystian Kołodziej Start Krokiew Zakopane – 22,5m i 22m – 242,1 pkt
6. Bartłomiej Jarząbek TS Wisła Z-ne – 21,5m i 22,5m – 240,2 pkt
Wystartowało 31 zawodników
Klasyfikacja generalna (junior E)
1. Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów – 145 pkt
2. Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane – 140 pkt
3. Krzysztof Kabot – KS Wisła Ustronianka – 126 pkt
4. Andrzej Pałasz – UKS Sołtysianie Stare Bystre – 100 pkt
5. Jakub Jarosz – KS Wisła Ustronianka – 96 pkt
6. Dominik Kastelik PKS Olimpijczyk Gilowice – 80 pkt
Junior D (1996-95)
1. Krzysztof Leja Start Krokiew Zakopane – 41,5m i 41m – 236 pkt
2. Damian Żyła LKS Klimczok Bystra – 41,5m i 40,5m – 231,9 pkt
3. Bartłomiej Gąsienica Laskowy Start Krokiew Zak. 41m i 40m – 228,7 pkt
4. Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra – 40,5m i 41m – 228,3 pkt
5. Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka – 40m i 39m – 220,8 pkt
6. Paweł Murzyn TS Wisła Zakopane SMS – 38,5m i 39m – 215 pkt
Wystartowało 40 zawodników
Klasyfikacja generalna ( junior D)
1. Krzysztof Leja Start Krokiew Zakopane – 180 pkt
2. Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra – 150 pkt
3. Damian Żyła LKS Klimczok Bystra – 140 pkt
4. Bartłomiej Gąsienica Laskowy Start Krokiew Zakopane SMS – 110 pkt
5. Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka – 85 pkt
6. Mateusz Hulbój PKS Olimpijczyk Gilowice – 77 pkt
Junior C (1994-93)
1. Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra – 44m i 43m – 255,4 pkt
2. Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka – 43,5m i 42,5m – 250,2 pkt
3. Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane GMS – 42,5m i 42m – 240,9 pkt
4. Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka – 42m i 41m – 237,1 pkt
5. Rafał Polinkiewicz Start Krokiew Zakopane SMS – 42m i 41m – 235,1 pkt
6. Krzysztof Biegun SRR Sokół Szczyrk SMS – 41,5m i 39,5m – 229,7 pkt
Wystartowało 34 zawodników
Klasyfikacja generalna (junior C)
1. Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra – 200 pkt
2. Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka – 160 pkt
3. Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane GMS – 120 pkt
4. Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka – 100 pkt
5. Krzysztof Biegun SRR Sokół Szczyrk SMS – 90 pkt
6. Rafał Polinkiewicz Start Krokiew Zakopane SMS – 77 pkt
Junior B (1992-91)
1. P.Szczepaniak Krupowski Start Krokiew Zak. – 41,5m i 42,5m – 236,8 pkt
2. Andrzej Szlembarski Start Krokiew Zak. – 41m i 42m – 234,6 pkt
3. Daniel Wota ZKN Sokół MGOKiS Zagórz – 41m i 41,5m – 230 pkt
4. Piotr Wójcik KS Wisła Ustronianka 40,5m i 40,5m – 226,2 pkt
5. Kamil Waluś KS Wisła Ustronianka SMS Z-ne 41m i 40,5m – 225,8 pkt
6. Piotr Czyż KS Wisła Ustronianka SMS – 40,5m i 40,5m – 225,2 pkt
Klasyfikacja generalna (junior B)
1. Andrzej Szlembarski Start Krokiew Zakopane SMS – 180 pkt
2. Piotr Szczepaniak Krupowski Start Krokiew Zakopane – 160 pkt
3. Jędrzej Ścisłowicz LKS Klimczok Bystra – 109 pkt
4. Daniel Wota ZKN Sokół MGOKiS Zagórz – 92 pkt
5. Dawid Kanik LKS Klimczok Bystra – 86 pkt
5.Piotr Wójcik KS Wisła Ustronianka – 86 pkt
Wystartowało 17 zawodników
Kolejne konkursy LOTOS Cup 2009 odbędą się w Wiśle 14 i 15 stycznia.