Druga seria to najlepszy wynik Cene Prevca (78,5 m), który nieznacznie pokonał naszych reprezentantów - Tomasza Pilcha (77,5 m) i Bartosza Czyża (77 m). W czołówce znaleźli się także Markus Schiffner, Alieksandr Łoginow (po 76,5 m), Rok Justin (76 m), Elias Tollinger, Thomas Lackner i Maximilian Lienher (po 75,5 m). Kacper Juroszej zajął jedenaste miejsce (74,5 m).
W obu seriach wszyscy skoczkowie startowali z trzeciej belki.
Wyniki treningu - I seria
zawodnik
kraj
odl.
1
Markus Schiffner
77.0
2
Cene Prevc
76.5
3
Rok Justin
75.0
Rok Tarman
75.0
5
Elias Tollinger
74.0
Thomas Lackner
74.0
Aleksandr Loginov
74.0
8
Lovro Vodusek
73.5
9
Jan Bombek
73.0
10
Bartosz Czyż
72.5
Tomasz Pilch
72.5
Jan Kus
72.5
Matevz Samec
72.5
Danil Sadreev
72.5
Maksim Sergeev
72.5
16
Markus Rupitsch
72.0
Blaz Pavlic
72.0
Maximilian Lienher
72.0
19
Aljaz Osterc
71.0
20
Thomas Hofer
70.5
21
Frantisek Holik
70.0
22
Damian Lasota
69.5
23
Patrick Kogler
68.5
Samet Karta
68.5
25
Mika Schwann
67.5
Martin Diess
67.5
27
Petr Vaverka
65.5
28
Radek Selcer
65.0
Kacper Juroszek
65.0
30
Ayberk Demir
64.5
31
Muhammet Irfan Cintimar
64.0
32
Filip Cerny
62.0
Julian Wienerroither
62.0
34
Muhammet Ali Bedir
60.5
35
Radek Rydl
60.0
36
Benedikt Holub
58.5
37
Krasimir Simitchiyiski
58.0
38
Jakub Sikola
54.5
39
Muhammed Munir Gungen
53.0
40
Mikulas Sluka
50.0
41
Viktor Hristov
46.0
42
Dominik Maylaender
DNS
43
Lukas Wagner
DNS
44
Fabian Seidl
DNS
45
Paul Winter
DNS
46
Tim Fuchs
DNS
47
Sebastian Bradatsch
DNS
48
Julian Hahn
DNS
49
Johannes Schubert
DNS
50
Marinus Kraus
DNS
51
Justin Nietzel
DNS
52
Axel Maylaender
DNS
53
Justin Weigel
DNS
54
Florian Molnar
DNS
55
Konstantin Sokolenko
DNS
56
Adrian Sell
DNS
57
Luca Geyer
DNS
58
Benedikt Hahne
DNS
59
Tom Gerisch
DNS
60
Lennart Weigel
DNS
61
Jonathan Siegel
DNS
62
Max Goller
DNS
63
Niclas Heumann
DNS
Wyniki treningu - II seria
zawodnik
kraj
odl.
1
Cene Prevc
78.5
2
Tomasz Pilch
77.5
3
Bartosz Czyż
77.0
4
Markus Schiffner
76.5
Aleksandr Loginov
76.5
6
Rok Justin
76.0
7
Elias Tollinger
75.5
Thomas Lackner
75.5
Maximilian Lienher
75.5
10
Rok Tarman
75.0
11
Blaz Pavlic
74.5
Kacper Juroszek
74.5
13
Mika Schwann
73.5
Maksim Sergeev
73.5
15
Jan Kus
73.0
Jan Bombek
73.0
Danil Sadreev
73.0
Lovro Vodusek
73.0
19
Julian Wienerroither
72.5
20
Matevz Samec
72.0
Damian Lasota
72.0
22
Patrick Kogler
70.5
23
Markus Rupitsch
70.0
Aljaz Osterc
70.0
Frantisek Holik
70.0
26
Muhammet Irfan Cintimar
69.0
Radek Selcer
69.0
Petr Vaverka
69.0
Samet Karta
69.0
30
Thomas Hofer
68.5
31
Martin Diess
68.0
32
Radek Rydl
67.0
33
Ayberk Demir
66.5
34
Muhammet Ali Bedir
64.0
Benedikt Holub
64.0
36
Filip Cerny
62.0
37
Krasimir Simitchiyiski
58.0
38
Jakub Sikola
56.0
39
Muhammed Munir Gungen
55.5
40
Viktor Hristov
50.5
41
Mikulas Sluka
50.0
42
Dominik Maylaender
DNS
43
Lukas Wagner
DNS
44
Fabian Seidl
DNS
45
Paul Winter
DNS
46
Tim Fuchs
DNS
47
Sebastian Bradatsch
DNS
48
Julian Hahn
DNS
49
Johannes Schubert
DNS
50
Marinus Kraus
DNS
51
Justin Nietzel
DNS
52
Axel Maylaender
DNS
53
Justin Weigel
DNS
54
Florian Molnar
DNS
55
Konstantin Sokolenko
DNS
56
Adrian Sell
DNS
57
Luca Geyer
DNS
58
Benedikt Hahne
DNS
59
Tom Gerisch
DNS
60
Lennart Weigel
DNS
61
Jonathan Siegel
DNS
62
Max Goller
DNS
63
Niclas Heumann
DNS