Drugi trening to wygrana reprezentantki gospodarzy Chiary Hoelzl - 90,5 metra. Drugie miejsce zajęła Yuki Ito (88,5 m), a trzecia była Katharina Alhtaus (89,5 m). Znów czwarta była Sara Takanashi.
Ostatnia seria treningowa odbyła się zamiast kwalifikacji. Tutaj najlepszy wynik uzyskała Daniela Iraschko-Stolz - 90 metrów, która pokonała Yuki Ito (88 m) i Jacqueline Seifriedsberger (88,5 m). Znów czwarte miejsce zajęła liderka Pucharu Świata.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Katharina Althaus
85.0
60.5
2
Chiara Hoelzl
86.0
60.1
3
Jacqueline Seifriedsberger
84.5
59.6
4
Sara Takanashi
84.0
58.8
5
Svenja Wuerth
83.5
55.7
6
Sarah Hendrickson
83.5
55.1
7
Daniela Iraschko-Stolz
82.5
54.5
8
Maja Vtic
83.0
52.9
9
Maren Lundby
81.0
52.8
10
Yuka Seto
80.5
49.6
11
Kaori Iwabuchi
80.0
49.3
12
Yuki Ito
79.0
48.7
13
Carina Vogt
79.5
48.2
14
Spela Rogelj
79.0
46.9
15
Irina Avvakumova
78.0
46.7
16
Abby Ringquist
78.5
46.0
17
Elena Runggaldier
77.5
45.3
18
Julia Kykkänen
77.5
44.4
19
Ursa Bogataj
76.0
41.6
20
Romane Dieu
75.0
37.4
21
Eva Logar
73.5
36.1
22
Nita Englund
72.5
34.0
23
Juliane Seyfarth
72.0
33.4
24
Ramona Straub
71.5
32.2
25
Lea Lemare
70.5
31.3
26
Atsuko Tanaka
67.5
30.2
27
Anniken Mork
69.0
29.9
28
Xinyue Chang
70.0
29.2
29
Marita Kramer
67.5
28.7
30
Coline Mattel
69.0
27.3
31
Lucile Morat
68.5
26.9
32
Anastasiya Barannikova
68.5
26.6
33
Tara Geraghty-Moats
66.5
24.9
34
Oceane Avocat Gros
66.0
24.1
35
Roberta D Agostina
66.0
23.1
36
Xueyao Li
66.0
21.0
37
Veronica Gianmoena
59.0
8.0
38
Tong Ma
55.5
5.6
39
Qi Liu
56.0
3.0
40
Evelyn Insam
DNS
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Chiara Hoelzl
90.5
67.4
2
Yuki Ito
88.5
64.7
3
Katharina Althaus
89.5
64.3
4
Sara Takanashi
87.5
63.1
5
Maja Vtic
88.0
62.9
6
Maren Lundby
87.5
62.4
7
Svenja Wuerth
87.5
61.8
8
Irina Avvakumova
87.0
61.0
9
Jacqueline Seifriedsberger
87.5
60.7
10
Carina Vogt
87.0
59.8
11
Yuka Seto
86.5
59.1
12
Julia Kykkänen
86.0
58.5
13
Sarah Hendrickson
86.0
57.8
Spela Rogelj
85.5
57.8
15
Nita Englund
83.0
52.8
16
Daniela Iraschko-Stolz
81.5
50.9
17
Ursa Bogataj
80.5
46.7
18
Elena Runggaldier
78.5
45.8
19
Kaori Iwabuchi
80.0
45.4
Abby Ringquist
78.5
45.4
21
Juliane Seyfarth
78.0
42.6
22
Ramona Straub
75.0
38.4
23
Marita Kramer
74.5
38.1
24
Atsuko Tanaka
74.5
37.5
25
Anastasiya Barannikova
74.0
36.1
26
Eva Logar
74.0
35.9
27
Lea Lemare
73.0
34.8
28
Lucile Morat
73.0
34.7
29
Romane Dieu
74.5
34.5
30
Anniken Mork
72.0
32.4
31
Oceane Avocat Gros
71.5
31.6
32
Coline Mattel
72.0
30.1
Tara Geraghty-Moats
70.5
30.1
34
Roberta D Agostina
70.0
28.3
35
Xinyue Chang
69.0
28.0
36
Xueyao Li
69.0
26.8
37
Veronica Gianmoena
63.0
15.2
38
Tong Ma
59.5
7.4
39
Qi Liu
59.5
6.7
40
Evelyn Insam
DNS
DNS
Wyniki 3 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Daniela Iraschko-Stolz
90.0
65.8
2
Yuki Ito
88.0
62.6
3
Jacqueline Seifriedsberger
88.5
62.4
4
Sara Takanashi
87.5
62.2
5
Chiara Hoelzl
85.5
59.6
6
Maren Lundby
86.5
58.6
7
Carina Vogt
87.0
58.1
8
Yuka Seto
84.0
56.7
9
Svenja Wuerth
85.0
54.4
10
Lucile Morat
83.5
53.4
11
Ramona Straub
82.0
52.1
12
Spela Rogelj
81.5
51.9
13
Maja Vtic
82.0
51.1
14
Irina Avvakumova
82.5
50.6
15
Kaori Iwabuchi
79.5
47.2
16
Ursa Bogataj
78.5
45.6
17
Elena Runggaldier
79.0
45.1
18
Romane Dieu
78.0
42.6
19
Juliane Seyfarth
76.5
42.2
20
Atsuko Tanaka
75.0
39.8
21
Marita Kramer
75.0
39.7
22
Anastasiya Barannikova
76.0
38.4
23
Eva Logar
72.5
34.7
24
Lea Lemare
73.5
33.8
25
Tara Geraghty-Moats
71.5
33.6
26
Roberta D Agostina
72.5
33.1
27
Anniken Mork
70.5
31.1
28
Coline Mattel
71.5
31.0
29
Xinyue Chang
71.5
30.7
30
Oceane Avocat Gros
70.0
29.9
31
Xueyao Li
69.0
24.8
32
Veronica Gianmoena
65.5
19.3
33
Tong Ma
65.0
16.1
34
Katharina Althaus
DNS
DNS
35
Sarah Hendrickson
DNS
DNS
36
Nita Englund
DNS
DNS
37
Julia Kykkänen
DNS
DNS
38
Evelyn Insam
DNS
DNS
39
Abby Ringquist
DNS
DNS
40
Qi Liu
DNS
DNS