Drugi trening odbył się z 12 belki w całości. Ponownie najlepsza była Yuki Ito. Tym razem jednak Japonka podzieliła się pierwszym miejscem z Kathariną Althaus. Na trzecim miejscu znalazła się Maren Lundby z najdłuższym skokiem - 94,5 metra. Znów czwarta była Sara Takanashi, która tym razem lądowała na 88 metrze.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Yuki Ito
100.0
70.7
2
Katharina Althaus
94.5
60.2
3
Jacqueline Seifriedsberger
90.5
59.4
4
Sara Takanashi
90.0
59.3
5
Irina Avvakumova
93.5
58.9
6
Yuka Seto
88.5
56.6
7
Maja Vtic
94.0
56.4
8
Maren Lundby
90.5
56.3
9
Daniela Iraschko-Stolz
89.5
52.5
10
Svenja Wuerth
90.0
52.0
11
Carina Vogt
90.0
50.2
12
Sarah Hendrickson
90.0
48.8
13
Ema Klinec
85.5
47.5
14
Gianina Ernst
83.5
47.0
15
Chiara Hoelzl
85.0
46.6
Julia Kykkänen
85.5
46.6
17
Elena Runggaldier
86.5
45.9
18
Taylor Henrich
87.0
45.7
19
Spela Rogelj
85.0
45.6
20
Anastasiya Barannikova
84.5
45.3
21
Fumika Segawa
78.5
43.6
22
Manuela Malsiner
84.0
43.5
23
Haruka Iwasa
77.5
41.7
24
Alexandra Kustova
84.0
41.6
25
Ksenia Kablukova
79.5
41.0
26
Evelyn Insam
78.5
38.0
27
Juliane Seyfarth
80.5
36.8
28
Daniela Vasilica Haralambie
80.5
36.4
29
Sofia Tikhonova
82.5
35.2
30
Misaki Shigeno
73.5
33.3
31
Kaori Iwabuchi
79.5
33.0
32
Eva Pinkelnig
75.0
32.5
33
Lea Lemare
78.0
31.2
34
Nita Englund
73.5
29.9
35
Yuka Kobayashi
70.5
29.0
36
Tara Geraghty-Moats
74.0
27.7
37
Oceane Avocat Gros
73.5
25.7
38
Lucile Morat
74.5
25.5
39
Minami Watanabe
68.5
25.3
40
Elisabeth Raudaschl
68.5
25.1
41
Ramona Straub
75.0
24.9
42
Barbora Blazkova
70.5
24.5
43
Natasha Bodnarchuk
68.0
23.6
44
Xueyao Li
68.5
23.0
45
Atsuko Tanaka
73.0
21.9
46
Shihori Oi
70.0
21.1
47
Eva Logar
69.0
21.0
48
Nozomi Maruyama
67.5
20.8
49
Nina Lussi
66.5
19.8
50
Ayaka Igarashi
67.0
19.0
51
Roberta D Agostina
66.5
16.4
52
Guy-Lim Park
65.0
15.7
53
Abigail Strate
65.0
14.0
54
Anniken Mork
65.0
12.9
55
Xinyue Chang
61.5
12.3
56
Coline Mattel
68.5
11.7
57
Nicole Maurer
61.0
8.2
58
Sabrina Windmueller
58.5
6.0
59
Qi Liu
59.5
2.1
60
Nika Kriznar
DNS
DNS
61
Ursa Bogataj
DNS
DNS
62
Abby Ringquist
DNS
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Yuki Ito
93.5
62.2
Katharina Althaus
94.0
62.2
3
Maren Lundby
94.5
61.3
4
Sara Takanashi
88.0
53.0
5
Carina Vogt
88.0
52.8
6
Jacqueline Seifriedsberger
89.0
52.7
7
Svenja Wuerth
85.5
49.4
8
Spela Rogelj
84.0
47.2
9
Yuka Seto
83.5
46.8
10
Irina Avvakumova
85.5
45.2
11
Manuela Malsiner
84.5
44.9
12
Maja Vtic
84.5
44.8
13
Elena Runggaldier
84.5
43.8
14
Chiara Hoelzl
81.5
43.1
15
Ema Klinec
86.0
42.8
16
Ursa Bogataj
84.0
42.2
17
Daniela Iraschko-Stolz
82.5
40.1
18
Haruka Iwasa
85.5
38.8
19
Nika Kriznar
79.5
34.9
20
Eva Logar
78.5
34.5
21
Julia Kykkänen
77.5
34.4
Evelyn Insam
80.5
34.4
23
Sofia Tikhonova
78.0
32.5
24
Anastasiya Barannikova
77.5
32.4
Juliane Seyfarth
78.5
32.4
Abby Ringquist
77.5
32.4
27
Ksenia Kablukova
79.5
31.2
28
Daniela Vasilica Haralambie
79.0
30.8
29
Kaori Iwabuchi
76.0
30.6
30
Nita Englund
78.0
30.2
31
Lea Lemare
74.0
27.4
32
Natasha Bodnarchuk
75.5
26.4
33
Alexandra Kustova
75.5
25.4
Fumika Segawa
74.5
25.4
35
Lucile Morat
73.0
24.9
36
Yuka Kobayashi
74.0
23.7
37
Anniken Mork
73.0
21.5
38
Ramona Straub
73.0
20.6
Eva Pinkelnig
69.0
20.6
40
Barbora Blazkova
73.0
20.3
41
Atsuko Tanaka
68.0
19.0
42
Elisabeth Raudaschl
72.5
18.6
43
Nina Lussi
73.0
17.9
Misaki Shigeno
69.5
17.9
45
Minami Watanabe
68.5
16.4
46
Tara Geraghty-Moats
69.5
15.6
47
Oceane Avocat Gros
69.5
13.4
48
Shihori Oi
65.5
12.2
49
Coline Mattel
66.0
11.6
50
Abigail Strate
71.0
10.4
51
Roberta D Agostina
67.5
10.3
Qi Liu
67.5
10.3
53
Nicole Maurer
65.5
10.1
54
Gianina Ernst
68.0
9.9
55
Ayaka Igarashi
63.5
9.5
56
Xinyue Chang
67.5
8.8
57
Xueyao Li
72.0
8.6
58
Sabrina Windmueller
66.0
7.1
59
Nozomi Maruyama
63.5
1.6
60
Guy-Lim Park
62.5
0.0
61
Sarah Hendrickson
DNS
DNS
62
Taylor Henrich
DNS
DNS