W drugiej rundzie na skoczni pojawiła się Daniela Haralambie, która odpuściła pierwszą serię. Reprezentantka gospodarzy uzyskała 86,5 metra, co było najlepszym wynikiem treningów kobiet. Za jej plecami znalazły się Andrea Trambitas (83 m) i Sophie Mair (80 m). Co ważne, Haralambie startowała ze znacznie skróconego rozbiegu (37. belka, podczas gdy pozostałe panie ruszały z czterdziestej bramki).
Panowie w obu seriach startowali z tej samej, 32. bramki. Podobnie wyglądała również czołówka każdej z dwóch rund - najdalej latał Stefan Huber z Austrii (96,5 i 96 metrów), a tuż za nim plasował się Krzysztof Leja (95 i 94,5 m).
Dalej w wynikach było już różnie - w pierwszej serii za plecami Hubera i Lei znaleźli się Dawid Jarząbek (94 m), Artii Aigro (93,5 m) i Kenta Takehana (93,5 m), w drugiej - Julian Hahn, Witalij Kaliniczenko (po 94 m) i Tim Heinrich (93 m).
Wyniki treningu kobiet - I seria
zawodnik
kraj
odl.
1
Sophie Mair
76.5
2
Andreea Diana Trambitas
71.5
3
Sarlote Skele
70.5
4
Aleksandra Barantceva
68.5
5
Khrystyna Droniak
63.0
6
Bianca Elena Stefanuta
61.0
7
Viktoria Sidlova
58.5
8
Elizabete Stankevica
53.0
9
Dayana Akhmetvaliyeva
52.0
10
Maria Daria Chindris
50.0
11
Tetyana Pylypchuk
49.0
12
Liliya Romanyuk
48.0
13
Vitalina Herasymiuk
45.0
14
Daniela Vasilica Haralambie
DNS
15
Virag Voros
DNS
16
Liga Berzina
DNS
17
Natalia Hankova
DNS
Wyniki treningu kobiet - II seria
zawodnik
kraj
odl.
1
Daniela Vasilica Haralambie
86.5
2
Andreea Diana Trambitas
83.0
3
Sophie Mair
80.0
4
Aleksandra Barantceva
77.0
5
Sarlote Skele
69.5
6
Khrystyna Droniak
64.5
7
Viktoria Sidlova
63.0
8
Bianca Elena Stefanuta
59.0
9
Dayana Akhmetvaliyeva
58.5
10
Maria Daria Chindris
55.5
Elizabete Stankevica
55.5
12
Liliya Romanyuk
48.0
Vitalina Herasymiuk
48.0
14
Tetyana Pylypchuk
46.0
15
Virag Voros
DNS
16
Liga Berzina
DNS
17
Natalia Hankova
DNS
Wyniki treningu mężczyzn - I seria
zawodnik
kraj
odl.
1
Stefan Huber
96.5
2
Krzysztof Leja
95.0
3
Dawid Jarząbek
94.0
4
Artii Aigro
93.5
Kenta Takehana
93.5
6
Julian Hahn
92.0
Tim Heinrich
92.0
8
Vitaliy Kalinichenko
91.5
9
Stepan Pasichnyk
91.0
10
Felix Hoffmann
89.0
Martin Capuder
89.0
12
Ilya Baskakov
88.5
Stefan Valentin Blega
88.5
14
Kenno Ruukel
88.0
Yevgen Marusyak
88.0
16
Damian Lasota
87.5
17
Nikita Sykchin
86.5
Sebastian Rombach
86.5
Matija Stemberger
86.5
20
Benedikt Holub
86.0
21
Andraz Modic
85.0
Viktor Pasichnyk
85.0
23
Lukas Wagner
83.5
24
Muhammet Ali Bedir
83.0
Andrei Feldoreanu
83.0
26
Artem Utev
82.5
27
Daniel Andrei Cacina
82.0
Radu Mihai Pacurar
82.0
29
Alexey Korolev
81.5
30
Dmytro Mazurchuk
80.5
31
Urban Rogelj
80.0
Ivan Mekhonoshin
80.0
Hunor Farkas
80.0
34
Aleksandr Marchukov
79.5
35
Muhammed Munir Gungen
79.0
36
Krasimir Simitchiyiski
78.0
Ilya Kratov
78.0
38
Taavi Pappel
77.5
39
Robert Supola
77.0
40
Mihnea Alexandru Spulber
76.0
Frantisek Lejsek
76.0
42
Roman Nogin
74.5
43
Kristaps Nezhborts
74.0
44
Artem Yudin
73.5
45
Radek Selcer
72.5
Akram Adilov
72.5
47
Łukasz Bukowski
71.5
Andrii Vaskul
71.5
Matija Vidic
71.5
50
Paul Gabriel Ardelean
69.5
51
Mikulas Sluka
68.0
52
Sergey Zyryanov
66.5
53
Viktor Hristov
63.5
54
Martins Cirulis
48.0
55
Dominik Kastelik
DNS
56
Paweł Wąsek
DNS
57
Bartosz Czyż
DNS
58
Tomasz Pilch
DNS
59
Henri Kavilo
DNS
60
Nicolae Sorin Mitrofan
DNS
61
Markkus Alter
DNS
62
Kalle Heikkinen
DNS
63
Florian Molnar
DNS
64
Nikolay Karpenko
DNS
Wyniki treningu mężczyzn - II seria
zawodnik
kraj
odl.
1
Stefan Huber
96.0
2
Krzysztof Leja
94.5
3
Julian Hahn
94.0
Vitaliy Kalinichenko
94.0
5
Tim Heinrich
93.0
6
Lukas Wagner
92.5
Artii Aigro
92.5
8
Kenta Takehana
91.5
9
Dawid Jarząbek
91.0
10
Felix Hoffmann
90.0
Andraz Modic
90.0
12
Stepan Pasichnyk
89.5
13
Matija Stemberger
88.5
14
Viktor Pasichnyk
88.0
Ilya Baskakov
88.0
Martin Capuder
88.0
17
Artem Utev
87.5
18
Łukasz Bukowski
87.0
Yevgen Marusyak
87.0
20
Sebastian Rombach
86.5
21
Kenno Ruukel
85.5
22
Nikita Sykchin
85.0
Aleksandr Marchukov
85.0
Stefan Valentin Blega
85.0
25
Dmytro Mazurchuk
84.5
26
Muhammet Ali Bedir
83.0
Andrei Feldoreanu
83.0
28
Hunor Farkas
82.0
29
Artem Yudin
81.5
30
Ilya Kratov
81.0
31
Mihnea Alexandru Spulber
80.0
32
Alexey Korolev
79.0
33
Daniel Andrei Cacina
78.5
Muhammed Munir Gungen
78.5
35
Urban Rogelj
78.0
Ivan Mekhonoshin
78.0
Radu Mihai Pacurar
78.0
Taavi Pappel
78.0
39
Akram Adilov
77.0
40
Frantisek Lejsek
76.5
41
Krasimir Simitchiyiski
75.0
42
Robert Supola
74.5
43
Andrii Vaskul
74.0
44
Radek Selcer
73.0
Roman Nogin
73.0
46
Kristaps Nezhborts
72.5
47
Paul Gabriel Ardelean
71.0
48
Mikulas Sluka
68.0
Matija Vidic
68.0
50
Viktor Hristov
61.5
51
Martins Cirulis
51.0
52
Dominik Kastelik
DNS
53
Paweł Wąsek
DNS
54
Bartosz Czyż
DNS
55
Tomasz Pilch
DNS
56
Henri Kavilo
DNS
57
Benedikt Holub
DNS
58
Sergey Zyryanov
DNS
59
Nicolae Sorin Mitrofan
DNS
60
Markkus Alter
DNS
61
Kalle Heikkinen
DNS
62
Florian Molnar
DNS
63
Nikolay Karpenko
DNS
64
Damian Lasota
DNS