Drugi trening to wygrana Roberta Johanssona - 130 metrów. Norweg pokonał Eisenbichlera (129 m), Graneruda (127,5 m) i Bjerkeengena (126 m). Piąty był Bartek Kłusek (124 m). Jan Ziobro zajął 9-tą pozycję, a 12-te miejsce wspólnie dzierżyli Zniszczoł i Miętus.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Halvor Egner Granerud
130.5
82.9
2
Jan Ziobro
127.0
80.0
3
Markus Eisenbichler
128.5
79.6
4
Tim Fuchs
128.0
77.4
5
Robert Johansson
127.0
76.9
6
Fredrik Bjerkeengen
129.5
76.4
7
Constantin Schmid
124.5
74.6
8
Yuken Iwasa
125.0
73.0
9
Jakub Janda
123.5
72.5
10
Joacim Oedegaard Bjoereng
122.5
72.3
11
Aleksander Zniszczoł
123.5
71.6
12
Michael Glasder
124.5
71.0
13
Felix Hoffmann
124.0
69.4
14
Bartłomiej Kłusek
122.0
68.1
15
Daniel Huber
124.0
66.5
16
Martin Hamann
120.5
65.7
17
Krzysztof Miętus
119.5
65.3
18
Tom Hilde
120.0
63.5
19
Stanisław Biela
121.0
60.5
20
Julian Hahn
119.0
60.4
21
Andrzej Stękała
117.5
57.3
22
Viktor Polasek
116.0
57.2
23
Stefan Huber
116.0
56.8
24
Przemysław Kantyka
115.0
55.4
25
Joshua Maurer
114.5
51.7
26
Are Sumstad
112.0
46.8
27
Vitaliy Kalinichenko
110.5
45.4
28
Federico Cecon
109.5
43.5
29
Cestmir Kozisek
109.0
40.9
30
Stepan Pasichnyk
104.0
32.2
31
Riki Kurita
102.0
30.5
32
Filip Sakala
102.0
29.3
33
Yevgen Marusyak
101.0
28.9
34
Rok Justin
DNS
DNS
35
Sebastian Colloredo
DNS
DNS
36
Tilen Bartol
DNS
DNS
37
Alex Insam
DNS
DNS
38
Davide Bresadola
DNS
DNS
39
Domen Prevc
DNS
DNS
40
Ernest Prislic
DNS
DNS
41
Janni Reisenauer
DNS
DNS
42
Aljaz Osterc
DNS
DNS
43
Tomaz Naglic
DNS
DNS
44
Thomas Hofer
DNS
DNS
45
Marat Zhaparov
DNS
DNS
46
Simon Greiderer
DNS
DNS
47
Bartosz Czyż
DNS
DNS
48
Elias Tollinger
DNS
DNS
49
Alexey Romashov
DNS
DNS
50
Paweł Wąsek
DNS
DNS
51
Daniele Varesco
DNS
DNS
52
Vladislav Boyarintsev
DNS
DNS
53
Konstantin Sokolenko
DNS
DNS
54
Sergey Tkachenko
DNS
DNS
55
Mikhail Maksimochkin
DNS
DNS
56
Dominik Kastelik
DNS
DNS
57
Tomasz Pilch
DNS
DNS
58
Dawid Jarząbek
DNS
DNS
59
Artur Kukuła
DNS
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Robert Johansson
130.0
74.9
2
Markus Eisenbichler
129.0
71.2
3
Halvor Egner Granerud
127.5
70.7
4
Fredrik Bjerkeengen
126.0
65.8
5
Bartłomiej Kłusek
124.0
64.8
6
Tom Hilde
124.0
63.7
7
Constantin Schmid
122.5
62.2
8
Joacim Oedegaard Bjoereng
123.0
62.0
9
Jan Ziobro
122.0
60.3
10
Michael Glasder
121.0
58.1
11
Daniel Huber
120.5
57.8
12
Aleksander Zniszczoł
121.0
56.9
Krzysztof Miętus
120.5
56.9
14
Tim Fuchs
120.5
55.7
15
Martin Hamann
120.0
55.4
16
Felix Hoffmann
116.5
53.5
17
Yuken Iwasa
117.5
52.9
18
Andrzej Stękała
116.5
51.4
19
Jakub Janda
117.0
50.9
20
Cestmir Kozisek
114.0
47.9
21
Julian Hahn
113.5
44.6
22
Viktor Polasek
110.5
39.9
23
Federico Cecon
110.5
39.7
24
Przemysław Kantyka
110.5
39.3
25
Stanisław Biela
111.0
38.8
26
Stefan Huber
108.5
37.0
27
Joshua Maurer
108.5
36.2
28
Are Sumstad
107.5
33.3
29
Vitaliy Kalinichenko
105.5
30.9
30
Filip Sakala
105.5
30.0
31
Yevgen Marusyak
104.5
28.5
32
Riki Kurita
102.5
25.6
33
Stepan Pasichnyk
81.0
0.0
34
Rok Justin
DNS
DNS
35
Sebastian Colloredo
DNS
DNS
36
Tilen Bartol
DNS
DNS
37
Alex Insam
DNS
DNS
38
Davide Bresadola
DNS
DNS
39
Domen Prevc
DNS
DNS
40
Ernest Prislic
DNS
DNS
41
Janni Reisenauer
DNS
DNS
42
Aljaz Osterc
DNS
DNS
43
Tomaz Naglic
DNS
DNS
44
Thomas Hofer
DNS
DNS
45
Marat Zhaparov
DNS
DNS
46
Simon Greiderer
DNS
DNS
47
Bartosz Czyż
DNS
DNS
48
Elias Tollinger
DNS
DNS
49
Alexey Romashov
DNS
DNS
50
Paweł Wąsek
DNS
DNS
51
Daniele Varesco
DNS
DNS
52
Vladislav Boyarintsev
DNS
DNS
53
Konstantin Sokolenko
DNS
DNS
54
Sergey Tkachenko
DNS
DNS
55
Mikhail Maksimochkin
DNS
DNS
56
Dominik Kastelik
DNS
DNS
57
Tomasz Pilch
DNS
DNS
58
Dawid Jarząbek
DNS
DNS
59
Artur Kukuła
DNS
DNS