Wśród Polaków w miarę przyzwoite skoki oddawali także Dominik Kastelik (84 m), Łukasz Rutkowski (83,5 m) i Stanisław Biela (81,5 m), natomiast do linii osiemdziesiątego metra nie dolecieli Krzysztof Leja, Paweł Wąsek, Łukasz Bukowski, Tomasz Pilch i Damian Skupień - wszystkich pięciu zostało sklasyfikowanych w drugiej połowie szerokiej stawki.
W serii próbnej pań zdecydowanie najdalej lądowała Nika Kriznar (93,5 m), która pozostawiła za swoimi plecami Ursę Bogataj (89 m) i Nitę Englund (88 m). Dość daleko latały również Spela Rogelj (87,5 m), Svenja Wuerth, Pauline Hessler (po 87 m), Tara Geraghty-Moats (86,5 m) i najlepsza z Polek - Kinga Rajda (85,5 m - ósme miejsce). Pozostałe nasze reprezentantki lądowały wyraźnie bliżej - Anna Twardosz uzyskała 79,5 m, a Magdalena Pałasz - zaledwie 70 metrów.
Wyniki serii próbnej - mężczyźni
zawodnik
kraj
odl.
1
Yuken Iwasa
98.0
2
Jan Kus
94.0
3
Andreas Schuler
93.0
4
Timi Zajc
91.0
5
Andrzej Zapotoczny
90.0
Clemens Leitner
90.0
Alex Insam
90.0
8
Frantisek Holik
89.0
9
Janni Reisenauer
88.5
10
Luca Egloff
88.0
11
Gabriel Karlen
86.0
12
Lukas Wagner
85.5
13
Philipp Haagen
85.0
14
Sebastian Bradatsch
84.5
Fabian Seidl
84.5
Moritz Baer
84.5
17
Riki Kurita
84.0
Dominik Kastelik
84.0
Roberto Dellasega
84.0
20
Ernest Prislic
83.5
Łukasz Rutkowski
83.5
22
Aljaz Osterc
83.0
Noah Valtiner
83.0
24
Filip Sakala
82.5
Frans Taehkaevuori
82.5
26
Anze Lavtizar
82.0
Thomas Diethart
82.0
David Krapez
82.0
Jan Michalek
82.0
Andrei Feldoreanu
82.0
31
Stanisław Biela
81.5
Johannes Schubert
81.5
Alexey Korolev
81.5
Martin Diess
81.5
Dominik Schwei
81.5
36
Simon Greiderer
81.0
Patrick Kogler
81.0
38
Ziga Jelar
80.0
Federico Cecon
80.0
40
Markus Rupitsch
79.5
Hunor Farkas
79.5
42
Andraz Modic
79.0
Michael Falkensteiner
79.0
44
Maximilian Schmalnauer
78.5
45
Mika Schwann
78.0
Nathan Mattoon
78.0
Damian Lasota
78.0
48
Lars Antonissen
77.0
49
Lucas Schaffer
76.5
Janne Korhonen
76.5
51
Stefan Huber
76.0
Krzysztof Leja
76.0
Nicholas Mattoon
76.0
Maximilian Lienher
76.0
55
Paweł Wąsek
75.5
Łukasz Bukowski
75.5
Karl-August Tiirmaa
75.5
58
Nicolae Sorin Mitrofan
74.5
Florian Mittendorfer
74.5
60
Antti Aalto
74.0
Sebastian Klinga
74.0
62
Zeno di Lenardo
73.0
Juho Ojala
73.0
64
Tomasz Pilch
72.5
Felix Greber
72.5
66
Nigel Lauchlan
72.0
Moritz Echsler
72.0
Roman Nogin
72.0
Ilya Kratov
72.0
Kenno Ruukel
72.0
71
Thomas Lackner
71.5
Aljaz Vodan
71.5
Sandro Hauswirth
71.5
74
Mario Anderegg
70.0
Damian Skupień
70.0
76
Rogan Reid
69.5
77
Artii Aigro
68.5
78
Markkus Alter
67.5
79
Nik Fabijan
67.0
80
Dominik Peter
66.0
81
Julian Wienerroither
65.5
82
Kevin Maltsev
65.0
Taavi Pappel
65.0
84
Alessio Longo
64.5
85
Jakub Dohnal
63.5
86
Sam Bolton
63.0
Radu Mihai Pacurar
63.0
Frantisek Lejsek
63.0
89
Mihnea Alexandru Spulber
62.0
90
Krasimir Simitchiyiski
59.5
Daniel Andrei Cacina
59.5
92
Benedikt Holub
58.5
93
Radek Rydl
55.0
94
Soo-Hyeon Yim
49.5
95
Dominik Maylaender
DNS
96
Julian Hahn
DNS
97
Adrian Sell
DNS
98
Jonathan Siegel
DNS
99
Paul Gabriel Ardelean
DNS
100
Bartosz Czyż
DNS
Wyniki serii próbnej - kobiety
zawodnik
kraj
odl.
1
Nika Kriznar
93.5
2
Ursa Bogataj
89.0
3
Nita Englund
88.0
4
Spela Rogelj
87.5
5
Svenja Wuerth
87.0
Pauline Hessler
87.0
7
Tara Geraghty-Moats
86.5
8
Kinga Rajda
85.5
9
Eva Logar
85.0
10
Luisa Goerlich
84.5
11
Gianina Ernst
83.5
12
Julia Huber
83.0
Natasha Bodnarchuk
83.0
Manuela Malsiner
83.0
15
Anna Twardosz
79.5
16
Claudia Purker
78.5
17
Lara Malsiner
78.0
18
Agnes Reisch
76.5
19
Katra Komar
76.0
Henriette Kraus
76.0
21
Roberta D Agostina
75.5
22
Abigail Strate
73.5
Nicole Maurer
73.5
24
Ramona Straub
73.0
25
Andreea Diana Trambitas
72.5
26
Magdalena Pałasz
70.0
Guy-Lim Park
70.0
28
Kaja Urbanija Coz
69.5
29
Timna Moser
67.0
30
Veronica Gianmoena
65.0
31
Valentina Sderzhikova
61.0
32
Eleora Hamming
60.0
33
Astrid Moberg
59.0
34
Sarlote Skele
54.5
35
Maria Daria Chindris
52.5