W gronie pan najdalej - na 92. metrze - wylądowała Pauline Hessler. Za plecami Niemki znalazły się Ursa Bogataj (91 m) i Claudia Purker (85 m), natomiast kolejne wyniki należały do Speli Rogelj, Nataszy Bodnarczuk i Svenji Wuerth. Siódme miejsce zajęła Anna Twardosz (77,5 m), a piętnaste - Magdalena Pałasz (71,5 m).
Wyniki treningu - mężczyźni
zawodnik
kraj
odl.
1
Jonathan Siegel
97.0
2
Filip Sakala
93.0
3
Gabriel Karlen
92.5
4
Martin Diess
91.5
5
Philipp Haagen
91.0
6
Andraz Modic
90.5
7
Dominik Maylaender
90.0
Yuken Iwasa
90.0
9
Stanisław Biela
89.5
10
Sandro Hauswirth
88.5
11
Julian Hahn
88.0
12
Luca Egloff
87.0
13
Johannes Schubert
86.5
14
Lukas Wagner
86.0
15
Andreas Schuler
85.5
Maximilian Lienher
85.5
17
Jan Michalek
85.0
18
Noah Valtiner
84.0
19
Adrian Sell
83.5
Clemens Leitner
83.5
Moritz Baer
83.5
Maximilian Schmalnauer
83.5
Florian Mittendorfer
83.5
Dominik Schwei
83.5
25
Frantisek Holik
82.5
26
Krzysztof Leja
82.0
27
Sebastian Bradatsch
81.5
Kenno Ruukel
81.5
29
Nathan Mattoon
81.0
Fabian Seidl
81.0
Michael Falkensteiner
81.0
32
Roman Nogin
80.0
Ilya Kratov
80.0
34
Hunor Farkas
79.0
35
Moritz Echsler
78.0
36
Artii Aigro
77.0
37
Lars Antonissen
76.5
Julian Wienerroither
76.5
Andrei Feldoreanu
76.5
Daniel Andrei Cacina
76.5
Felix Greber
76.5
42
Nicolae Sorin Mitrofan
75.5
Alexey Korolev
75.5
44
Kevin Maltsev
75.0
45
Damian Lasota
74.5
46
Rogan Reid
72.5
47
Markkus Alter
71.5
Taavi Pappel
71.5
49
Karl-August Tiirmaa
71.0
50
Jakub Dohnal
69.5
51
Mario Anderegg
69.0
52
Nigel Lauchlan
68.5
53
Nicholas Mattoon
68.0
54
Dominik Peter
66.5
55
Mihnea Alexandru Spulber
65.5
56
Krasimir Simitchiyiski
65.0
57
Benedikt Holub
62.0
58
Radu Mihai Pacurar
61.0
59
Sam Bolton
58.0
60
Soo-Hyeon Yim
56.5
61
Frantisek Lejsek
55.0
62
Radek Rydl
53.5
63
Simon Greiderer
DNS
64
Ernest Prislic
DNS
65
Stefan Huber
DNS
66
Ziga Jelar
DNS
67
Anze Lavtizar
DNS
68
Thomas Lackner
DNS
69
Thomas Diethart
DNS
70
Lucas Schaffer
DNS
71
Mika Schwann
DNS
72
David Krapez
DNS
73
Riki Kurita
DNS
74
Jan Kus
DNS
75
Janne Korhonen
DNS
76
Andrzej Zapotoczny
DNS
77
Janni Reisenauer
DNS
78
Aljaz Osterc
DNS
79
Dominik Kastelik
DNS
80
Roberto Dellasega
DNS
81
Antti Aalto
DNS
82
Zeno di Lenardo
DNS
83
Nik Fabijan
DNS
84
Federico Cecon
DNS
85
Aljaz Vodan
DNS
86
Tomasz Pilch
DNS
87
Patrick Kogler
DNS
88
Markus Rupitsch
DNS
89
Juho Ojala
DNS
90
Timi Zajc
DNS
91
Frans Taehkaevuori
DNS
92
Paweł Wąsek
DNS
93
Sebastian Klinga
DNS
94
Łukasz Bukowski
DNS
95
Paul Gabriel Ardelean
DNS
96
Alex Insam
DNS
97
Łukasz Rutkowski
DNS
98
Bartosz Czyż
DNS
99
Alessio Longo
DNS
100
Damian Skupień
DNS
Wyniki treningu - kobiety
zawodnik
kraj
odl.
1
Pauline Hessler
92.0
2
Ursa Bogataj
91.0
3
Claudia Purker
85.0
4
Spela Rogelj
83.5
5
Natasha Bodnarchuk
80.0
Svenja Wuerth
80.0
7
Anna Twardosz
77.5
8
Julia Huber
77.0
9
Luisa Goerlich
76.0
10
Eleora Hamming
75.0
11
Abigail Strate
74.0
12
Ramona Straub
73.5
13
Henriette Kraus
73.0
14
Nicole Maurer
72.5
15
Magdalena Pałasz
71.5
Andreea Diana Trambitas
71.5
Agnes Reisch
71.5
Gianina Ernst
71.5
19
Guy-Lim Park
69.5
20
Timna Moser
66.0
21
Maria Daria Chindris
62.5
22
Valentina Sderzhikova
62.0
23
Astrid Moberg
55.0
24
Sarlote Skele
52.0
25
Kinga Rajda
DNS
26
Nika Kriznar
DNS
27
Nita Englund
DNS
28
Katra Komar
DNS
29
Kaja Urbanija Coz
DNS
30
Roberta D Agostina
DNS
31
Lara Malsiner
DNS
32
Veronica Gianmoena
DNS
33
Eva Logar
DNS
34
Manuela Malsiner
DNS
35
Tara Geraghty-Moats
DNS