Wszyscy zawodnicy startowali z tej samej - jedenastej - belki. Na wyniki niemały wpływ mógł mieć wiatr - od 1,1 m/s w plecy do 1,1 m/s pod narty.
Wyniki serii próbnej
zawodnik
kraj
odl.
1
Krzysztof Leja
97.0
2
Stian Andre Skinnes
96.5
3
Adam Ruda
96.0
Joakim Aune
96.0
Jakub Kot
96.0
Sergey Pyzhov
96.0
7
Andrzej Stękała
95.5
Przemysław Kantyka
95.5
9
Artur Kukuła
94.5
10
Ernest Prislic
93.5
Stefan Valentin Blega
93.5
12
Nicholas Fairall
93.0
13
Ziga Mandl
92.5
Christian Friberg
92.5
15
Łukasz Podżorski
91.0
Michael Glasder
91.0
Mateusz Kojzar
91.0
Andrii Klymchuk
91.0
Konrad Janota
91.0
20
Tomas Friedrich
90.5
21
Dawid Jarząbek
89.5
Stanisław Biela
89.5
Damian Lasota
89.5
24
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
89.0
Dominik Kastelik
89.0
26
Aleksandr Bazhenov
88.5
Victor Markin
88.5
Andrzej Gąsienica
88.5
29
Kevin Bickner
88.0
Paweł Gut
88.0
Viktor Polasek
88.0
Constantin R. Buzescu Purice
88.0
Filip Sakala
88.0
34
Alexander Haupt
87.5
Filip Hatle
87.5
36
David Grm
87.0
37
Yevgen Marusyak
86.5
Dawid Krupa
86.5
39
Nicholas Mattoon
86.0
Matevz Samec
86.0
41
Jan Michalek
85.0
AJ Brown
85.0
Robert Valentin Tatu
85.0
44
Trevor Edlund
84.5
Rogan Reid
84.5
Kristian Lian
84.5
47
Tymoteusz Urbaś
84.0
48
Valentin Malyshev
83.5
Alexander Henningsen
83.5
50
Joshua Maurer
83.0
Stepan Pasichnyk
83.0
52
Adrian Soerensen Livelten
82.5
Artem Markin
82.5
54
Nicolae Sorin Mitrofan
82.0
55
Jernej Klaric
81.5
56
Artur Sultangulov
81.0
Vitaliy Kalinichenko
81.0
Michał Milczanowski
81.0
59
Matthew Soukop
80.5
Patrik Vitez
80.5
61
Igor Yakibyuk
80.0
Paweł Wąsek
80.0
63
Nigel Lauchlan
79.5
Ruslan Balanda
79.5
65
Patrik Lichy
77.0
Szymon Łokaj
77.0
67
Vladislav Skachilov
76.5
Andryi Kalinchuk
76.5
69
Vladimir Rosko
74.5
Michai Solcon
74.5
71
Aleksandr Mizirev
73.5
72
Viktor Pasichnyk
72.5
73
Lukas Kantor
72.0
Sergey Tkachenko
72.0
75
Dmytro Mazurchuk
70.5
76
Robert Szymeczek
70.0
77
Tomas Ondrejka
66.0
Hunor Farkas
66.0
79
Radu Mihai Pacurar
65.0
80
Dusan Dolezal
64.5
81
Vasyl Chava
64.0
82
Michnea Alexandru Spulber
63.5
Andrei Feldeoran
63.5
84
Roman Nogin
61.0
85
Dominik Durco
58.5
86
Mikita Ahibalau
58.0
87
Stanislav Anchugin
57.5
88
Stanislav Karatsupa
55.5
89
Aliaksandr Yurkevich
DNS
90
Vit Hacek
DNS