Drugą odsłonę wygrał Olli Muotka ze skokiem na 122,5 metra. Fin wyprzedził Sebastiana Bradatscha (117,5 m) i Ivana Lanina (115,5 m). Nie skakali Ojala, Winter i Fuchs.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Paul Winter
121.0
58.9
2
Martin Hamann
122.0
52.8
3
Juho Ojala
115.0
47.2
4
David Siegel
117.0
43.7
5
Kristjan Ilves
121.0
41.1
6
Tim Fuchs
122.5
37.3
7
Alessio de Crignis
109.0
36.7
8
Janni Reisenauer
109.5
34.7
9
Michael Lunardi
110.0
34.5
10
Martti Nomme
115.0
32.3
11
Karl-August Tiirmaa
106.5
31.4
12
Olli Muotka
109.0
27.1
13
Denis Veselov
107.5
26.6
14
Harri Olli
110.0
26.0
15
Vladislav Persiyancev
105.0
25.9
16
Ruben de Wit
110.5
24.5
17
Samet Karta
100.0
20.2
18
Constantin R. Buzescu Purice
103.0
20.1
19
Luca Egloff
109.5
19.6
20
Antti Aalto
103.5
19.5
21
Sebastian Bradatsch
103.5
17.0
22
Ivan Lanin
97.0
15.6
23
Eduard Torok
97.0
11.1
24
Eetu Nousiainen
102.0
10.8
25
Lars Antonissen
100.5
10.7
26
Juuso Heikkinen
94.5
9.8
27
Muhammet Irfan Cintimar
101.5
8.5
28
Siim-Tanel Sammelselg
104.5
8.3
29
Anton Kalinitschenko
102.0
7.7
30
Aapo Lehtinen
102.0
7.0
31
Ayberk Demir
89.0
6.5
32
Alexander Sardyko
108.5
5.5
33
Gabriel Karlen
102.5
5.3
34
Lauri-Matias Ala-Talkkari
100.5
4.9
35
Andreas Alamommo
99.0
4.3
36
Lasse Moilanen
99.5
1.2
37
Killian Peier
100.0
0.0
Sorin Iulian Pitea
99.0
0.0
Niko Kytoesaho
93.0
0.0
Eetu Merilainen
94.5
0.0
Riku Taehkaevuori
83.0
0.0
Muhammet Ali Bedir
69.0
0.0
Roman Sergeevich Trofimov
98.5
0.0
Vadim Shishkin
67.0
0.0
Sergey Pyzhov
82.0
0.0
Artii Aigro
81.5
0.0
Faith Arda Ipcioglu
77.5
0.0
Jani Korhonen
94.5
0.0
Wili Louskasmaeki
87.5
0.0
Ville Korhonen
91.5
0.0
Frans Taehkaevuori
84.5
0.0
Elias Vaenskae
91.5
0.0
53
Carl Nordin
DNS
DNS
54
Juho Virrantalo
DNS
DNS
55
Teemu Paeaekkoenen
DNS
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Olli Muotka
122.5
54.5
2
Sebastian Bradatsch
117.5
49.0
3
Ivan Lanin
115.5
48.0
4
Janni Reisenauer
116.5
45.9
5
Anton Kalinitschenko
118.5
45.8
6
Denis Veselov
115.5
44.0
7
Killian Peier
117.0
43.5
8
Martti Nomme
113.5
43.0
9
Lasse Moilanen
115.5
42.2
10
Luca Egloff
118.0
41.4
11
Eduard Torok
112.0
40.3
12
Alessio de Crignis
112.0
39.3
13
Antti Aalto
114.0
38.6
14
Gabriel Karlen
111.5
36.2
15
Kristjan Ilves
116.0
35.4
Martin Hamann
112.5
35.4
17
Aapo Lehtinen
107.0
32.8
18
Eetu Nousiainen
109.0
31.7
19
David Siegel
111.0
31.5
20
Eetu Merilainen
108.0
31.0
21
Michael Lunardi
113.0
30.6
Roman Sergeevich Trofimov
109.5
30.6
23
Karl-August Tiirmaa
106.0
28.6
24
Elias Vaenskae
106.0
27.6
25
Ville Korhonen
107.0
27.1
26
Samet Karta
109.5
25.8
27
Andreas Alamommo
108.0
24.0
28
Harri Olli
111.0
22.8
29
Siim-Tanel Sammelselg
98.5
21.9
30
Teemu Paeaekkoenen
99.0
20.5
31
Juuso Heikkinen
106.0
19.6
32
Niko Kytoesaho
100.0
18.3
33
Vadim Shishkin
94.5
13.9
34
Riku Taehkaevuori
98.0
12.5
35
Lars Antonissen
94.0
11.4
36
Lauri-Matias Ala-Talkkari
93.5
9.9
37
Jani Korhonen
98.5
8.9
38
Alexander Sardyko
100.5
7.1
39
Ayberk Demir
92.5
5.3
40
Wili Louskasmaeki
104.0
5.2
41
Vladislav Persiyancev
93.5
3.5
42
Constantin R. Buzescu Purice
93.0
1.6
43
Ruben de Wit
94.5
1.5
44
Sorin Iulian Pitea
84.0
0.0
Muhammet Irfan Cintimar
87.0
0.0
Muhammet Ali Bedir
66.0
0.0
Sergey Pyzhov
92.5
0.0
Artii Aigro
90.5
0.0
Faith Arda Ipcioglu
75.0
0.0
Frans Taehkaevuori
93.0
0.0
51
Paul Winter
DNS
DNS
52
Juho Ojala
DNS
DNS
53
Carl Nordin
DNS
DNS
54
Tim Fuchs
DNS
DNS
55
Juho Virrantalo
DNS
DNS