W drugiej serii Japonka (96 m) również zdeklasowała rywalki, choć jej przewaga nad Mattel (92 m) była nieco mniejsza - 3,5 punktu. Trzecie miejsce ponownie zajęła Hoelzl, a dalej uplasowały się Julia Clair i Atsuko Tanaka.
Takanashi i Hoelzl zrezygnowały z udziału w ostatniej serii, a pod ich nieobecność najdalej poleciała Coline Mattel (94,5 m). Za jej plecami znalazły się Ursa Bogataj (92 m), Atsuko Tanaka (91,5 m), Julia Clair (90,5 m) i Svenja Wuerth (90 m).
Wyniki I treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
93.0
55.3
2
Coline Mattel
90.0
47.9
3
Chiara Hoelzl
84.0
46.0
4
Atsuko Tanaka
85.0
45.2
5
Katja Pozun
87.0
44.7
6
Anastasiya Gladysheva
80.5
44.3
7
Julia Clair
85.0
42.3
8
Eva Logar
87.5
42.2
9
Manuela Malsiner
86.5
41.3
10
Elena Runggaldier
86.0
39.8
11
Yoshiko Kasai
82.0
39.5
12
Irina Avvakumova
85.0
38.9
13
Sofya Tikhonova
83.5
38.4
14
Julia Kykkänen
82.0
37.9
15
Lisa Demetz
78.0
37.6
16
Bigna Windmueller
83.0
34.8
17
Roberta D'Agostina
79.5
33.9
18
Lea Lemare
82.5
33.6
19
Daria Grushina
81.5
33.1
20
Kaori Iwabuchi
75.5
30.0
21
Yurina Yamada
78.5
29.7
22
Seiko Koasa
78.5
29.6
23
Taylor Henrich
76.0
29.0
24
Wendy Vuik
79.5
28.8
25
Spela Rogelj
79.5
28.7
26
Ursa Bogataj
75.5
25.7
27
Evelyn Insam
71.0
22.8
28
Misaki Shigeno
69.0
22.5
29
Sabrina Windmueller
69.5
22.3
30
Maja Vtic
77.0
20.6
31
Lucie Mikova
76.0
20.2
32
Michaela Dolezelova
73.5
16.0
33
Vladena Pustkova
64.0
0.0
34
Ulrike Graessler
DNS
DNS
35
Svenja Wuerth
DNS
DNS
36
Katharina Althaus
DNS
DNS
37
Stefaniya Nadymova
DNS
DNS
Wyniki II treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
96.0
72.0
2
Coline Mattel
92.0
68.5
3
Chiara Hoelzl
95.5
67.2
4
Julia Clair
91.5
60.4
5
Atsuko Tanaka
90.5
60.2
6
Eva Logar
88.5
59.6
7
Taylor Henrich
91.5
59.5
8
Svenja Wuerth
87.5
58.7
9
Katja Pozun
89.5
57.9
10
Irina Avvakumova
87.5
56.9
Julia Kykkänen
91.0
56.9
12
Ulrike Graessler
86.0
55.6
13
Bigna Windmueller
89.5
55.5
14
Sofya Tikhonova
88.5
55.3
15
Manuela Malsiner
88.5
55.1
16
Seiko Koasa
90.5
54.2
17
Yurina Yamada
88.5
54.1
18
Lea Lemare
86.0
51.4
19
Elena Runggaldier
83.5
51.3
20
Ursa Bogataj
83.5
51.0
21
Wendy Vuik
87.0
50.9
Evelyn Insam
84.5
50.9
23
Maja Vtic
85.5
50.5
24
Lisa Demetz
85.0
50.4
25
Roberta D'Agostina
86.0
50.3
26
Spela Rogelj
83.5
49.8
27
Sabrina Windmueller
83.0
46.6
28
Misaki Shigeno
83.5
46.0
29
Michaela Dolezelova
84.0
44.5
Daria Grushina
81.5
44.5
31
Kaori Iwabuchi
81.5
43.6
32
Katharina Althaus
81.0
42.3
33
Yoshiko Kasai
81.0
40.3
34
Lucie Mikova
78.5
40.0
35
Anastasiya Gladysheva
79.0
38.2
36
Stefaniya Nadymova
79.0
32.7
37
Vladena Pustkova
71.0
20.5
Wyniki III treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Coline Mattel
94.5
69.9
2
Ursa Bogataj
92.0
64.2
3
Atsuko Tanaka
91.5
63.0
4
Julia Clair
90.5
61.9
5
Svenja Wuerth
90.0
61.2
6
Eva Logar
88.0
60.6
7
Ulrike Graessler
86.5
58.3
8
Elena Runggaldier
89.0
58.1
9
Taylor Henrich
87.5
58.0
10
Katharina Althaus
89.0
57.8
11
Evelyn Insam
86.5
57.3
12
Lea Lemare
87.0
56.2
13
Yurina Yamada
88.0
55.8
14
Kaori Iwabuchi
85.5
53.9
15
Katja Pozun
84.0
52.7
16
Lisa Demetz
85.0
52.6
17
Maja Vtic
85.5
52.1
18
Yoshiko Kasai
85.0
50.8
19
Spela Rogelj
83.5
50.3
20
Roberta D'Agostina
84.0
49.9
21
Manuela Malsiner
84.0
48.4
22
Wendy Vuik
82.0
47.9
23
Sabrina Windmueller
81.0
46.4
24
Daria Grushina
82.5
44.8
25
Lucie Mikova
82.0
43.3
26
Misaki Shigeno
79.5
41.6
27
Michaela Dolezelova
75.5
33.2
28
Sofya Tikhonova
75.0
30.5
29
Stefaniya Nadymova
70.5
22.2
30
Sara Takanashi
DNS
DNS
31
Irina Avvakumova
DNS
DNS
32
Julia Kykkänen
DNS
DNS
33
Seiko Koasa
DNS
DNS
34
Bigna Windmueller
DNS
DNS
35
Vladena Pustkova
DNS
DNS
36
Anastasiya Gladysheva
DNS
DNS
37
Chiara Hoelzl
DNS
DNS