W drugie odsłonie skakali już prawie wszyscy. Tym razem najdłuższy skok to 107 metrów Dejana Judeza. Reprezentant gospodarzy wyprzedził Maximiliana Kaisera, Tobiasa Bognera i Davida Unterbergera.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
David Winkler
108.0
2
Ziga Mandl
107.5
3
Stefan Huber
106.5
4
Maximilian Kaiser
105.5
5
Marvin Scherrer
105.0
6
Daniel Althaus
104.5
Martin Hamann
104.5
8
Killian Peier
104.0
9
David Unterberger
103.5
10
Lukas Wagner
102.5
11
Tobias Bogner
101.5
12
Daniel Huber
101.0
Luca Egloff
101.0
Brian Wallace
101.0
15
Martin Diess
100.5
Vadim Shishkin
100.5
17
Markus Eggenhofer
100.0
Tobias Birchler
100.0
19
Rok Zima
99.5
20
Gabriel Karlen
98.5
21
Miles Lussi
98.0
22
Matic Rogelj
94.5
23
Pascal Egloff
93.5
Francesco Hollaus
93.5
25
Sergei Kulikov
93.0
Alexander Khalezov
93.0
Pascal Sommer
93.0
Mikhail Nazarov
93.0
Aleksei Kamynin
93.0
30
Shyngys Kalykov
89.5
31
Pavel Kolmakov
87.0
32
Sergey Sharabayev
85.0
33
Ilya Kratov
84.5
34
Ruslan Titov
81.0
35
Chingiz Rakparov
55.0
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Dejan Judez
107.0
2
Maximilian Kaiser
105.5
3
Tobias Bogner
105.0
David Unterberger
105.0
5
William Rhoads
104.0
Anze Semenic
104.0
7
Ernest Prislic
103.5
8
Federico Cecon
103.0
Kevin Bickner
103.0
10
Ziga Mandl
102.5
Andraz Modic
102.5
12
Kevin Horlacher
102.0
Matic Kramarsic
102.0
14
Anze Lanisek
101.5
15
Gasper Bartol
101.0
16
Rok Zima
100.5
Rozelje Zagar
100.5
18
Daniel Althaus
100.0
Gabriel Karlen
100.0
Martin Hamann
100.0
Mitja Meznar
100.0
22
Stefan Huber
99.5
23
Niclas Wangler
99.0
Marvin Scherrer
99.0
25
Aleksei Kamynin
98.0
26
Michael Lunardi
97.5
27
Faik Yuksel
97.0
Florjan Jelovcan
97.0
29
Daniele Varesco
96.0
Alexander Haupt
96.0
31
Killian Peier
95.5
Franz Roeder
95.5
33
Daniel Huber
95.0
34
Markus Eggenhofer
94.5
35
Francesco Hollaus
94.0
Nicholas Mattoon
94.0
37
Rok Urbanc
93.5
38
Kristijan Ravnik
93.0
Gasper Martincic
93.0
Matej Likar
93.0
41
Cene Prevc
92.5
42
Lukas Wagner
92.0
Pascal Sommer
92.0
Vadim Shishkin
92.0
45
Martin Diess
91.5
Luca Egloff
91.5
Matic Benedik
91.5
48
Pascal Egloff
89.5
Miles Lussi
89.5
50
Samet Karta
88.5
51
Sergei Kulikov
87.0
Pascal Bodmer
87.0
Alexander Khalezov
87.0
Zeno di Lenardo
87.0
55
Mikhail Nazarov
86.5
56
Tobias Birchler
86.0
57
Jaka Tesovnik
85.5
58
Sergey Sharabayev
84.5
59
Brian Wallace
81.5
60
Shyngys Kalykov
80.5
61
Ruslan Titov
80.0
62
Matic Rogelj
79.0
63
Pavel Kolmakov
72.5
64
Ilya Kratov
71.0
65
Chingiz Rakparov
53.0
66
David Winkler
DNS
67
Kanat Khamitov
DNS