Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS), jednak jego elementy są uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe źródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowaliśmy się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup są jednym z czynników mających wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane są kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 7 periodzie sezonu 2023/2024
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj I II III IV V VI VII suma
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 56 0 186 200 0 0 300 742
2 Timon-Pascal Kahofer Austria 20 160 170 120 0 0 280 750
3 Stefan Rainer Austria 68 436 320 0 0 96 255 1175
4 Martin Hamann Niemcy 0 0 0 0 0 0 161 161
5 Niklas Bachlinger Austria 145 74 23 0 0 58 137 437
6 Danil Vassilyev Kazachstan 43 0 0 0 0 0 129 172
7 Johannes Poelz Austria 0 0 0 85 0 0 116 201
8 Raffael Zimmermann Austria 0 0 65 65 0 66 108 304
9 Julijan Smid Austria 0 38 62 0 0 23 93 216
10 Finn Braun Niemcy 0 0 0 0 0 0 89 89
11 Andrea Campregher Włochy 0 0 0 0 0 0 69 69
12 David Haagen Austria 13 89 135 0 0 76 63 376
13 Jules Chervet Francja 0 0 30 0 0 0 60 90
14 Emanuel Schmid Niemcy 25 39 45 0 0 49 56 214
15 Eric Hoyer Niemcy 0 11 57 0 0 0 55 123
16 Simon Spiewok Niemcy 0 91 0 43 0 0 53 187
17 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 0 0 7 3 0 28 47 85
18 Sakutaro Kobayashi Japonia 0 8 0 0 0 0 46 54
19 Francesco Cecon Włochy 0 0 0 0 0 0 45 45
20 Lucas Haagen Austria 0 36 0 44 0 82 42 204
21 Ilyja Mizernykh Kazachstan 0 0 0 0 0 0 40 40
22 Marcin Wróbel Polska 44 179 0 0 0 25 40 288
23 Tomofumi Naito Japonia 0 0 0 0 0 0 38 38
24 Jannik Faisst Niemcy 11 0 0 95 0 0 38 144
25 Andre Fussenegger Austria 0 127 58 36 0 0 38 259
26 Ari Repellin Francja 0 0 3 0 0 0 37 40
27 Paavo Romppainen Finlandia 0 0 16 5 0 0 36 57
28 Łukasz Łukaszczyk Polska 0 36 32 27 0 29 34 158
29 Simon Steinbeisser Niemcy 48 251 0 0 0 21 30 350
30 Adam Niżnik Polska 29 163 84 52 0 0 28 356
31 Kacper Juroszek Polska 0 0 0 0 0 0 27 27
32 Louis Obersteiner Austria 0 34 0 0 0 0 27 61
33 Felix Frischmann Niemcy 0 0 0 0 0 0 22 22
34 Simon Voehringer Niemcy 0 5 0 0 0 0 21 26
35 Jaka Drinovec Słowenia 0 14 0 0 0 0 21 35
36 Luca Geyer Niemcy 20 86 18 0 0 16 16 156
37 Robin Kloss Niemcy 0 0 0 0 0 3 16 19
38 Radek Rydl Czechy 14 0 38 0 0 0 14 66
39 Clemens Vinatzer Austria 0 1 0 0 0 0 13 14
40 Jernej Presecnik Słowenia 43 0 124 0 0 0 13 180
41 Nejc Toporis Słowenia 0 0 0 0 0 0 12 12
42 Lasse Deimel Niemcy 0 0 0 2 0 0 11 13
43 Gorazd Zavrsnik Słowenia 0 47 0 0 0 0 11 58
44 Josef Buchar Czechy 0 0 0 4 0 21 11 36
45 Karl Haugen Kleppa Norwegia 0 0 15 0 0 24 10 49
46 Otto Maus Niemcy 0 0 0 0 0 25 9 34
47 Klemens Joniak Polska 77 12 0 13 0 44 9 155
48 Jarosław Krzak Polska 34 33 0 0 0 0 8 75
49 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 21 0 0 0 8 29
50 Sebastien Woodbridge Francja 0 0 0 0 0 0 7 7
51 Elias Medwed Austria 0 0 0 27 0 0 6 33
52 Henri Kavilo Finlandia 0 0 0 16 0 0 5 21
53 Elias Malcher Niemcy 0 0 0 0 0 0 4 4
54 Janne Holz Niemcy 0 0 0 0 0 0 3 3
55 Urban Simnic Słowenia 0 0 18 0 0 0 3 21
56 Taku Takeuchi Japonia 0 0 0 0 0 0 3 3
57 Marcel Strzinar Słowenia 0 18 0 0 0 9 2 29
58 Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 0 0 0 1 1
  Nando Riemann Niemcy 0 0 0 0 0 0 1 1
  Jaka Kramer Słowenia 0 0 0 0 0 0 1 1
61 Yixin Lyu Chiny 0 0 4 0 0 0 0 4
62 Ryusei Ikeda Japonia 0 27 0 0 0 0 0 27
63 Kanchi Yamane Japonia 0 9 0 0 0 0 0 9
64 Sebastian Schwarz Niemcy 0 0 2 0 0 24 0 26
65 Eric Fuchs Niemcy 0 2 21 0 0 0 0 23
66 Ben Bayer Niemcy 0 20 0 28 0 0 0 48
67 Iver Myhre Norwegia 0 72 5 5 0 0 0 82
68 Johannes Aardal Norwegia 0 0 6 0 0 0 0 6
69 Sigurd Myrvang Norwegia 0 0 4 0 0 0 0 4
70 Oddvar Gunneroed Norwegia 0 0 2 0 0 0 0 2
71 Tomasz Pilch Polska 80 0 0 0 0 0 0 80
72 Jan Habdas Polska 13 0 0 0 0 0 0 13
73 Jan Galica Polska 0 58 0 0 0 0 0 58
74 Erik Kapias Słowacja 0 29 0 0 0 0 0 29
75 Janni Reisenauer Austria 0 85 39 0 0 48 0 172
76 Matija Vidic Słowenia 0 108 0 0 0 0 0 108
77 Maksim Bartolj Słowenia 26 32 0 0 0 0 0 58
78 Michael Hofer-Zauner Austria 0 24 0 0 0 0 0 24
79 Enej Faletic Słowenia 7 0 0 0 0 0 0 7
80 Jannik Morin Austria 0 4 0 0 0 0 0 4
81 Lean Niederberger Szwajcaria 9 0 0 0 0 0 0 9
82 Marius Sieber Szwajcaria 0 0 29 0 0 0 0 29
83 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 0 24 0 0 0 0 0 24
84 Mykola Smyk Ukraina 0 32 0 0 0 7 0 39
85 Krystof Hauser Czechy 0 3 0 0 0 0 0 3
86 Kaimar Vagul Estonia 13 69 1 0 0 23 0 106
87 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 38 0 0 0 0 0 38
88 Arttu Pohjola Finlandia 0 0 0 4 0 0 0 4
89 Moise Alexandru Folea Rumunia 0 28 0 0 0 0 0 28
90 Timi Heiskanen Finlandia 0 0 12 0 0 0 0 12
91 Damian Tudor Rumunia 0 8 0 0 0 0 0 8
92 Julien Gay Francja 0 0 6 0 0 0 0 6
93 Sunwoong Jang Korea Pd. 0 0 9 0 0 0 0 9
94 Philipp Fries Niemcy 2 3 0 0 0 0 0 5
95 Richard Selbekk-Hansen Norwegia 0 0 0 1 0 0 0 1
96 Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 0 0 0 14 0 0 0 14
97 Mats Strandbraaten Norwegia 0 0 27 0 0 3 0 30
98 Klemens Murańka Polska 160 0 0 0 0 0 0 160
99 Stanisław Majerczyk Polska 0 0 1 0 0 0 0 1
100 Kacper Tomasiak Polska 6 27 107 0 0 76 0 216
101 Rok Masle Słowenia 0 9 107 0 0 0 0 116
102 Jonas Schuster Austria 160 0 0 0 0 0 0 160
103 Peter Resinger Austria 0 37 0 0 0 0 0 37
104 Marco Woergoetter Austria 0 0 265 0 0 140 0 405
105 Ozbe Zupan Słowenia 6 0 4 0 0 0 0 10
106 Ziga Jancar Słowenia 0 33 22 0 0 0 0 55
107 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 56 24 0 0 0 0 80
108 Juri Kesseli Szwajcaria 0 3 15 0 0 0 0 18
109 Benedikt Holub Czechy 0 10 17 0 0 0 0 27
110 Vasyl Bukhonko Ukraina 0 9 0 0 0 0 0 9
111 David Rygl Czechy 2 0 0 0 0 0 0 2
112 Mico Ahonen Finlandia 0 0 0 38 0 0 0 38
113 Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 76 0 0 0 0 0 76
114 Tuomas Kinnunen Finlandia 0 0 22 6 0 0 0 28
115 Cosmin Florin Donciu Rumunia 0 19 0 0 0 0 0 19
116 Alessandro Batby Francja 0 0 5 0 0 0 0 5
117 Iustin Comanescu Rumunia 0 13 0 0 0 0 0 13
118 Daimatsu Takehana Japonia 0 2 0 0 0 0 0 2
119 Iver Olaussen Norwegia 0 0 0 49 0 0 0 49
120 Fredrik Gran Norwegia 0 0 34 10 0 0 0 44
121 Sander Modalen Bakken Norwegia 0 27 0 0 0 0 0 27
122 Jakub Wolny Polska 58 0 0 0 0 0 0 58
123 Szymon Jojko Polska 0 0 21 0 0 0 0 21
124 Klemens Staszel Polska 0 50 0 0 0 0 0 50
125 Hannes Landerer Austria 0 0 0 44 0 200 0 244
126 Rok Oblak Słowenia 0 0 0 42 0 0 0 42
127 Tobias Hussl Austria 0 1 0 0 0 0 0 1
128 Yanick Wasser Szwajcaria 0 14 61 0 0 0 0 75
129 Fabian Held Austria 0 30 0 0 0 0 0 30
130 Denys Tsvietkov Ukraina 0 24 0 0 0 0 0 24
131 Maxim Glyvka USA 0 18 0 0 0 0 0 18
132 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 0 40 0 0 0 0 0 40
133 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 0 10 0 0 0 0 0 10
134 Tomas Kuisma Finlandia 0 0 0 3 0 0 0 3
135 Radu Borca Rumunia 0 9 0 0 0 0 0 9
136 Robert Cosmin Drecea Rumunia 0 5 0 0 0 0 0 5
137 Matheo Vernier Francja 0 37 0 0 0 0 0 37
138 Sota Kudo Japonia 0 10 0 0 0 0 0 10
139 Adrian Tittel Niemcy 84 0 0 140 0 0 0 224
140 Joergen Oliver Stroem Norwegia 0 0 0 25 0 0 0 25
141 Isak Andreas Langmo Norwegia 0 0 18 0 0 56 0 74
142 Fabian Oestvold Norwegia 0 0 0 0 0 37 0 37
143 Andrzej Stękała Polska 17 104 0 0 0 0 0 121
144 Wiktor Szozda Polska 1 12 3 0 0 3 0 19
145 Hektor Kapustik Słowacja 0 0 0 0 0 2 0 2
146 Markus Rupitsch Austria 24 104 68 120 0 125 0 441
147 Patrik Vitez Słowenia 0 9 0 0 0 0 0 9
  Jan Bombek Słowenia 0 9 0 0 0 0 0 9
149 Francisco Moerth Austria 79 500 180 0 0 0 0 759
150 Timotej Jeglic Słowenia 0 0 9 0 0 0 0 9
151 Miha Sincic Słowenia 0 0 0 0 0 1 0 1
152 Stephan Embacher Austria 0 0 180 0 0 0 0 180
153 Remo Imhof Szwajcaria 0 130 0 0 0 0 0 130
154 Niki Humml Austria 0 1 0 33 0 0 0 34
155 Dmytro Paliichuk Ukraina 0 10 0 0 0 0 0 10
156 Daniel Skarka Czechy 0 0 19 17 0 0 0 36
157 Jason Colby USA 0 105 0 0 0 0 0 105
158 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 6 0 6
159 Andrei Feldorean Rumunia 0 40 0 0 0 0 0 40
160 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 0 50 0 0 0 0 0 50
161 Vilho Palosaari Finlandia 0 0 0 34 0 0 0 34
162 Cezar Andrei Cretu Rumunia 0 7 0 0 0 0 0 7
163 Darius Enea Rumunia 0 1 0 0 0 0 0 1
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Berkutschi.com
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich