Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS), jednak jego elementy są uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe źródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowaliśmy się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup są jednym z czynników mających wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane są kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 5 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj VI VII I II III IV V suma
1 Adam Niżnik Polska 55 0 130 205 52 0 0 442
2 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 21 0 0 0 0 21
3 Marco Woergoetter Austria 0 0 0 16 58 0 0 74
4 Nikolai Matavin Rosja 0 0 108 0 0 0 0 108
5 Michael Hofer-Zauner Austria 0 0 15 13 0 0 0 28
6 Vladislav Mustafin Rosja 0 0 0 3 0 0 0 3
  Sebastian Kellerman Czechy 3 0 0 0 0 0 0 3
8 Ernest Prislic Słowenia 39 0 10 0 18 0 0 67
9 Eetu Merilainen Finlandia 0 0 0 0 6 0 0 6
10 Aljaz Osterc Słowenia 0 0 12 0 0 0 0 12
11 Alessandro Batby Francja 0 0 41 0 0 0 0 41
12 Rok Oblak Słowenia 0 0 6 0 0 0 0 6
13 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 86 0 0 0 86
14 Medard Brezovnik Słowenia 10 0 0 0 0 0 0 10
15 Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 42 0 0 0 0 42
16 Tjas Grilc Słowenia 0 0 160 0 0 0 0 160
17 Hisaki Nagamine Japonia 0 0 0 12 0 0 0 12
18 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 0 63 0 0 0 0 63
19 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 26 0 0 0 0 26
20 Patrick Gasienica USA 0 0 6 0 2 0 0 8
21 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 196 0 0 0 0 196
22 Eduard Torok Węgry 0 0 0 54 0 0 0 54
23 Andreas Wank Niemcy 400 0 0 0 0 0 0 400
24 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 25 0 13 0 0 38
25 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 4 0 0 0 0 4
26 Muhammed Munir Gungen Turcja 0 0 0 2 0 0 0 2
27 Luca Roth Niemcy 0 0 226 0 0 0 0 226
28 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 0 0 0 41 0 0 41
29 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 76 0 0 76
30 Anders Ladehaug Norwegia 0 0 0 0 105 0 0 105
31 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 0 0 0 0 28 0 0 28
32 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 0 0 0 110 0 0 110
33 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 1 0 0 0 0 1
34 Mario Mendel Austria 56 0 0 0 0 0 0 56
35 Iver Olaussen Norwegia 0 0 0 0 16 0 0 16
36 Tomasz Pilch Polska 50 0 0 0 4 0 0 54
37 Julian Wackernell Austria 9 0 0 0 0 0 0 9
38 Ilya Baskakov Rosja 0 0 0 0 2 0 0 2
39 Mikhail Purtov Rosja 0 0 39 0 0 0 0 39
40 Elias Kogler Austria 1 0 0 0 0 0 0 1
41 Ilya Mankov Rosja 0 0 8 21 173 0 0 202
42 Jaka Hvala Słowenia 0 0 14 0 180 0 0 194
43 Nik Fabijan Słowenia 40 0 0 0 0 0 0 40
44 Mico Ahonen Finlandia 0 0 0 0 9 0 0 9
45 Patrik Vitez Słowenia 1 0 0 0 0 0 0 1
46 Valentin Foubert Francja 0 0 2 0 0 0 0 2
47 Ren Nikaido Japonia 0 0 150 0 0 0 0 150
48 Shinnosuke Fujita Japonia 0 0 120 0 0 0 0 120
49 Karlo Vodusek Słowenia 2 0 0 0 0 0 0 2
50 Kanchi Yamane Japonia 0 0 29 0 0 0 0 29
51 Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 7 0 0 0 0 7
52 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 69 0 0 0 0 69
53 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 44 0 0 0 0 44
54 Seou Choi Korea Pd. 19 0 164 0 0 0 0 183
55 Dominik Maylaender Niemcy 47 0 0 0 0 0 0 47
56 Andrei Feldorean Rumunia 0 0 9 0 0 0 0 9
57 Guang Yang Chiny 10 0 5 0 0 0 0 15
58 Lennart Weigel Niemcy 0 0 0 4 0 0 0 4
59 Jostein Loe Norwegia 0 0 0 8 0 0 0 8
60 Matias Braathen Norwegia 0 0 0 100 0 0 0 100
61 Jonas Bratlien Norwegia 4 0 0 0 0 0 0 4
62 Jens Gaarder Norwegia 0 0 0 0 16 0 0 16
63 Eirik Leander Fystro Norwegia 24 0 0 0 0 0 0 24
64 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 74 0 31 0 0 105
65 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 0 0 0 0 38 0 0 38
66 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 0 0 0 0 2 0 0 2
67 David Haagen Austria 51 0 0 0 0 0 0 51
68 Florian Mittendorfer Austria 14 0 0 0 0 0 0 14
69 Wiktor Pękala Polska 0 0 12 30 0 0 0 42
70 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 85 0 0 0 0 85
71 Maximilian Ortner Austria 0 0 0 11 0 0 0 11
72 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 33 0 0 0 0 33
73 Florian Kroell Austria 0 0 0 5 0 0 0 5
74 Danil Sadreev Rosja 0 0 2 0 132 0 0 134
75 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 13 0 0 0 0 0 0 13
76 Maksim Duka Rosja 0 0 28 0 0 0 0 28
77 Petr Vaverka Czechy 8 0 0 0 0 0 0 8
78 Cene Prevc Słowenia 0 0 257 0 0 0 0 257
79 Rok Masle Słowenia 0 0 16 0 0 0 0 16
80 Mathis Contamine Francja 0 0 85 0 0 0 0 85
81 Blaz Pavlic Słowenia 125 0 0 0 0 0 0 125
82 Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 61 0 0 0 61
83 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 41 0 0 0 0 41
84 Mark Hafnar Słowenia 0 0 60 0 0 0 0 60
85 Sota Kudo Japonia 0 0 56 0 0 0 0 56
86 Keisuke Takahashi Japonia 0 0 44 0 0 0 0 44
87 Sandro Hauswirth Szwajcaria 13 0 0 0 0 0 0 13
88 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 77 0 0 0 0 77
89 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 12 22 0 0 0 34
90 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 3 0 6 0 0 9
91 Sungwoo Cho Korea Pd. 0 0 69 0 0 0 0 69
92 Francesco Cecon Włochy 0 0 0 1 0 0 0 1
93 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 5 2 0 0 0 7
94 Johannes Schubert Niemcy 220 0 0 0 0 0 0 220
95 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 0 0 0 0 5 0 0 5
96 Adrian Sell Niemcy 135 0 35 35 72 0 0 277
97 Rishi Saether Norwegia 0 0 40 0 0 0 0 40
98 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 0 0 24 0 0 0 24
99 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 0 0 0 4 38 0 0 42
100 Simen Aasen Markeng Norwegia 0 0 0 0 1 0 0 1
101 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 5 0 24 0 0 29
102 Simen Vikan Norwegia 0 0 0 0 25 0 0 25
103 Markus Rupitsch Austria 38 0 49 215 13 0 0 315
104 Daniel Tschofenig Austria 0 0 0 2 0 0 0 2
105 Mateusz Gruszka Polska 39 0 40 34 10 0 0 123
106 Peter Resinger Austria 0 0 0 60 58 0 0 118
107 Kacper Juroszek Polska 81 0 47 0 28 0 0 156
108 Kiril Kotik Rosja 0 0 7 0 0 0 0 7
109 Claudio Moerth Austria 18 0 150 0 0 0 0 168
110 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 12 0 0 0 0 12
111 Elias Medwed Austria 0 0 0 50 17 0 0 67
112 Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 8 0 0 0 0 8
113 Frantisek Holik Czechy 0 0 0 54 0 0 0 54
114 Radek Selcer Czechy 0 0 0 5 0 0 0 5
115 Jarkko Maatta Finlandia 0 0 0 80 0 0 0 80
116 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 224 0 0 0 0 224
117 Jack White Francja 0 0 8 0 0 0 0 8
118 Matija Vidic Słowenia 0 0 12 0 0 0 0 12
119 Riki Kurita Japonia 0 0 31 0 0 0 0 31
120 Taro Yamakawa Japonia 0 0 11 0 0 0 0 11
121 Shun Oi Japonia 0 0 34 0 0 0 0 34
122 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 82 0 0 0 0 82
123 Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 72 0 0 0 72
124 Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 20 0 0 0 0 20
125 Casey Larson USA 0 0 120 0 15 0 0 135
126 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 22 0 0 0 0 22
127 Florian Molnar Węgry 0 0 0 7 0 0 0 7
128 Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 21 0 0 0 0 21
129 Daniel Moroder Włochy 0 0 0 0 5 0 0 5
130 Paul Winter Niemcy 27 0 6 16 12 0 0 61
131 Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 0 57 24 2 0 0 83
132 Axel Maylaender Niemcy 45 0 0 0 0 0 0 45
133 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 0 0 35 15 0 0 54
134 Cedrik Weigel Niemcy 100 0 55 74 0 0 0 229
135 Sebastian Ludwig Niemcy 2 0 0 0 0 0 0 2
136 Oliver Dahl Norwegia 0 0 0 10 0 0 0 10
137 Benjamin Oestvold Norwegia 0 0 0 0 8 0 0 8
138 Joergen Oliver Stroem Norwegia 0 0 0 0 11 0 0 11
139 Soelve Jokerud Strand Norwegia 7 0 0 0 22 0 0 29
140 Elias Tollinger Austria 13 0 0 0 0 0 0 13
141 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 0 0 0 0 15 0 0 15
142 Patrick Kogler Austria 8 0 0 0 0 0 0 8
143 Bartosz Czyż Polska 0 0 3 15 0 0 0 18
144 Eric Hoyer Niemcy 0 0 0 0 0 0 1 1
145 Matevz Samec Słowenia 45 0 1 0 19 0 1 66
146 Kacper Stosel Polska 0 0 0 0 1 0 2 3
147 Claudio Haas Niemcy 0 0 23 0 0 0 2 25
148 Jan Habdas Polska 0 0 22 24 0 0 3 49
149 Quirin Modricken Niemcy 8 0 0 0 0 0 4 12
150 Anton Schluetter Niemcy 30 0 0 0 0 0 4 34
151 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 14 0 0 0 5 19
152 Marcel Rep Słowenia 0 0 0 0 0 0 7 7
153 Simon Spiewok Niemcy 0 0 0 0 0 0 8 8
154 Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 74 0 0 0 9 83
155 Kevin Maltsev Estonia 0 0 26 0 0 0 12 38
156 Paul Justus Grundmann Niemcy 0 0 0 0 0 0 13 13
157 Thomas Hofer Austria 0 0 26 0 0 0 17 43
158 Decker Dean USA 0 0 52 0 0 0 17 69
159 Maksim Bartolj Słowenia 0 0 29 0 0 0 20 49
160 Naim Stanfel Austria 0 0 0 0 0 0 21 21
161 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 7 0 0 0 21 28
162 Julian Ketterer Niemcy 11 0 0 0 0 0 22 33
163 Szczepan Kupczak Polska 0 0 0 0 0 0 24 24
164 Maksim Kolobov Rosja 0 0 0 0 8 0 24 32
165 Matthew Soukup Kanada 0 0 54 0 0 0 25 79
166 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 0 0 0 0 0 25 25
167 Szymon Jojko Polska 0 0 0 0 23 0 26 49
168 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 32 0 0 28 60
169 Eric Fuchs Niemcy 0 0 3 0 0 0 29 32
170 Jan Bombek Słowenia 0 0 6 20 0 0 29 55
171 Yevhen Marusiak Ukraina 0 0 8 0 0 0 31 39
172 Jarosław Krzak Polska 0 0 1 0 0 0 32 33
173 Dusan Dolezel Czechy 12 0 4 0 0 0 33 49
174 Martti Nomme Estonia 0 0 7 0 0 0 34 41
175 Tim Fuchs Niemcy 6 0 378 81 197 0 42 704
176 Artti Aigro Estonia 0 0 57 0 0 0 46 103
177 Maximilian Lienher Austria 0 0 375 0 34 0 54 463
178 Janni Reisenauer Austria 120 0 69 125 19 0 55 388
179 Julian Wienerroither Austria 105 0 0 8 24 0 55 192
180 Fabian Seidl Niemcy 130 0 69 84 204 0 55 542
181 Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 26 32 0 60 118
182 Sebastian Rombach Niemcy 141 0 74 52 16 0 65 348
183 Espen Jacobsen Norwegia 0 0 0 0 0 0 69 69
184 Mika Schwann Austria 0 0 26 104 66 0 72 268
185 Josef Ritzer Austria 0 0 0 0 0 0 75 75
186 Andrew Urlaub USA 0 0 0 0 23 0 76 99
187 Tom Gerisch Niemcy 23 0 29 0 0 0 77 129
188 Niklas Bachlinger Austria 11 0 0 0 0 0 86 97
189 Rok Tarman Słowenia 67 0 0 11 10 0 91 179
190 Felix Hoffmann Niemcy 0 0 0 0 0 0 95 95
191 Francisco Moerth Austria 18 0 55 18 140 0 107 338
192 Justin Nietzel Niemcy 66 0 20 0 62 0 110 258
193 Federico Cecon Włochy 0 0 0 29 81 0 125 235
194 Lovro Kos Słowenia 0 0 24 18 0 0 140 182
195 Thomas Lackner Austria 23 0 0 0 15 0 218 256
196 Maximilian Steiner Austria 161 0 181 52 140 0 232 766
197 Stefan Rainer Austria 183 0 156 0 276 0 340 955
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
19.8.2024
11:30
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
20.8.2024
16:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - podsumowanie
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich