Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:35
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS), jednak jego elementy są uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe źródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowaliśmy się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup są jednym z czynników mających wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane są kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 5 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj VI VII I II III IV V suma
1 Stefan Rainer Austria 183 0 156 0 276 0 340 955
2 Fabian Seidl Niemcy 130 0 69 84 204 0 55 542
3 Tim Fuchs Niemcy 6 0 378 81 197 0 42 704
4 Jaka Hvala Słowenia 0 0 14 0 180 0 0 194
5 Ilya Mankov Rosja 0 0 8 21 173 0 0 202
6 Maximilian Steiner Austria 161 0 181 52 140 0 232 766
7 Francisco Moerth Austria 18 0 55 18 140 0 107 338
8 Danil Sadreev Rosja 0 0 2 0 132 0 0 134
9 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 0 0 0 110 0 0 110
10 Anders Ladehaug Norwegia 0 0 0 0 105 0 0 105
11 Federico Cecon Włochy 0 0 0 29 81 0 125 235
12 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 76 0 0 76
13 Adrian Sell Niemcy 135 0 35 35 72 0 0 277
14 Mika Schwann Austria 0 0 26 104 66 0 72 268
15 Justin Nietzel Niemcy 66 0 20 0 62 0 110 258
16 Marco Woergoetter Austria 0 0 0 16 58 0 0 74
17 Peter Resinger Austria 0 0 0 60 58 0 0 118
18 Adam Niżnik Polska 55 0 130 205 52 0 0 442
19 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 0 0 0 41 0 0 41
20 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 0 0 0 4 38 0 0 42
21 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 0 0 0 0 38 0 0 38
22 Maximilian Lienher Austria 0 0 375 0 34 0 54 463
23 Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 26 32 0 60 118
24 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 74 0 31 0 0 105
25 Kacper Juroszek Polska 81 0 47 0 28 0 0 156
26 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 0 0 0 0 28 0 0 28
27 Simen Vikan Norwegia 0 0 0 0 25 0 0 25
28 Julian Wienerroither Austria 105 0 0 8 24 0 55 192
29 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 5 0 24 0 0 29
30 Andrew Urlaub USA 0 0 0 0 23 0 76 99
31 Szymon Jojko Polska 0 0 0 0 23 0 26 49
32 Soelve Jokerud Strand Norwegia 7 0 0 0 22 0 0 29
33 Matevz Samec Słowenia 45 0 1 0 19 0 1 66
34 Janni Reisenauer Austria 120 0 69 125 19 0 55 388
35 Ernest Prislic Słowenia 39 0 10 0 18 0 0 67
  Elias Medwed Austria 0 0 0 50 17 0 0 67
37 Sebastian Rombach Niemcy 141 0 74 52 16 0 65 348
38 Iver Olaussen Norwegia 0 0 0 0 16 0 0 16
  Jens Gaarder Norwegia 0 0 0 0 16 0 0 16
40 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 0 0 0 0 15 0 0 15
41 Thomas Lackner Austria 23 0 0 0 15 0 218 256
42 Casey Larson USA 0 0 120 0 15 0 0 135
43 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 0 0 35 15 0 0 54
44 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 25 0 13 0 0 38
45 Markus Rupitsch Austria 38 0 49 215 13 0 0 315
46 Paul Winter Niemcy 27 0 6 16 12 0 0 61
47 Joergen Oliver Stroem Norwegia 0 0 0 0 11 0 0 11
48 Rok Tarman Słowenia 67 0 0 11 10 0 91 179
49 Mateusz Gruszka Polska 39 0 40 34 10 0 0 123
50 Mico Ahonen Finlandia 0 0 0 0 9 0 0 9
51 Maksim Kolobov Rosja 0 0 0 0 8 0 24 32
52 Benjamin Oestvold Norwegia 0 0 0 0 8 0 0 8
53 Eetu Merilainen Finlandia 0 0 0 0 6 0 0 6
54 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 3 0 6 0 0 9
55 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 0 0 0 0 5 0 0 5
  Daniel Moroder Włochy 0 0 0 0 5 0 0 5
57 Tomasz Pilch Polska 50 0 0 0 4 0 0 54
58 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 0 0 0 0 2 0 0 2
59 Patrick Gasienica USA 0 0 6 0 2 0 0 8
60 Ilya Baskakov Rosja 0 0 0 0 2 0 0 2
61 Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 0 57 24 2 0 0 83
62 Simen Aasen Markeng Norwegia 0 0 0 0 1 0 0 1
63 Kacper Stosel Polska 0 0 0 0 1 0 2 3
64 Alessandro Batby Francja 0 0 41 0 0 0 0 41
65 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 69 0 0 0 0 69
66 Simon Spiewok Niemcy 0 0 0 0 0 0 8 8
67 Mark Hafnar Słowenia 0 0 60 0 0 0 0 60
68 Mikhail Purtov Rosja 0 0 39 0 0 0 0 39
69 Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 42 0 0 0 0 42
70 Valentin Foubert Francja 0 0 2 0 0 0 0 2
71 Marcel Rep Słowenia 0 0 0 0 0 0 7 7
72 Claudio Moerth Austria 18 0 150 0 0 0 0 168
73 Claudio Haas Niemcy 0 0 23 0 0 0 2 25
74 Andrei Feldorean Rumunia 0 0 9 0 0 0 0 9
75 Artti Aigro Estonia 0 0 57 0 0 0 46 103
76 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 22 0 0 0 0 22
77 Tjas Grilc Słowenia 0 0 160 0 0 0 0 160
78 Niklas Bachlinger Austria 11 0 0 0 0 0 86 97
79 Nikolai Matavin Rosja 0 0 108 0 0 0 0 108
80 Quirin Modricken Niemcy 8 0 0 0 0 0 4 12
81 Taro Yamakawa Japonia 0 0 11 0 0 0 0 11
82 Ren Nikaido Japonia 0 0 150 0 0 0 0 150
83 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 41 0 0 0 0 41
84 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 33 0 0 0 0 33
85 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 14 0 0 0 5 19
86 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 12 0 0 0 0 12
87 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 7 0 0 0 21 28
88 Medard Brezovnik Słowenia 10 0 0 0 0 0 0 10
89 Tom Gerisch Niemcy 23 0 29 0 0 0 77 129
90 Sebastian Ludwig Niemcy 2 0 0 0 0 0 0 2
91 Maximilian Ortner Austria 0 0 0 11 0 0 0 11
92 Martti Nomme Estonia 0 0 7 0 0 0 34 41
93 Mario Mendel Austria 56 0 0 0 0 0 0 56
94 Jarosław Krzak Polska 0 0 1 0 0 0 32 33
95 Jan Bombek Słowenia 0 0 6 20 0 0 29 55
96 Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 8 0 0 0 0 8
97 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 0 0 0 0 0 25 25
98 Maksim Bartolj Słowenia 0 0 29 0 0 0 20 49
99 Jarkko Maatta Finlandia 0 0 0 80 0 0 0 80
100 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 1 0 0 0 0 1
101 Eduard Torok Węgry 0 0 0 54 0 0 0 54
102 Hisaki Nagamine Japonia 0 0 0 12 0 0 0 12
103 Bartosz Czyż Polska 0 0 3 15 0 0 0 18
104 Kanchi Yamane Japonia 0 0 29 0 0 0 0 29
105 Maksim Duka Rosja 0 0 28 0 0 0 0 28
106 Keisuke Takahashi Japonia 0 0 44 0 0 0 0 44
107 Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 72 0 0 0 72
108 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 82 0 0 0 0 82
109 Szczepan Kupczak Polska 0 0 0 0 0 0 24 24
110 Guang Yang Chiny 10 0 5 0 0 0 0 15
111 Andreas Wank Niemcy 400 0 0 0 0 0 0 400
112 Seou Choi Korea Pd. 19 0 164 0 0 0 0 183
113 Vladislav Mustafin Rosja 0 0 0 3 0 0 0 3
114 Anton Schluetter Niemcy 30 0 0 0 0 0 4 34
115 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 0 63 0 0 0 0 63
116 Eirik Leander Fystro Norwegia 24 0 0 0 0 0 0 24
117 Thomas Hofer Austria 0 0 26 0 0 0 17 43
118 Shinnosuke Fujita Japonia 0 0 120 0 0 0 0 120
119 Sota Kudo Japonia 0 0 56 0 0 0 0 56
120 Shun Oi Japonia 0 0 34 0 0 0 0 34
121 Paul Justus Grundmann Niemcy 0 0 0 0 0 0 13 13
122 Eric Fuchs Niemcy 0 0 3 0 0 0 29 32
123 Cedrik Weigel Niemcy 100 0 55 74 0 0 0 229
124 Dominik Maylaender Niemcy 47 0 0 0 0 0 0 47
125 Karlo Vodusek Słowenia 2 0 0 0 0 0 0 2
126 Julian Ketterer Niemcy 11 0 0 0 0 0 22 33
127 Eric Hoyer Niemcy 0 0 0 0 0 0 1 1
128 Michael Hofer-Zauner Austria 0 0 15 13 0 0 0 28
129 Elias Kogler Austria 1 0 0 0 0 0 0 1
130 Florian Kroell Austria 0 0 0 5 0 0 0 5
131 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 85 0 0 0 0 85
132 Matias Braathen Norwegia 0 0 0 100 0 0 0 100
133 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 0 0 24 0 0 0 24
134 Kiril Kotik Rosja 0 0 7 0 0 0 0 7
135 Sandro Hauswirth Szwajcaria 13 0 0 0 0 0 0 13
136 Aljaz Osterc Słowenia 0 0 12 0 0 0 0 12
137 Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 74 0 0 0 9 83
138 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 77 0 0 0 0 77
139 Yevhen Marusiak Ukraina 0 0 8 0 0 0 31 39
140 Patrik Vitez Słowenia 1 0 0 0 0 0 0 1
141 Jostein Loe Norwegia 0 0 0 8 0 0 0 8
142 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 13 0 0 0 0 0 0 13
143 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 196 0 0 0 0 196
144 Decker Dean USA 0 0 52 0 0 0 17 69
145 Radek Selcer Czechy 0 0 0 5 0 0 0 5
146 Muhammed Munir Gungen Turcja 0 0 0 2 0 0 0 2
147 Oliver Dahl Norwegia 0 0 0 10 0 0 0 10
148 Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 7 0 0 0 0 7
149 Nik Fabijan Słowenia 40 0 0 0 0 0 0 40
150 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 4 0 0 0 0 4
151 Mathis Contamine Francja 0 0 85 0 0 0 0 85
152 Rishi Saether Norwegia 0 0 40 0 0 0 0 40
153 Axel Maylaender Niemcy 45 0 0 0 0 0 0 45
154 Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 61 0 0 0 61
155 Johannes Schubert Niemcy 220 0 0 0 0 0 0 220
156 Patrick Kogler Austria 8 0 0 0 0 0 0 8
157 Jan Habdas Polska 0 0 22 24 0 0 3 49
158 Rok Masle Słowenia 0 0 16 0 0 0 0 16
159 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 224 0 0 0 0 224
160 David Haagen Austria 51 0 0 0 0 0 0 51
161 Florian Molnar Węgry 0 0 0 7 0 0 0 7
162 Daniel Tschofenig Austria 0 0 0 2 0 0 0 2
163 Jonas Bratlien Norwegia 4 0 0 0 0 0 0 4
164 Wiktor Pękala Polska 0 0 12 30 0 0 0 42
165 Espen Jacobsen Norwegia 0 0 0 0 0 0 69 69
166 Elias Tollinger Austria 13 0 0 0 0 0 0 13
167 Naim Stanfel Austria 0 0 0 0 0 0 21 21
168 Riki Kurita Japonia 0 0 31 0 0 0 0 31
169 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 86 0 0 0 86
170 Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 20 0 0 0 0 20
171 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 26 0 0 0 0 26
172 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 21 0 0 0 0 21
173 Cene Prevc Słowenia 0 0 257 0 0 0 0 257
174 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 44 0 0 0 0 44
175 Sungwoo Cho Korea Pd. 0 0 69 0 0 0 0 69
176 Sebastian Kellerman Czechy 3 0 0 0 0 0 0 3
177 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 5 2 0 0 0 7
178 Frantisek Holik Czechy 0 0 0 54 0 0 0 54
179 Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 21 0 0 0 0 21
180 Lovro Kos Słowenia 0 0 24 18 0 0 140 182
181 Matthew Soukup Kanada 0 0 54 0 0 0 25 79
182 Francesco Cecon Włochy 0 0 0 1 0 0 0 1
183 Felix Hoffmann Niemcy 0 0 0 0 0 0 95 95
184 Petr Vaverka Czechy 8 0 0 0 0 0 0 8
185 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 12 22 0 0 0 34
186 Blaz Pavlic Słowenia 125 0 0 0 0 0 0 125
187 Luca Roth Niemcy 0 0 226 0 0 0 0 226
188 Florian Mittendorfer Austria 14 0 0 0 0 0 0 14
189 Matija Vidic Słowenia 0 0 12 0 0 0 0 12
190 Lennart Weigel Niemcy 0 0 0 4 0 0 0 4
191 Dusan Dolezel Czechy 12 0 4 0 0 0 33 49
192 Josef Ritzer Austria 0 0 0 0 0 0 75 75
193 Julian Wackernell Austria 9 0 0 0 0 0 0 9
194 Rok Oblak Słowenia 0 0 6 0 0 0 0 6
195 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 32 0 0 28 60
196 Jack White Francja 0 0 8 0 0 0 0 8
197 Kevin Maltsev Estonia 0 0 26 0 0 0 12 38
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:35
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:23
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
01:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
02:15
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
jutro
02:15
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich