Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodow± Federację Narciarsk± (FIS), jednak jego elementy s± uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe Ľródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowali¶my się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup s± jednym z czynników maj±cych wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane s± kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 5 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj VI VII I II III IV V suma
1 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 0 0 0 0 28 0 0 28
2 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 0 0 0 4 38 0 0 42
3 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 25 0 13 0 0 38
4 Sungwoo Cho Korea Pd. 0 0 69 0 0 0 0 69
5 Ilya Baskakov Rosja 0 0 0 0 2 0 0 2
6 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 21 0 0 0 0 21
7 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 26 0 0 0 0 26
8 Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 20 0 0 0 0 20
9 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 86 0 0 0 86
10 Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 21 0 0 0 0 21
11 Kevin Maltsev Estonia 0 0 26 0 0 0 12 38
12 Alessandro Batby Francja 0 0 41 0 0 0 0 41
13 Benjamin Oestvold Norwegia 0 0 0 0 8 0 0 8
14 Maximilian Ortner Austria 0 0 0 11 0 0 0 11
15 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 7 0 0 0 21 28
16 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 12 0 0 0 0 12
17 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 3 0 6 0 0 9
18 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 33 0 0 0 0 33
19 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 41 0 0 0 0 41
20 Ren Nikaido Japonia 0 0 150 0 0 0 0 150
21 Riki Kurita Japonia 0 0 31 0 0 0 0 31
22 Naim Stanfel Austria 0 0 0 0 0 0 21 21
23 Maximilian Lienher Austria 0 0 375 0 34 0 54 463
24 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 12 22 0 0 0 34
25 Florian Kroell Austria 0 0 0 5 0 0 0 5
26 Espen Jacobsen Norwegia 0 0 0 0 0 0 69 69
27 Anders Ladehaug Norwegia 0 0 0 0 105 0 0 105
28 Andrew Urlaub USA 0 0 0 0 23 0 76 99
29 Decker Dean USA 0 0 52 0 0 0 17 69
30 Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 26 32 0 60 118
31 Mika Schwann Austria 0 0 26 104 66 0 72 268
32 Luca Roth Niemcy 0 0 226 0 0 0 0 226
33 Matija Vidic Słowenia 0 0 12 0 0 0 0 12
34 Lennart Weigel Niemcy 0 0 0 4 0 0 0 4
35 Lovro Kos Słowenia 0 0 24 18 0 0 140 182
36 Daniel Moroder Włochy 0 0 0 0 5 0 0 5
37 Francesco Cecon Włochy 0 0 0 1 0 0 0 1
38 Jack White Francja 0 0 8 0 0 0 0 8
39 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 32 0 0 28 60
40 Rok Oblak Słowenia 0 0 6 0 0 0 0 6
41 Josef Ritzer Austria 0 0 0 0 0 0 75 75
42 Peter Resinger Austria 0 0 0 60 58 0 0 118
43 Yevhen Marusiak Ukraina 0 0 8 0 0 0 31 39
44 Jens Gaarder Norwegia 0 0 0 0 16 0 0 16
45 Maksim Kolobov Rosja 0 0 0 0 8 0 24 32
46 Eduard Torok Węgry 0 0 0 54 0 0 0 54
47 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 1 0 0 0 0 1
48 Maksim Bartolj Słowenia 0 0 29 0 0 0 20 49
49 Vladislav Mustafin Rosja 0 0 0 3 0 0 0 3
50 Michael Hofer-Zauner Austria 0 0 15 13 0 0 0 28
51 Eric Hoyer Niemcy 0 0 0 0 0 0 1 1
52 Elias Medwed Austria 0 0 0 50 17 0 0 67
53 Eric Fuchs Niemcy 0 0 3 0 0 0 29 32
54 Hisaki Nagamine Japonia 0 0 0 12 0 0 0 12
55 Ilya Mankov Rosja 0 0 8 21 173 0 0 202
56 Kanchi Yamane Japonia 0 0 29 0 0 0 0 29
57 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 0 0 0 0 2 0 0 2
58 Iver Olaussen Norwegia 0 0 0 0 16 0 0 16
59 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 0 0 0 0 15 0 0 15
60 Simen Vikan Norwegia 0 0 0 0 25 0 0 25
61 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 0 0 0 0 38 0 0 38
62 Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 72 0 0 0 72
63 Keisuke Takahashi Japonia 0 0 44 0 0 0 0 44
64 Maksim Duka Rosja 0 0 28 0 0 0 0 28
65 Paul Justus Grundmann Niemcy 0 0 0 0 0 0 13 13
66 Shun Oi Japonia 0 0 34 0 0 0 0 34
67 Sota Kudo Japonia 0 0 56 0 0 0 0 56
68 Valentin Foubert Francja 0 0 2 0 0 0 0 2
69 Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 42 0 0 0 0 42
70 Mikhail Purtov Rosja 0 0 39 0 0 0 0 39
71 Mark Hafnar Słowenia 0 0 60 0 0 0 0 60
72 Simon Spiewok Niemcy 0 0 0 0 0 0 8 8
73 Simen Aasen Markeng Norwegia 0 0 0 0 1 0 0 1
74 Nikolai Matavin Rosja 0 0 108 0 0 0 0 108
75 Taro Yamakawa Japonia 0 0 11 0 0 0 0 11
76 Marcel Rep Słowenia 0 0 0 0 0 0 7 7
77 Claudio Haas Niemcy 0 0 23 0 0 0 2 25
78 Marco Woergoetter Austria 0 0 0 16 58 0 0 74
79 Shinnosuke Fujita Japonia 0 0 120 0 0 0 0 120
80 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 5 0 24 0 0 29
81 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 0 0 0 110 0 0 110
82 Joergen Oliver Stroem Norwegia 0 0 0 0 11 0 0 11
83 Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 8 0 0 0 0 8
84 Tjas Grilc Słowenia 0 0 160 0 0 0 0 160
85 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 22 0 0 0 0 22
86 Danil Sadreev Rosja 0 0 2 0 132 0 0 134
87 Jan Bombek Słowenia 0 0 6 20 0 0 29 55
88 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 196 0 0 0 0 196
89 Martti Nomme Estonia 0 0 7 0 0 0 34 41
90 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 14 0 0 0 5 19
91 Frantisek Holik Czechy 0 0 0 54 0 0 0 54
92 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 5 2 0 0 0 7
93 Kacper Stosel Polska 0 0 0 0 1 0 2 3
94 Cene Prevc Słowenia 0 0 257 0 0 0 0 257
95 Casey Larson USA 0 0 120 0 15 0 0 135
96 Matthew Soukup Kanada 0 0 54 0 0 0 25 79
97 Felix Hoffmann Niemcy 0 0 0 0 0 0 95 95
98 Wiktor Pękala Polska 0 0 12 30 0 0 0 42
99 Radek Selcer Czechy 0 0 0 5 0 0 0 5
100 Jostein Loe Norwegia 0 0 0 8 0 0 0 8
101 Muhammed Munir Gungen Turcja 0 0 0 2 0 0 0 2
102 Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 0 57 24 2 0 0 83
103 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 0 0 0 0 5 0 0 5
104 Szymon Jojko Polska 0 0 0 0 23 0 26 49
105 Jarosław Krzak Polska 0 0 1 0 0 0 32 33
106 Szczepan Kupczak Polska 0 0 0 0 0 0 24 24
107 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 0 0 0 41 0 0 41
108 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 82 0 0 0 0 82
109 Bartosz Czyż Polska 0 0 3 15 0 0 0 18
110 Jarkko Maatta Finlandia 0 0 0 80 0 0 0 80
111 Thomas Hofer Austria 0 0 26 0 0 0 17 43
112 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 74 0 31 0 0 105
113 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 0 63 0 0 0 0 63
114 Jaka Hvala Słowenia 0 0 14 0 180 0 0 194
115 Federico Cecon Włochy 0 0 0 29 81 0 125 235
116 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 0 0 0 0 0 25 25
117 Artti Aigro Estonia 0 0 57 0 0 0 46 103
118 Andrei Feldorean Rumunia 0 0 9 0 0 0 0 9
119 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 69 0 0 0 0 69
120 Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 61 0 0 0 61
121 Rishi Saether Norwegia 0 0 40 0 0 0 0 40
122 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 44 0 0 0 0 44
123 Daniel Tschofenig Austria 0 0 0 2 0 0 0 2
124 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 0 0 24 0 0 0 24
125 Mathis Contamine Francja 0 0 85 0 0 0 0 85
126 Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 7 0 0 0 0 7
127 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 77 0 0 0 0 77
128 Matias Braathen Norwegia 0 0 0 100 0 0 0 100
129 Mico Ahonen Finlandia 0 0 0 0 9 0 0 9
130 Patrick Gasienica USA 0 0 6 0 2 0 0 8
131 Oliver Dahl Norwegia 0 0 0 10 0 0 0 10
132 Florian Molnar Węgry 0 0 0 7 0 0 0 7
  Kiril Kotik Rosja 0 0 7 0 0 0 0 7
134 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 4 0 0 0 0 4
135 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 224 0 0 0 0 224
136 Eetu Merilainen Finlandia 0 0 0 0 6 0 0 6
137 Rok Masle Słowenia 0 0 16 0 0 0 0 16
138 Jan Habdas Polska 0 0 22 24 0 0 3 49
139 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 76 0 0 76
140 Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 74 0 0 0 9 83
141 Aljaz Osterc Słowenia 0 0 12 0 0 0 0 12
142 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 85 0 0 0 0 85
143 Elias Kogler Austria 1 0 0 0 0 0 0 1
  Patrik Vitez Słowenia 1 0 0 0 0 0 0 1
145 Karlo Vodusek Słowenia 2 0 0 0 0 0 0 2
  Sebastian Ludwig Niemcy 2 0 0 0 0 0 0 2
147 Sebastian Kellerman Czechy 3 0 0 0 0 0 0 3
148 Jonas Bratlien Norwegia 4 0 0 0 0 0 0 4
149 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 0 0 35 15 0 0 54
150 Tim Fuchs Niemcy 6 0 378 81 197 0 42 704
151 Soelve Jokerud Strand Norwegia 7 0 0 0 22 0 0 29
152 Petr Vaverka Czechy 8 0 0 0 0 0 0 8
  Patrick Kogler Austria 8 0 0 0 0 0 0 8
154 Quirin Modricken Niemcy 8 0 0 0 0 0 4 12
155 Julian Wackernell Austria 9 0 0 0 0 0 0 9
156 Guang Yang Chiny 10 0 5 0 0 0 0 15
157 Medard Brezovnik Słowenia 10 0 0 0 0 0 0 10
158 Julian Ketterer Niemcy 11 0 0 0 0 0 22 33
159 Niklas Bachlinger Austria 11 0 0 0 0 0 86 97
160 Dusan Dolezel Czechy 12 0 4 0 0 0 33 49
161 Sandro Hauswirth Szwajcaria 13 0 0 0 0 0 0 13
  Elias Tollinger Austria 13 0 0 0 0 0 0 13
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 13 0 0 0 0 0 0 13
164 Florian Mittendorfer Austria 14 0 0 0 0 0 0 14
165 Francisco Moerth Austria 18 0 55 18 140 0 107 338
166 Claudio Moerth Austria 18 0 150 0 0 0 0 168
167 Seou Choi Korea Pd. 19 0 164 0 0 0 0 183
168 Tom Gerisch Niemcy 23 0 29 0 0 0 77 129
169 Thomas Lackner Austria 23 0 0 0 15 0 218 256
170 Eirik Leander Fystro Norwegia 24 0 0 0 0 0 0 24
171 Paul Winter Niemcy 27 0 6 16 12 0 0 61
172 Anton Schluetter Niemcy 30 0 0 0 0 0 4 34
173 Markus Rupitsch Austria 38 0 49 215 13 0 0 315
174 Ernest Prislic Słowenia 39 0 10 0 18 0 0 67
175 Mateusz Gruszka Polska 39 0 40 34 10 0 0 123
176 Nik Fabijan Słowenia 40 0 0 0 0 0 0 40
177 Matevz Samec Słowenia 45 0 1 0 19 0 1 66
178 Axel Maylaender Niemcy 45 0 0 0 0 0 0 45
179 Dominik Maylaender Niemcy 47 0 0 0 0 0 0 47
180 Tomasz Pilch Polska 50 0 0 0 4 0 0 54
181 David Haagen Austria 51 0 0 0 0 0 0 51
182 Adam Niżnik Polska 55 0 130 205 52 0 0 442
183 Mario Mendel Austria 56 0 0 0 0 0 0 56
184 Justin Nietzel Niemcy 66 0 20 0 62 0 110 258
185 Rok Tarman Słowenia 67 0 0 11 10 0 91 179
186 Kacper Juroszek Polska 81 0 47 0 28 0 0 156
187 Cedrik Weigel Niemcy 100 0 55 74 0 0 0 229
188 Julian Wienerroither Austria 105 0 0 8 24 0 55 192
189 Janni Reisenauer Austria 120 0 69 125 19 0 55 388
190 Blaz Pavlic Słowenia 125 0 0 0 0 0 0 125
191 Fabian Seidl Niemcy 130 0 69 84 204 0 55 542
192 Adrian Sell Niemcy 135 0 35 35 72 0 0 277
193 Sebastian Rombach Niemcy 141 0 74 52 16 0 65 348
194 Maximilian Steiner Austria 161 0 181 52 140 0 232 766
195 Stefan Rainer Austria 183 0 156 0 276 0 340 955
196 Johannes Schubert Niemcy 220 0 0 0 0 0 0 220
197 Andreas Wank Niemcy 400 0 0 0 0 0 0 400
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
jutro
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
jutro
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
22.1.2022
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich