Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 16:30
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS), jednak jego elementy są uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe źródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowaliśmy się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup są jednym z czynników mających wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane są kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 4 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj V VI VII I II III IV suma
1 Andreas Wank Niemcy 0 400 0 0 0 0 0 400
2 Johannes Schubert Niemcy 86 220 0 0 0 0 0 306
3 Stefan Rainer Austria 38 183 0 156 0 276 0 653
4 Maximilian Steiner Austria 0 161 0 181 52 140 0 534
5 Sebastian Rombach Niemcy 0 141 0 74 52 16 0 283
6 Adrian Sell Niemcy 49 135 0 35 35 72 0 326
7 Fabian Seidl Niemcy 69 130 0 69 84 204 0 556
8 Blaz Pavlic Słowenia 0 125 0 0 0 0 0 125
9 Janni Reisenauer Austria 53 120 0 69 125 19 0 386
10 Julian Wienerroither Austria 24 105 0 0 8 24 0 161
11 Cedrik Weigel Niemcy 47 100 0 55 74 0 0 276
12 Kacper Juroszek Polska 15 81 0 47 0 28 0 171
13 Rok Tarman Słowenia 0 67 0 0 11 10 0 88
14 Justin Nietzel Niemcy 41 66 0 20 0 62 0 189
15 Mario Mendel Austria 0 56 0 0 0 0 0 56
16 Adam Niżnik Polska 34 55 0 130 205 52 0 476
17 David Haagen Austria 140 51 0 0 0 0 0 191
18 Tomasz Pilch Polska 25 50 0 0 0 4 0 79
19 Dominik Maylaender Niemcy 68 47 0 0 0 0 0 115
20 Matevz Samec Słowenia 122 45 0 1 0 19 0 187
21 Axel Maylaender Niemcy 0 45 0 0 0 0 0 45
22 Nik Fabijan Słowenia 1 40 0 0 0 0 0 41
23 Ernest Prislic Słowenia 32 39 0 10 0 18 0 99
24 Mateusz Gruszka Polska 0 39 0 40 34 10 0 123
25 Markus Rupitsch Austria 58 38 0 49 215 13 0 373
26 Anton Schluetter Niemcy 34 30 0 0 0 0 0 64
27 Paul Winter Niemcy 8 27 0 6 16 12 0 69
28 Eirik Leander Fystro Norwegia 0 24 0 0 0 0 0 24
29 Tom Gerisch Niemcy 0 23 0 29 0 0 0 52
30 Thomas Lackner Austria 44 23 0 0 0 15 0 82
31 Seou Choi Korea Pd. 0 19 0 164 0 0 0 183
32 Claudio Moerth Austria 150 18 0 150 0 0 0 318
33 Francisco Moerth Austria 0 18 0 55 18 140 0 231
34 Florian Mittendorfer Austria 0 14 0 0 0 0 0 14
35 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 0 13 0 0 0 0 0 13
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 13 0 0 0 0 0 13
37 Elias Tollinger Austria 49 13 0 0 0 0 0 62
38 Dusan Dolezel Czechy 130 12 0 4 0 0 0 146
39 Julian Ketterer Niemcy 0 11 0 0 0 0 0 11
  Niklas Bachlinger Austria 0 11 0 0 0 0 0 11
41 Medard Brezovnik Słowenia 0 10 0 0 0 0 0 10
42 Guang Yang Chiny 0 10 0 5 0 0 0 15
43 Julian Wackernell Austria 0 9 0 0 0 0 0 9
44 Quirin Modricken Niemcy 0 8 0 0 0 0 0 8
  Petr Vaverka Czechy 0 8 0 0 0 0 0 8
  Patrick Kogler Austria 0 8 0 0 0 0 0 8
47 Soelve Jokerud Strand Norwegia 0 7 0 0 0 22 0 29
48 Tim Fuchs Niemcy 28 6 0 378 81 197 0 690
49 Jonas Bratlien Norwegia 0 4 0 0 0 0 0 4
50 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 4 0 0 35 15 0 54
51 Sebastian Kellerman Czechy 3 3 0 0 0 0 0 6
52 Karlo Vodusek Słowenia 0 2 0 0 0 0 0 2
  Sebastian Ludwig Niemcy 0 2 0 0 0 0 0 2
54 Patrik Vitez Słowenia 0 1 0 0 0 0 0 1
  Elias Kogler Austria 0 1 0 0 0 0 0 1
56 Martti Nomme Estonia 0 0 0 7 0 0 0 7
57 Eetu Merilainen Finlandia 0 0 0 0 0 6 0 6
58 Aljaz Osterc Słowenia 0 0 0 12 0 0 0 12
59 Henri Kavilo Finlandia 9 0 0 0 0 0 0 9
60 Rok Oblak Słowenia 0 0 0 6 0 0 0 6
61 Jack White Francja 0 0 0 8 0 0 0 8
62 Riki Kurita Japonia 0 0 0 31 0 0 0 31
63 Luka Robnik Słowenia 5 0 0 0 0 0 0 5
64 Taro Yamakawa Japonia 0 0 0 11 0 0 0 11
65 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 0 0 63 0 0 0 63
66 Shun Oi Japonia 0 0 0 34 0 0 0 34
67 Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 0 74 0 0 0 74
68 Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 0 72 0 0 72
69 Casey Larson USA 0 0 0 120 0 15 0 135
70 Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 0 20 0 0 0 20
71 Florian Molnar Węgry 0 0 0 0 7 0 0 7
72 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 0 22 0 0 0 22
73 Mattia Galiani Włochy 11 0 0 0 0 0 0 11
74 Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 0 21 0 0 0 21
75 Andrei Feldorean Rumunia 0 0 0 9 0 0 0 9
76 Luca Roth Niemcy 0 0 0 226 0 0 0 226
77 Oliver Dahl Norwegia 0 0 0 0 10 0 0 10
78 Anders Ladehaug Norwegia 0 0 0 0 0 105 0 105
79 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 0 0 0 0 0 28 0 28
80 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 0 0 0 0 110 0 110
81 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 74 0 31 0 105
82 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 0 1 0 0 0 1
83 Iver Olaussen Norwegia 0 0 0 0 0 16 0 16
84 Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 0 26 32 0 58
85 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 0 14 0 0 0 14
86 Maximilian Ortner Austria 0 0 0 0 11 0 0 11
87 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 0 21 0 0 0 21
88 Florian Kroell Austria 0 0 0 0 5 0 0 5
89 Nikolai Matavin Rosja 0 0 0 108 0 0 0 108
90 Vladislav Mustafin Rosja 0 0 0 0 3 0 0 3
91 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 26 0 0 0 26
92 Niko Kytosaho Finlandia 8 0 0 0 0 0 0 8
93 Kalle Heikkinen Finlandia 20 0 0 0 0 0 0 20
94 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 32 0 0 32
95 Alessandro Batby Francja 0 0 0 41 0 0 0 41
96 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 6 20 0 0 26
97 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 0 86 0 0 86
98 Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 0 42 0 0 0 42
99 Luca Egloff Szwajcaria 62 0 0 0 0 0 0 62
100 Hisaki Nagamine Japonia 0 0 0 0 12 0 0 12
101 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 18 0 0 0 0 0 0 18
102 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 54 0 0 0 54
103 Patrick Gasienica USA 3 0 0 6 0 2 0 11
104 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 0 26 0 0 0 26
105 Eduard Torok Węgry 0 0 0 0 54 0 0 54
106 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 196 0 0 0 196
107 Francesco Cecon Włochy 0 0 0 0 1 0 0 1
108 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 0 5 2 0 0 7
109 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 0 0 0 0 0 5 0 5
110 Lennart Weigel Niemcy 0 0 0 0 4 0 0 4
111 Claudio Haas Niemcy 0 0 0 23 0 0 0 23
112 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 0 0 0 0 41 0 41
113 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 0 76 0 76
114 Jens Gaarder Norwegia 0 0 0 0 0 16 0 16
115 Stefan Huber Austria 211 0 0 0 0 0 0 211
116 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 0 0 0 0 0 38 0 38
117 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 0 0 0 0 0 2 0 2
118 Jarosław Krzak Polska 0 0 0 1 0 0 0 1
  Kacper Stosel Polska 0 0 0 0 0 1 0 1
120 Maximilian Lienher Austria 106 0 0 375 0 34 0 515
121 Jan Habdas Polska 0 0 0 22 24 0 0 46
122 Ilya Baskakov Rosja 0 0 0 0 0 2 0 2
123 Elias Medwed Austria 0 0 0 0 50 17 0 67
124 Mikhail Purtov Rosja 0 0 0 39 0 0 0 39
125 Vojtech Stursa Czechy 168 0 0 0 0 0 0 168
126 Ilya Mankov Rosja 0 0 0 8 21 173 0 202
127 Jaka Hvala Słowenia 249 0 0 14 0 180 0 443
128 Cene Prevc Słowenia 286 0 0 257 0 0 0 543
129 Jarkko Maatta Finlandia 0 0 0 0 80 0 0 80
130 Rok Masle Słowenia 0 0 0 16 0 0 0 16
131 Mico Ahonen Finlandia 29 0 0 0 0 9 0 38
132 Arttu Pohjola Finlandia 1 0 0 0 0 0 0 1
133 Lovro Kos Słowenia 13 0 0 24 18 0 0 55
134 Valentin Foubert Francja 0 0 0 2 0 0 0 2
135 Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 60 0 0 0 60
136 Ren Nikaido Japonia 0 0 0 150 0 0 0 150
137 Maksim Bartolj Słowenia 0 0 0 29 0 0 0 29
138 Shinnosuke Fujita Japonia 0 0 0 120 0 0 0 120
139 Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 0 7 0 0 0 7
140 Kanchi Yamane Japonia 0 0 0 29 0 0 0 29
141 Yevhen Marusiak Ukraina 33 0 0 8 0 0 0 41
142 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 0 69 0 0 0 69
143 Decker Dean USA 0 0 0 52 0 0 0 52
144 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 0 44 0 0 0 44
145 Davide Bresadola Włochy 12 0 0 0 0 0 0 12
146 Daniel Moroder Włochy 0 0 0 0 0 5 0 5
147 Daniel Andrei Cacina Rumunia 13 0 0 57 24 2 0 96
148 Eric Fuchs Niemcy 0 0 0 3 0 0 0 3
149 Jostein Loe Norwegia 0 0 0 0 8 0 0 8
150 Matias Braathen Norwegia 0 0 0 0 100 0 0 100
151 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 0 0 0 0 4 38 0 42
152 Simen Aasen Markeng Norwegia 0 0 0 0 0 1 0 1
153 Manuel Poppinger Austria 90 0 0 0 0 0 0 90
154 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 0 5 0 24 0 29
155 Simen Vikan Norwegia 0 0 0 0 0 25 0 25
156 Damian Skupień Polska 13 0 0 0 0 0 0 13
157 Daniel Tschofenig Austria 0 0 0 0 2 0 0 2
158 Szymon Jojko Polska 0 0 0 0 0 23 0 23
159 Wiktor Pękala Polska 0 0 0 12 30 0 0 42
160 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 0 85 0 0 0 85
161 Marco Woergoetter Austria 0 0 0 0 16 58 0 74
162 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 0 33 0 0 0 33
163 Michael Hofer-Zauner Austria 0 0 0 15 13 0 0 28
164 Danil Sadreev Rosja 0 0 0 2 0 132 0 134
165 Frantisek Holik Czechy 5 0 0 0 54 0 0 59
166 Maksim Duka Rosja 0 0 0 28 0 0 0 28
167 Radek Selcer Czechy 3 0 0 0 5 0 0 8
168 Elias Vanska Finlandia 6 0 0 0 0 0 0 6
169 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 0 224 0 0 0 224
170 Jonne Veteläinen Finlandia 10 0 0 0 0 0 0 10
171 Matija Vidic Słowenia 6 0 0 12 0 0 0 18
172 Mathis Contamine Francja 0 0 0 85 0 0 0 85
173 Lovro Vodusek Słowenia 19 0 0 7 0 0 0 26
174 Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 0 61 0 0 61
175 Tjas Grilc Słowenia 13 0 0 160 0 0 0 173
176 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 0 41 0 0 0 41
177 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 0 82 0 0 0 82
178 Sota Kudo Japonia 0 0 0 56 0 0 0 56
179 Keisuke Takahashi Japonia 0 0 0 44 0 0 0 44
180 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 0 12 22 0 0 34
181 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 0 77 0 0 0 77
182 Andrew Urlaub USA 0 0 0 0 0 23 0 23
183 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 3 0 6 0 9
184 Federico Cecon Włochy 51 0 0 0 29 81 0 161
185 Sungwoo Cho Korea Pd. 0 0 0 69 0 0 0 69
186 Giovanni Bresadola Włochy 21 0 0 25 0 13 0 59
187 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 0 4 0 0 0 4
188 Muhammed Munir Gungen Turcja 0 0 0 0 2 0 0 2
189 Rishi Saether Norwegia 0 0 0 40 0 0 0 40
190 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 0 0 0 24 0 0 24
191 Benjamin Oestvold Norwegia 0 0 0 0 0 8 0 8
192 Joergen Oliver Stroem Norwegia 0 0 0 0 0 11 0 11
193 Thomas Hofer Austria 0 0 0 26 0 0 0 26
194 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 0 0 0 0 0 15 0 15
195 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 3 15 0 0 18
196 Mika Schwann Austria 32 0 0 26 104 66 0 228
197 Peter Resinger Austria 2 0 0 0 60 58 0 120
198 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 7 0 0 0 7
199 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 0 12 0 0 0 12
200 Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 0 8 0 0 0 8
  Maksim Kolobov Rosja 0 0 0 0 0 8 0 8
202 Artti Aigro Estonia 0 0 0 57 0 0 0 57
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
15:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
15:25
Eurosport w Player.pl Studio przed konkursem
dzisiaj
15:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:43
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 1
dzisiaj
16:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 2
dzisiaj
17:41
Eurosport w Player.pl Studio po konkursie
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich