BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
29.11.2020, godz. 15:30
Ruka HS-142
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodow± Federację Narciarsk± (FIS), jednak jego elementy s± uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe Ľródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowali¶my się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup s± jednym z czynników maj±cych wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane s± kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 3 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj IV V VI VII I II III suma
1 Andreas Wank Niemcy 0 0 400 0 0 0 0 400
2 Johannes Schubert Niemcy 0 86 220 0 0 0 0 306
3 Stefan Rainer Austria 0 38 183 0 156 0 276 653
4 Maximilian Steiner Austria 0 0 161 0 181 52 140 534
5 Sebastian Rombach Niemcy 0 0 141 0 74 52 16 283
6 Adrian Sell Niemcy 0 49 135 0 35 35 72 326
7 Fabian Seidl Niemcy 0 69 130 0 69 84 204 556
8 Blaz Pavlic Słowenia 0 0 125 0 0 0 0 125
9 Janni Reisenauer Austria 0 53 120 0 69 125 19 386
10 Julian Wienerroither Austria 0 24 105 0 0 8 24 161
11 Cedrik Weigel Niemcy 0 47 100 0 55 74 0 276
12 Kacper Juroszek Polska 0 15 81 0 47 0 28 171
13 Rok Tarman Słowenia 0 0 67 0 0 11 10 88
14 Justin Nietzel Niemcy 0 41 66 0 20 0 62 189
15 Mario Mendel Austria 0 0 56 0 0 0 0 56
16 Adam Niżnik Polska 0 34 55 0 130 205 52 476
17 David Haagen Austria 0 140 51 0 0 0 0 191
18 Tomasz Pilch Polska 0 25 50 0 0 0 4 79
19 Dominik Maylaender Niemcy 0 68 47 0 0 0 0 115
20 Matevz Samec Słowenia 0 122 45 0 1 0 19 187
21 Axel Maylaender Niemcy 0 0 45 0 0 0 0 45
22 Nik Fabijan Słowenia 0 1 40 0 0 0 0 41
23 Mateusz Gruszka Polska 0 0 39 0 40 34 10 123
24 Ernest Prislic Słowenia 0 32 39 0 10 0 18 99
25 Markus Rupitsch Austria 0 58 38 0 49 215 13 373
26 Anton Schluetter Niemcy 0 34 30 0 0 0 0 64
27 Paul Winter Niemcy 0 8 27 0 6 16 12 69
28 Eirik Leander Fystro Norwegia 0 0 24 0 0 0 0 24
29 Tom Gerisch Niemcy 0 0 23 0 29 0 0 52
30 Thomas Lackner Austria 0 44 23 0 0 0 15 82
31 Seou Choi Korea Pd. 0 0 19 0 164 0 0 183
32 Francisco Moerth Austria 0 0 18 0 55 18 140 231
33 Claudio Moerth Austria 0 150 18 0 150 0 0 318
34 Florian Mittendorfer Austria 0 0 14 0 0 0 0 14
35 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 13 0 0 0 0 13
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 0 0 13 0 0 0 0 13
37 Elias Tollinger Austria 0 49 13 0 0 0 0 62
38 Dusan Dolezel Czechy 0 130 12 0 4 0 0 146
39 Niklas Bachlinger Austria 0 0 11 0 0 0 0 11
  Julian Ketterer Niemcy 0 0 11 0 0 0 0 11
41 Guang Yang Chiny 0 0 10 0 5 0 0 15
42 Medard Brezovnik Słowenia 0 0 10 0 0 0 0 10
43 Julian Wackernell Austria 0 0 9 0 0 0 0 9
44 Petr Vaverka Czechy 0 0 8 0 0 0 0 8
  Patrick Kogler Austria 0 0 8 0 0 0 0 8
  Quirin Modricken Niemcy 0 0 8 0 0 0 0 8
47 Soelve Jokerud Strand Norwegia 0 0 7 0 0 0 22 29
48 Tim Fuchs Niemcy 0 28 6 0 378 81 197 690
49 Jonas Bratlien Norwegia 0 0 4 0 0 0 0 4
50 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 0 4 0 0 35 15 54
51 Sebastian Kellerman Czechy 0 3 3 0 0 0 0 6
52 Sebastian Ludwig Niemcy 0 0 2 0 0 0 0 2
  Karlo Vodusek Słowenia 0 0 2 0 0 0 0 2
54 Patrik Vitez Słowenia 0 0 1 0 0 0 0 1
  Elias Kogler Austria 0 0 1 0 0 0 0 1
56 Alessandro Batby Francja 0 0 0 0 41 0 0 41
57 Ren Nikaido Japonia 0 0 0 0 150 0 0 150
58 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 26 0 0 26
59 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 0 0 41 0 0 41
60 Keisuke Takahashi Japonia 0 0 0 0 44 0 0 44
61 Hisaki Nagamine Japonia 0 0 0 0 0 12 0 12
62 Ilia Mankov Rosja 0 0 0 0 8 21 173 202
63 Kanchi Yamane Japonia 0 0 0 0 29 0 0 29
64 Lovro Vodusek Słowenia 0 19 0 0 7 0 0 26
65 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 0 0 12 0 0 12
66 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 0 3 0 6 9
67 Maksim Bartolj Słowenia 0 0 0 0 29 0 0 29
68 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 0 0 33 0 0 33
69 Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 0 0 72 0 72
70 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 0 0 0 0 0 0 38 38
71 Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 0 0 21 0 0 21
72 Riki Kurita Japonia 0 0 0 0 31 0 0 31
73 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 0 0 86 0 86
74 Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 0 0 20 0 0 20
75 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 0 0 26 0 0 26
76 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 0 0 21 0 0 21
77 Ilya Baskakov Rosja 0 0 0 0 0 0 2 2
78 Maksim Kolobov Rosja 0 0 0 0 0 0 8 8
79 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 0 0 44 0 0 44
80 Sungwoo Cho Korea Pd. 0 0 0 0 69 0 0 69
81 Giovanni Bresadola Włochy 0 21 0 0 25 0 13 59
82 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 0 0 0 0 0 0 2 2
83 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 0 0 0 0 0 4 38 42
84 Iver Olaussen Norwegia 0 0 0 0 0 0 16 16
85 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 0 0 0 0 0 0 15 15
86 Rishi Saether Norwegia 0 0 0 0 26 0 0 26
87 Simen Vikan Norwegia 0 0 0 0 0 0 25 25
88 Maximilian Lienher Austria 0 106 0 0 375 0 34 515
89 Maximilian Ortner Austria 0 0 0 0 0 11 0 11
90 Claudio Haas Niemcy 0 0 0 0 23 0 0 23
91 Marco Woergoetter Austria 0 0 0 0 0 16 58 74
92 Danil Sadreev Rosja 0 0 0 0 2 0 132 134
93 Elias Medwed Austria 0 0 0 0 0 50 17 67
94 Florian Kroell Austria 0 0 0 0 0 5 0 5
95 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 0 0 22 0 0 22
96 Tjas Grilc Słowenia 0 13 0 0 160 0 0 173
97 Eric Fuchs Niemcy 0 0 0 0 3 0 0 3
98 Shun Oi Japonia 0 0 0 0 34 0 0 34
99 Sota Kudo Japonia 0 0 0 0 56 0 0 56
100 Shinnosuke Fujita Japonia 0 0 0 0 120 0 0 120
101 Luka Robnik Słowenia 0 5 0 0 0 0 0 5
102 Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 0 0 8 0 0 8
103 Joergen Oliver Stroem Norwegia 0 0 0 0 0 0 11 11
104 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 0 0 5 0 24 29
105 Maksim Duka Rosja 0 0 0 0 28 0 0 28
  Michael Hofer Austria 0 0 0 0 15 13 0 28
107 Benjamin Oestvold Norwegia 0 0 0 0 0 0 8 8
108 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 0 0 0 0 0 0 28 28
109 Jens Gaarder Norwegia 0 0 0 0 0 0 16 16
110 Arttu Pohjola Finlandia 0 1 0 0 0 0 0 1
111 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 6 20 0 26
112 Eduard Torok Węgry 0 0 0 0 0 54 0 54
113 Taro Yamakawa Japonia 0 0 0 0 11 0 0 11
114 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 0 0 1 0 0 1
115 Nikolai Matavin Rosja 0 0 0 0 108 0 0 108
116 Vladislav Mustafin Rosja 0 0 0 0 0 3 0 3
117 Simen Aasen Markeng Norwegia 0 0 0 0 0 0 1 1
118 Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 0 60 0 0 60
119 Mikhail Purtov Rosja 0 0 0 0 39 0 0 39
120 Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 0 0 42 0 0 42
121 Valentin Foubert Francja 0 0 0 0 2 0 0 2
122 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 0 0 0 0 0 110 110
123 Damian Skupień Polska 0 13 0 0 0 0 0 13
124 Casey Larson USA 0 0 0 0 120 0 15 135
125 Cene Prevc Słowenia 0 286 0 0 257 0 0 543
126 Kacper Stosel Polska 0 0 0 0 0 0 1 1
127 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 0 0 5 2 0 7
128 Frantisek Holik Czechy 0 5 0 0 0 54 0 59
129 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 0 0 14 0 0 14
130 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 7 0 0 7
131 Luca Egloff Szwajcaria 0 62 0 0 0 0 0 62
132 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 0 54 0 0 54
133 Elias Vanska Finlandia 0 6 0 0 0 0 0 6
134 Rishi Saether Norwegia 0 0 0 0 14 0 0 14
135 Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 0 0 61 0 61
136 Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 13 0 0 57 24 2 96
137 Muhammed Munir Gungen Turcja 0 0 0 0 0 2 0 2
138 Jostein Loe Norwegia 0 0 0 0 0 8 0 8
  Radek Selcer Czechy 0 3 0 0 0 5 0 8
140 Wiktor Pękala Polska 0 0 0 0 12 30 0 42
141 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 0 196 0 0 196
142 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 0 0 0 0 0 0 5 5
143 Vojtech Stursa Czechy 0 168 0 0 0 0 0 168
144 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 0 74 0 31 105
145 Thomas Hofer Austria 0 0 0 0 26 0 0 26
146 Jarkko Maatta Finlandia 0 0 0 0 0 80 0 80
147 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 3 15 0 18
148 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 0 0 82 0 0 82
149 Manuel Poppinger Austria 0 90 0 0 0 0 0 90
150 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 0 0 0 0 0 41 41
151 Davide Bresadola Włochy 0 12 0 0 0 0 0 12
152 Stefan Huber Austria 0 211 0 0 0 0 0 211
153 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 0 0 0 63 0 0 63
154 Szymon Jojko Polska 0 0 0 0 0 0 23 23
155 Jarosław Krzak Polska 0 0 0 0 1 0 0 1
156 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 0 0 69 0 0 69
157 Andrei Feldorean Rumunia 0 0 0 0 9 0 0 9
158 Artti Aigro Estonia 0 0 0 0 57 0 0 57
159 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 18 0 0 0 0 0 18
160 Federico Cecon Włochy 0 51 0 0 0 29 81 161
161 Jaka Hvala Słowenia 0 249 0 0 14 0 180 443
162 Eetu Merilainen Finlandia 0 0 0 0 0 0 6 6
163 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 0 0 85 0 0 85
164 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 0 0 4 0 0 4
165 Henri Kavilo Finlandia 0 9 0 0 0 0 0 9
166 Jonne Veteläinen Finlandia 0 10 0 0 0 0 0 10
167 Luca Roth Niemcy 0 0 0 0 226 0 0 226
168 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 0 0 12 22 0 34
169 Anders Ladehaug Norwegia 0 0 0 0 0 0 105 105
170 Andrew Urlaub USA 0 0 0 0 0 0 23 23
171 Decker Dean USA 0 0 0 0 52 0 0 52
172 Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 0 0 26 32 58
173 Kalle Heikkinen Finlandia 0 20 0 0 0 0 0 20
174 Matija Vidic Słowenia 0 6 0 0 12 0 0 18
175 Daniel Moroder Włochy 0 0 0 0 0 0 5 5
176 Francesco Cecon Włochy 0 0 0 0 0 1 0 1
177 Jack White Francja 0 0 0 0 8 0 0 8
178 Mattia Galiani Włochy 0 11 0 0 0 0 0 11
179 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 32 0 32
180 Rok Oblak Słowenia 0 0 0 0 6 0 0 6
181 Peter Resinger Austria 0 2 0 0 0 60 58 120
182 Lennart Weigel Niemcy 0 0 0 0 0 4 0 4
183 Mika Schwann Austria 0 32 0 0 26 104 66 228
184 Yevhen Marusiak Ukraina 0 33 0 0 8 0 0 41
185 Florian Molnar Węgry 0 0 0 0 0 7 0 7
186 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 0 0 224 0 0 224
187 Rok Masle Słowenia 0 0 0 0 16 0 0 16
188 Jan Habdas Polska 0 0 0 0 22 24 0 46
189 Patrick Gasienica USA 0 3 0 0 6 0 2 11
190 Mico Ahonen Finlandia 0 29 0 0 0 0 9 38
191 Mathis Contamine Francja 0 0 0 0 85 0 0 85
192 Niko Kytosaho Finlandia 0 8 0 0 0 0 0 8
193 Daniel Tschofenig Austria 0 0 0 0 0 2 0 2
194 Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 0 0 7 0 0 7
195 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 0 0 77 0 0 77
196 Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 0 0 74 0 0 74
197 Aljaz Osterc Słowenia 0 0 0 0 12 0 0 12
198 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 7 0 0 7
199 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 0 0 0 0 24 0 24
200 Matias Braathen Norwegia 0 0 0 0 0 100 0 100
201 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 0 0 76 76
202 Oliver Dahl Norwegia 0 0 0 0 0 10 0 10
203 Lovro Kos Słowenia 0 13 0 0 24 18 0 55
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
6 grudnia 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:00
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
11:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
14:55
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
15:25
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
dzisiaj
17:15
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
21:42
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
00:37
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
01:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich