Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS), jednak jego elementy są uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe źródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowaliśmy się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup są jednym z czynników mających wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane są kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 3 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj IV V VI VII I II III suma
1 Maksim Kolobov Rosja 0 0 0 0 0 0 8 8
2 Ren Nikaido Japonia 0 0 0 0 150 0 0 150
3 Alessandro Batby Francja 0 0 0 0 41 0 0 41
4 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 26 0 0 26
5 Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 0 0 21 0 0 21
6 Francisco Moerth Austria 0 0 18 0 55 18 140 231
7 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 0 0 0 0 0 4 38 42
8 Sungwoo Cho Korea Pd. 0 0 0 0 69 0 0 69
9 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 0 0 44 0 0 44
10 Ilya Baskakov Rosja 0 0 0 0 0 0 2 2
11 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 0 0 41 0 0 41
12 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 0 0 33 0 0 33
13 Jens Gaarder Norwegia 0 0 0 0 0 0 16 16
14 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 0 0 0 0 0 0 28 28
15 Benjamin Oestvold Norwegia 0 0 0 0 0 0 8 8
16 Maximilian Ortner Austria 0 0 0 0 0 11 0 11
17 Sebastian Ludwig Niemcy 0 0 2 0 0 0 0 2
18 Tom Gerisch Niemcy 0 0 23 0 29 0 0 52
19 Medard Brezovnik Słowenia 0 0 10 0 0 0 0 10
20 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 0 0 12 0 0 12
21 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 0 3 0 6 9
22 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 0 0 21 0 0 21
23 Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 0 0 20 0 0 20
24 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 0 0 86 0 86
25 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 0 0 12 22 0 34
26 Anders Ladehaug Norwegia 0 0 0 0 0 0 105 105
27 Jonas Bratlien Norwegia 0 0 4 0 0 0 0 4
28 Andrew Urlaub USA 0 0 0 0 0 0 23 23
29 Decker Dean USA 0 0 0 0 52 0 0 52
30 Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 0 0 26 32 58
31 Patrik Vitez Słowenia 0 0 1 0 0 0 0 1
32 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 0 0 77 0 0 77
33 Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 0 0 74 0 0 74
34 Blaz Pavlic Słowenia 0 0 125 0 0 0 0 125
35 Luca Roth Niemcy 0 0 0 0 226 0 0 226
36 Riki Kurita Japonia 0 0 0 0 31 0 0 31
37 Daniel Moroder Włochy 0 0 0 0 0 0 5 5
38 Francesco Cecon Włochy 0 0 0 0 0 1 0 1
39 Jack White Francja 0 0 0 0 8 0 0 8
40 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 32 0 32
41 Rok Oblak Słowenia 0 0 0 0 6 0 0 6
42 Julian Wackernell Austria 0 0 9 0 0 0 0 9
43 Lennart Weigel Niemcy 0 0 0 0 0 4 0 4
44 Florian Mittendorfer Austria 0 0 14 0 0 0 0 14
45 Aljaz Osterc Słowenia 0 0 0 0 12 0 0 12
46 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 0 0 0 0 0 0 2 2
47 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 0 0 1 0 0 1
48 Soelve Jokerud Strand Norwegia 0 0 7 0 0 0 22 29
  Maksim Bartolj Słowenia 0 0 0 0 29 0 0 29
50 Vladislav Mustafin Rosja 0 0 0 0 0 3 0 3
51 Elias Kogler Austria 0 0 1 0 0 0 0 1
52 Michael Hofer-Zauner Austria 0 0 0 0 15 13 0 28
53 Julian Ketterer Niemcy 0 0 11 0 0 0 0 11
54 Karlo Vodusek Słowenia 0 0 2 0 0 0 0 2
55 Elias Medwed Austria 0 0 0 0 0 50 17 67
56 Eduard Torok Węgry 0 0 0 0 0 54 0 54
57 Hisaki Nagamine Japonia 0 0 0 0 0 12 0 12
58 Iver Olaussen Norwegia 0 0 0 0 0 0 16 16
59 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 0 0 0 0 0 0 15 15
60 Simen Vikan Norwegia 0 0 0 0 0 0 25 25
61 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 0 0 0 0 0 0 38 38
62 Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 0 0 72 0 72
63 Keisuke Takahashi Japonia 0 0 0 0 44 0 0 44
64 Maksim Duka Rosja 0 0 0 0 28 0 0 28
65 Kanchi Yamane Japonia 0 0 0 0 29 0 0 29
66 Ilya Mankov Rosja 0 0 0 0 8 21 173 202
67 Florian Kroell Austria 0 0 0 0 0 5 0 5
68 Eric Fuchs Niemcy 0 0 0 0 3 0 0 3
69 Shun Oi Japonia 0 0 0 0 34 0 0 34
70 Claudio Haas Niemcy 0 0 0 0 23 0 0 23
71 Valentin Foubert Francja 0 0 0 0 2 0 0 2
72 Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 0 0 42 0 0 42
73 Mikhail Purtov Rosja 0 0 0 0 39 0 0 39
74 Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 0 60 0 0 60
75 Simen Aasen Markeng Norwegia 0 0 0 0 0 0 1 1
76 Nikolai Matavin Rosja 0 0 0 0 108 0 0 108
77 Quirin Modricken Niemcy 0 0 8 0 0 0 0 8
78 Taro Yamakawa Japonia 0 0 0 0 11 0 0 11
79 Marco Woergoetter Austria 0 0 0 0 0 16 58 74
80 Danil Sadreev Rosja 0 0 0 0 2 0 132 134
81 Sota Kudo Japonia 0 0 0 0 56 0 0 56
82 Shinnosuke Fujita Japonia 0 0 0 0 120 0 0 120
83 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 0 0 5 0 24 29
84 Eirik Leander Fystro Norwegia 0 0 24 0 0 0 0 24
85 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 0 0 0 0 0 110 110
86 Joergen Oliver Stroem Norwegia 0 0 0 0 0 0 11 11
87 Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 0 0 8 0 0 8
88 Niklas Bachlinger Austria 0 0 11 0 0 0 0 11
89 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 0 0 22 0 0 22
90 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 6 20 0 26
91 Szymon Jojko Polska 0 0 0 0 0 0 23 23
92 Thomas Hofer Austria 0 0 0 0 26 0 0 26
93 Wiktor Pękala Polska 0 0 0 0 12 30 0 42
94 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 0 0 13 0 0 0 0 13
95 Jarkko Maatta Finlandia 0 0 0 0 0 80 0 80
96 Jostein Loe Norwegia 0 0 0 0 0 8 0 8
97 Muhammed Munir Gungen Turcja 0 0 0 0 0 2 0 2
98 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 3 15 0 18
99 Patrick Kogler Austria 0 0 8 0 0 0 0 8
100 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 0 0 69 0 0 69
101 Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 0 0 61 0 61
102 Axel Maylaender Niemcy 0 0 45 0 0 0 0 45
103 Rishi Saether Norwegia 0 0 0 0 40 0 0 40
104 Eetu Merilainen Finlandia 0 0 0 0 0 0 6 6
105 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 0 0 82 0 0 82
106 Petr Vaverka Czechy 0 0 8 0 0 0 0 8
107 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 0 74 0 31 105
108 Matthew Soukup Kanada 0 0 0 0 54 0 0 54
109 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 0 0 0 0 0 0 5 5
110 Mario Mendel Austria 0 0 56 0 0 0 0 56
111 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 0 4 0 0 35 15 54
112 Jarosław Krzak Polska 0 0 0 0 1 0 0 1
113 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 7 0 0 7
114 Mateusz Gruszka Polska 0 0 39 0 40 34 10 123
115 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 0 0 14 0 0 14
116 Andrei Feldorean Rumunia 0 0 0 0 9 0 0 9
117 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 0 0 5 2 0 7
118 Kacper Stosel Polska 0 0 0 0 0 0 1 1
119 Artti Aigro Estonia 0 0 0 0 57 0 0 57
120 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 0 0 0 63 0 0 63
121 Sebastian Rombach Niemcy 0 0 141 0 74 52 16 283
122 Casey Larson USA 0 0 0 0 120 0 15 135
123 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 0 0 85 0 0 85
124 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 0 0 4 0 0 4
125 Seou Choi Korea Pd. 0 0 19 0 164 0 0 183
126 Oliver Dahl Norwegia 0 0 0 0 0 10 0 10
127 Andreas Wank Niemcy 0 0 400 0 0 0 0 400
128 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 0 0 26 0 0 26
129 Maximilian Steiner Austria 0 0 161 0 181 52 140 534
130 Jan Habdas Polska 0 0 0 0 22 24 0 46
131 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 0 0 224 0 0 224
132 Rok Masle Słowenia 0 0 0 0 16 0 0 16
133 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 0 196 0 0 196
134 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 0 0 0 0 0 76 76
135 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 0 0 0 0 24 0 24
136 Guang Yang Chiny 0 0 10 0 5 0 0 15
137 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 0 0 0 0 0 41 41
138 Rok Tarman Słowenia 0 0 67 0 0 11 10 88
139 Daniel Tschofenig Austria 0 0 0 0 0 2 0 2
140 Mathis Contamine Francja 0 0 0 0 85 0 0 85
141 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 13 0 0 0 0 13
142 Matias Braathen Norwegia 0 0 0 0 0 100 0 100
143 Florian Molnar Węgry 0 0 0 0 0 7 0 7
  Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 0 0 7 0 0 7
  Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 7 0 0 7
146 Nik Fabijan Słowenia 0 1 40 0 0 0 0 41
147 Arttu Pohjola Finlandia 0 1 0 0 0 0 0 1
148 Peter Resinger Austria 0 2 0 0 0 60 58 120
149 Sebastian Kellerman Czechy 0 3 3 0 0 0 0 6
150 Patrick Gasienica USA 0 3 0 0 6 0 2 11
151 Radek Selcer Czechy 0 3 0 0 0 5 0 8
152 Frantisek Holik Czechy 0 5 0 0 0 54 0 59
153 Luka Robnik Słowenia 0 5 0 0 0 0 0 5
154 Matija Vidic Słowenia 0 6 0 0 12 0 0 18
155 Elias Vanska Finlandia 0 6 0 0 0 0 0 6
156 Paul Winter Niemcy 0 8 27 0 6 16 12 69
157 Niko Kytosaho Finlandia 0 8 0 0 0 0 0 8
158 Henri Kavilo Finlandia 0 9 0 0 0 0 0 9
159 Jonne Veteläinen Finlandia 0 10 0 0 0 0 0 10
160 Mattia Galiani Włochy 0 11 0 0 0 0 0 11
161 Davide Bresadola Włochy 0 12 0 0 0 0 0 12
162 Damian Skupień Polska 0 13 0 0 0 0 0 13
163 Lovro Kos Słowenia 0 13 0 0 24 18 0 55
164 Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 13 0 0 57 24 2 96
165 Tjas Grilc Słowenia 0 13 0 0 160 0 0 173
166 Kacper Juroszek Polska 0 15 81 0 47 0 28 171
167 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 18 0 0 0 0 0 18
168 Lovro Vodusek Słowenia 0 19 0 0 7 0 0 26
169 Kalle Heikkinen Finlandia 0 20 0 0 0 0 0 20
170 Giovanni Bresadola Włochy 0 21 0 0 25 0 13 59
171 Julian Wienerroither Austria 0 24 105 0 0 8 24 161
172 Tomasz Pilch Polska 0 25 50 0 0 0 4 79
173 Tim Fuchs Niemcy 0 28 6 0 378 81 197 690
174 Mico Ahonen Finlandia 0 29 0 0 0 0 9 38
175 Mika Schwann Austria 0 32 0 0 26 104 66 228
176 Ernest Prislic Słowenia 0 32 39 0 10 0 18 99
177 Yevhen Marusiak Ukraina 0 33 0 0 8 0 0 41
178 Adam Niżnik Polska 0 34 55 0 130 205 52 476
179 Anton Schluetter Niemcy 0 34 30 0 0 0 0 64
180 Stefan Rainer Austria 0 38 183 0 156 0 276 653
181 Justin Nietzel Niemcy 0 41 66 0 20 0 62 189
182 Thomas Lackner Austria 0 44 23 0 0 0 15 82
183 Cedrik Weigel Niemcy 0 47 100 0 55 74 0 276
184 Elias Tollinger Austria 0 49 13 0 0 0 0 62
185 Adrian Sell Niemcy 0 49 135 0 35 35 72 326
186 Federico Cecon Włochy 0 51 0 0 0 29 81 161
187 Janni Reisenauer Austria 0 53 120 0 69 125 19 386
188 Markus Rupitsch Austria 0 58 38 0 49 215 13 373
189 Luca Egloff Szwajcaria 0 62 0 0 0 0 0 62
190 Dominik Maylaender Niemcy 0 68 47 0 0 0 0 115
191 Fabian Seidl Niemcy 0 69 130 0 69 84 204 556
192 Johannes Schubert Niemcy 0 86 220 0 0 0 0 306
193 Manuel Poppinger Austria 0 90 0 0 0 0 0 90
194 Maximilian Lienher Austria 0 106 0 0 375 0 34 515
195 Matevz Samec Słowenia 0 122 45 0 1 0 19 187
196 Dusan Dolezel Czechy 0 130 12 0 4 0 0 146
197 David Haagen Austria 0 140 51 0 0 0 0 191
198 Claudio Moerth Austria 0 150 18 0 150 0 0 318
199 Vojtech Stursa Czechy 0 168 0 0 0 0 0 168
200 Stefan Huber Austria 0 211 0 0 0 0 0 211
201 Jaka Hvala Słowenia 0 249 0 0 14 0 180 443
202 Cene Prevc Słowenia 0 286 0 0 257 0 0 543
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
06:42
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:42
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
13:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
13:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
jutro
17:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
17:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich