BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
23.01.2021
Oberhof HS-100
Alpen Cup
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodow± Federację Narciarsk± (FIS), jednak jego elementy s± uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe Ľródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowali¶my się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup s± jednym z czynników maj±cych wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane s± kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 2 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj III IV V VI VII I II suma
1 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 0 0 0 0 0 0 1
  Patrik Vitez Słowenia 0 0 0 1 0 0 0 1
  Arttu Pohjola Finlandia 0 0 1 0 0 0 0 1
  Elias Kogler Austria 0 0 0 1 0 0 0 1
  Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 0 0 0 1 0 1
  Jarosław Krzak Polska 0 0 0 0 0 1 0 1
7 Karlo Vodusek Słowenia 0 0 0 2 0 0 0 2
  Daniel Tschofenig Austria 0 0 0 0 0 0 2 2
  Danil Sadreev Rosja 0 0 0 0 0 2 0 2
  Sebastian Ludwig Niemcy 0 0 0 2 0 0 0 2
  Muhammed Munir Gungen Turcja 0 0 0 0 0 0 2 2
  Valentin Foubert Francja 0 0 0 0 0 2 0 2
13 Eric Fuchs Niemcy 0 0 0 0 0 3 0 3
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 3 0 0 0 0 0 0 3
  Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 0 0 3 0 3
  Vladislav Mustafin Rosja 0 0 0 0 0 0 3 3
17 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 0 0 0 4 0 4
  Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 0 0 0 0 0 0 4 4
  Lennart Weigel Niemcy 0 0 0 0 0 0 4 4
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 4 0 0 0 0 0 0 4
  Jonas Bratlien Norwegia 0 0 0 4 0 0 0 4
22 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 0 0 0 5 0 5
  Florian Kroell Austria 0 0 0 0 0 0 5 5
  Luka Robnik Słowenia 0 0 5 0 0 0 0 5
25 Sebastian Kellerman Czechy 0 0 3 3 0 0 0 6
  Elias Vanska Finlandia 0 0 6 0 0 0 0 6
  Rok Oblak Słowenia 0 0 0 0 0 6 0 6
28 Soelve Jokerud Strand Norwegia 0 0 0 7 0 0 0 7
  Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 7 0 7
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 0 0 0 5 2 7
  Joergen Madsen Norwegia 7 0 0 0 0 0 0 7
  Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 0 0 0 7 0 7
  Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 7 0 7
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 0 0 0 0 0 0 7
35 Radek Selcer Czechy 0 0 3 0 0 0 5 8
  Quirin Modricken Niemcy 0 0 0 8 0 0 0 8
  Patrick Kogler Austria 0 0 0 8 0 0 0 8
  Jostein Loe Norwegia 0 0 0 0 0 0 8 8
  Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 0 0 0 8 0 8
  Niko Kytosaho Finlandia 0 0 8 0 0 0 0 8
  Petr Vaverka Czechy 0 0 0 8 0 0 0 8
  Jack White Francja 0 0 0 0 0 8 0 8
43 Julian Wackernell Austria 0 0 0 9 0 0 0 9
  Andrei Feldorean Rumunia 0 0 0 0 0 9 0 9
  Henri Kavilo Finlandia 0 0 9 0 0 0 0 9
  Christian Roeste Solberg Norwegia 9 0 0 0 0 0 0 9
47 Medard Brezovnik Słowenia 0 0 0 10 0 0 0 10
  Oliver Dahl Norwegia 0 0 0 0 0 0 10 10
  Jonne Veteläinen Finlandia 0 0 10 0 0 0 0 10
50 Taro Yamakawa Japonia 0 0 0 0 0 11 0 11
  Mattia Galiani Włochy 0 0 11 0 0 0 0 11
  Julian Ketterer Niemcy 0 0 0 11 0 0 0 11
  Noah Rolseth Kanada 11 0 0 0 0 0 0 11
  Maximilian Ortner Austria 0 0 0 0 0 0 11 11
  Niklas Bachlinger Austria 0 0 0 11 0 0 0 11
56 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 0 0 0 12 0 12
  Aljaz Osterc Słowenia 0 0 0 0 0 12 0 12
  Davide Bresadola Włochy 0 0 12 0 0 0 0 12
  Hisaki Nagamine Japonia 0 0 0 0 0 0 12 12
60 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 0 0 0 13 0 0 0 13
  Damian Skupień Polska 0 0 13 0 0 0 0 13
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 0 13 0 0 0 13
  Sander Vossan Eriksen Norwegia 13 0 0 0 0 0 0 13
64 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 0 0 0 14 0 14
  Florian Mittendorfer Austria 0 0 0 14 0 0 0 14
66 Marco Woergoetter Austria 0 0 0 0 0 0 16 16
  Guozheng Li Chiny 16 0 0 0 0 0 0 16
  Jonas Gropen Soegard Norwegia 16 0 0 0 0 0 0 16
  Rok Masle Słowenia 0 0 0 0 0 16 0 16
70 Lucas Gasienica USA 17 0 0 0 0 0 0 17
71 Nathan Mattoon USA 18 0 0 0 0 0 0 18
  Matija Vidic Słowenia 0 0 6 0 0 12 0 18
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 0 18 0 0 0 0 18
  Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 0 3 15 18
75 Richard Haukedal Norwegia 19 0 0 0 0 0 0 19
  Stephane Tremblay Kanada 19 0 0 0 0 0 0 19
77 Kalle Heikkinen Finlandia 0 0 20 0 0 0 0 20
  Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 0 0 0 20 0 20
79 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 0 0 0 21 0 21
  Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 0 0 0 21 0 21
81 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 0 0 0 22 0 22
82 Robert Lock Wielka Brytania 23 0 0 0 0 0 0 23
  Claudio Haas Niemcy 0 0 0 0 0 23 0 23
84 Eirik Leander Fystro Norwegia 0 0 0 24 0 0 0 24
  Nathaniel Mah Kanada 24 0 0 0 0 0 0 24
86 Zhe Chen Chiny 25 0 0 0 0 0 0 25
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 25 0 0 0 0 0 0 25
88 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 19 0 0 7 0 26
  Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 26 0 26
  Thomas Hofer Austria 0 0 0 0 0 26 0 26
  Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 6 20 26
  Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 0 0 0 26 0 26
  Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 0 0 0 26 26
94 Maksim Duka Rosja 0 0 0 0 0 28 0 28
  Jingtao Hu Chiny 28 0 0 0 0 0 0 28
  Michael Hofer Austria 0 0 0 0 0 15 13 28
97 Ilya Mankov Rosja 0 0 0 0 0 8 21 29
  Maksim Bartolj Słowenia 0 0 0 0 0 29 0 29
  Kanchi Yamane Japonia 0 0 0 0 0 29 0 29
  Mico Ahonen Finlandia 0 0 29 0 0 0 0 29
101 Chao Li Chiny 31 0 0 0 0 0 0 31
  Riki Kurita Japonia 0 0 0 0 0 31 0 31
103 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 0 32 32
104 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 0 0 0 33 0 33
  Hunter Gibson USA 33 0 0 0 0 0 0 33
106 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 0 0 0 12 22 34
  Shun Oi Japonia 0 0 0 0 0 34 0 34
108 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 38 0 0 0 0 0 0 38
  Sam Bolton Wielka Brytania 38 0 0 0 0 0 0 38
110 Mikhail Purtov Rosja 0 0 0 0 0 39 0 39
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 0 0 4 0 0 35 39
112 Anders Ladehaug Norwegia 40 0 0 0 0 0 0 40
  Rishi Saether Norwegia 0 0 0 0 0 40 0 40
114 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 0 0 0 41 0 41
  Yevhen Marusiak Ukraina 0 0 33 0 0 8 0 41
  Alessandro Batby Francja 0 0 0 0 0 41 0 41
  Nik Fabijan Słowenia 0 0 1 40 0 0 0 41
118 Wiktor Pękala Polska 0 0 0 0 0 12 30 42
  Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 0 0 0 42 0 42
120 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 0 0 0 44 0 44
  Keisuke Takahashi Japonia 0 0 0 0 0 44 0 44
122 Axel Maylaender Niemcy 0 0 0 45 0 0 0 45
123 Jan Habdas Polska 0 0 0 0 0 22 24 46
  Florian Molnar Węgry 39 0 0 0 0 0 7 46
  Tomas Vancura Czechy 46 0 0 0 0 0 0 46
  Giovanni Bresadola Włochy 0 0 21 0 0 25 0 46
  Nigel Lauchlan Kanada 46 0 0 0 0 0 0 46
128 Christian Ingebrigtsen Norwegia 26 0 0 0 0 0 24 50
  Elias Medwed Austria 0 0 0 0 0 0 50 50
130 Tom Gerisch Niemcy 0 0 0 23 0 29 0 52
131 Eduard Torok Węgry 0 0 0 0 0 0 54 54
  Przemysław Kantyka Polska 54 0 0 0 0 0 0 54
133 Lovro Kos Słowenia 0 0 13 0 0 24 18 55
134 Mario Mendel Austria 0 0 0 56 0 0 0 56
  Sota Kudo Japonia 0 0 0 0 0 56 0 56
136 Artti Aigro Estonia 0 0 0 0 0 57 0 57
137 Frantisek Holik Czechy 0 0 5 0 0 0 54 59
138 Patrick Gasienica USA 51 0 3 0 0 6 0 60
  Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 0 0 60 0 60
140 Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 0 0 0 61 61
141 Greyson Scharffs USA 62 0 0 0 0 0 0 62
  Oscar P. Westerheim Norwegia 62 0 0 0 0 0 0 62
143 Anton Schluetter Niemcy 0 0 34 30 0 0 0 64
144 Thomas Lackner Austria 0 0 44 23 0 0 0 67
145 Paul Winter Niemcy 11 0 8 27 0 6 16 68
146 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 0 0 0 69 0 69
  Sungwoo Cho Korea Pd. 0 0 0 0 0 69 0 69
148 Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 0 0 0 72 72
149 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 0 0 74 0 74
  Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 0 0 0 74 0 74
151 Tomasz Pilch Polska 0 0 25 50 0 0 0 75
  Francesco Cecon Włochy 74 0 0 0 0 0 1 75
153 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 0 0 0 77 0 77
154 Rok Tarman Słowenia 0 0 0 67 0 0 11 78
155 Guang Yang Chiny 64 0 0 10 0 5 0 79
156 Jarkko Maatta Finlandia 0 0 0 0 0 0 80 80
157 Ernest Prislic Słowenia 0 0 32 39 0 10 0 81
  Andrew Urlaub USA 81 0 0 0 0 0 0 81
159 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 0 0 0 82 0 82
160 Elias Tollinger Austria 22 0 49 13 0 0 0 84
161 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 0 0 0 85 0 85
  Mathis Contamine Francja 0 0 0 0 0 85 0 85
163 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 0 0 0 86 86
164 Decker Dean USA 38 0 0 0 0 52 0 90
  Manuel Poppinger Austria 0 0 90 0 0 0 0 90
166 Francisco Moerth Austria 0 0 0 18 0 55 18 91
167 Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 0 13 0 0 57 24 94
  Peter Resinger Austria 32 0 2 0 0 0 60 94
169 Gabriel Karlen Szwajcaria 34 0 0 0 0 63 0 97
170 Matias Braathen Norwegia 0 0 0 0 0 0 100 100
171 Joakim Aune Norwegia 105 0 0 0 0 0 0 105
  Clemens Leitner Austria 105 0 0 0 0 0 0 105
173 Nikolai Matavin Rosja 0 0 0 0 0 108 0 108
174 Mateusz Gruszka Polska 0 0 0 39 0 40 34 113
175 Dominik Maylaender Niemcy 1 0 68 47 0 0 0 116
176 Shinnosuke Fujita Japonia 0 0 0 0 0 120 0 120
177 Blaz Pavlic Słowenia 0 0 0 125 0 0 0 125
178 Justin Nietzel Niemcy 0 0 41 66 0 20 0 127
179 Dusan Dolezel Czechy 0 0 130 12 0 4 0 146
180 Ren Nikaido Japonia 0 0 0 0 0 150 0 150
181 Matthew Soukup Kanada 100 0 0 0 0 54 0 154
182 Federico Cecon Włochy 76 0 51 0 0 0 29 156
183 Hiroaki Watanabe Japonia 160 0 0 0 0 0 0 160
184 Matevz Samec Słowenia 0 0 122 45 0 1 0 168
  Vojtech Stursa Czechy 0 0 168 0 0 0 0 168
186 Kacper Juroszek Polska 27 0 15 81 0 47 0 170
187 Tjas Grilc Słowenia 0 0 13 0 0 160 0 173
188 Mika Schwann Austria 14 0 32 0 0 26 104 176
189 Seou Choi Korea Pd. 0 0 0 19 0 164 0 183
190 David Haagen Austria 0 0 140 51 0 0 0 191
191 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 0 0 196 0 196
192 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 0 0 0 224 0 224
193 Luca Roth Niemcy 0 0 0 0 0 226 0 226
194 Julian Wienerroither Austria 96 0 24 105 0 0 8 233
195 Casey Larson USA 120 0 0 0 0 120 0 240
196 Stefan Huber Austria 40 0 211 0 0 0 0 251
197 Jaka Hvala Słowenia 0 0 249 0 0 14 0 263
198 Sebastian Rombach Niemcy 0 0 0 141 0 74 52 267
199 Luca Egloff Szwajcaria 216 0 62 0 0 0 0 278
200 Adrian Sell Niemcy 26 0 49 135 0 35 35 280
201 Cedrik Weigel Niemcy 5 0 47 100 0 55 74 281
202 Johannes Schubert Niemcy 8 0 86 220 0 0 0 314
203 Claudio Moerth Austria 0 0 150 18 0 150 0 318
204 Janni Reisenauer Austria 0 0 53 120 0 69 125 367
205 Andreas Wank Niemcy 0 0 0 400 0 0 0 400
  Markus Rupitsch Austria 40 0 58 38 0 49 215 400
207 Adam Niżnik Polska 0 0 34 55 0 130 205 424
208 Maximilian Steiner Austria 61 0 0 161 0 181 52 455
209 Fabian Seidl Niemcy 140 0 69 130 0 69 84 492
210 Tim Fuchs Niemcy 21 0 28 6 0 378 81 514
211 Cene Prevc Słowenia 0 0 286 0 0 257 0 543
212 Stefan Rainer Austria 180 0 38 183 0 156 0 557
213 Maximilian Lienher Austria 110 0 106 0 0 375 0 591
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
14:00
P¦ kobiet Ljubno
14:30
P¦ Lahti
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
24 stycznia 2021 (niedziela)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
14:30
P¦ Lahti
kwalifikacje
16:00
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 stycznia 2021 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
12:30
P¦-k Titisee
odprawa techniczna
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:15
P¦-k Titisee
oficjalny trening
15:45
P¦ Willingen
kwalifikacje
16:15
P¦-k Titisee
kwalifikacje
30 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦-k Titisee
seria próbna
13:45
P¦-k Titisee
konkurs ind.
15:00
P¦ Willingen
seria próbna
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport
Player
Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti
dzisiaj
22:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Lahti
jutro
13:50
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ljubno | Konkurs indywidualny kobiet, HS 94 
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
15:45
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Lahti, Finlandia
LIVE
jutro
15:50
Eurosport
Player
Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich