Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS), jednak jego elementy są uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe źródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowaliśmy się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup są jednym z czynników mających wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane są kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 2 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj III IV V VI VII I II suma
1 Luca Egloff Szwajcaria 216 0 62 0 0 0 0 278
2 Stefan Rainer Austria 180 0 38 183 0 156 0 557
3 Hiroaki Watanabe Japonia 160 0 0 0 0 0 0 160
4 Fabian Seidl Niemcy 140 0 69 130 0 69 84 492
5 Casey Larson USA 120 0 0 0 0 120 0 240
6 Maximilian Lienher Austria 110 0 106 0 0 375 0 591
7 Clemens Leitner Austria 105 0 0 0 0 0 0 105
  Joakim Aune Norwegia 105 0 0 0 0 0 0 105
9 Matthew Soukup Kanada 100 0 0 0 0 54 0 154
10 Julian Wienerroither Austria 96 0 24 105 0 0 8 233
11 Andrew Urlaub USA 81 0 0 0 0 0 0 81
12 Federico Cecon Włochy 76 0 51 0 0 0 29 156
13 Francesco Cecon Włochy 74 0 0 0 0 0 1 75
14 Guang Yang Chiny 64 0 0 10 0 5 0 79
15 Oscar P. Westerheim Norwegia 62 0 0 0 0 0 0 62
  Greyson Scharffs USA 62 0 0 0 0 0 0 62
17 Maximilian Steiner Austria 61 0 0 161 0 181 52 455
18 Przemysław Kantyka Polska 54 0 0 0 0 0 0 54
19 Patrick Gasienica USA 51 0 3 0 0 6 0 60
20 Tomas Vancura Czechy 46 0 0 0 0 0 0 46
  Nigel Lauchlan Kanada 46 0 0 0 0 0 0 46
22 Markus Rupitsch Austria 40 0 58 38 0 49 215 400
23 Anders Ladehaug Norwegia 40 0 0 0 0 0 0 40
24 Stefan Huber Austria 40 0 211 0 0 0 0 251
25 Florian Molnar Węgry 39 0 0 0 0 0 7 46
26 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 38 0 0 0 0 0 0 38
  Sam Bolton Wielka Brytania 38 0 0 0 0 0 0 38
28 Decker Dean USA 38 0 0 0 0 52 0 90
29 Gabriel Karlen Szwajcaria 34 0 0 0 0 63 0 97
30 Hunter Gibson USA 33 0 0 0 0 0 0 33
31 Peter Resinger Austria 32 0 2 0 0 0 60 94
32 Chao Li Chiny 31 0 0 0 0 0 0 31
33 Jingtao Hu Chiny 28 0 0 0 0 0 0 28
34 Kacper Juroszek Polska 27 0 15 81 0 47 0 170
35 Adrian Sell Niemcy 26 0 49 135 0 35 35 280
36 Christian Ingebrigtsen Norwegia 26 0 0 0 0 0 24 50
37 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 25 0 0 0 0 0 0 25
  Zhe Chen Chiny 25 0 0 0 0 0 0 25
39 Nathaniel Mah Kanada 24 0 0 0 0 0 0 24
40 Robert Lock Wielka Brytania 23 0 0 0 0 0 0 23
41 Elias Tollinger Austria 22 0 49 13 0 0 0 84
42 Tim Fuchs Niemcy 21 0 28 6 0 378 81 514
43 Richard Haukedal Norwegia 19 0 0 0 0 0 0 19
  Stephane Tremblay Kanada 19 0 0 0 0 0 0 19
45 Nathan Mattoon USA 18 0 0 0 0 0 0 18
46 Lucas Gasienica USA 17 0 0 0 0 0 0 17
47 Jonas Gropen Soegard Norwegia 16 0 0 0 0 0 0 16
  Guozheng Li Chiny 16 0 0 0 0 0 0 16
49 Mika Schwann Austria 14 0 32 0 0 26 104 176
50 Sander Vossan Eriksen Norwegia 13 0 0 0 0 0 0 13
51 Noah Rolseth Kanada 11 0 0 0 0 0 0 11
52 Paul Winter Niemcy 11 0 8 27 0 6 16 68
53 Christian Roeste Solberg Norwegia 9 0 0 0 0 0 0 9
54 Johannes Schubert Niemcy 8 0 86 220 0 0 0 314
55 Jesper Oedegaard Norwegia 7 0 0 0 0 0 0 7
  Joergen Madsen Norwegia 7 0 0 0 0 0 0 7
57 Cedrik Weigel Niemcy 5 0 47 100 0 55 74 281
58 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 4 0 0 0 0 0 0 4
59 Andreas Varsi Breivik Norwegia 3 0 0 0 0 0 0 3
60 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 0 0 0 0 0 0 1
61 Dominik Maylaender Niemcy 1 0 68 47 0 0 0 116
62 Anton Schluetter Niemcy 0 0 34 30 0 0 0 64
63 Vladislav Mustafin Rosja 0 0 0 0 0 0 3 3
64 Jack White Francja 0 0 0 0 0 8 0 8
65 Soelve Jokerud Strand Norwegia 0 0 0 7 0 0 0 7
66 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 0 0 0 1 0 1
67 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 0 0 0 0 0 0 4 4
68 Francisco Moerth Austria 0 0 0 18 0 55 18 91
69 Elias Kogler Austria 0 0 0 1 0 0 0 1
70 Michael Hofer-Zauner Austria 0 0 0 0 0 15 13 28
71 Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 0 0 0 21 0 21
72 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 26 0 26
73 Julian Ketterer Niemcy 0 0 0 11 0 0 0 11
74 Karlo Vodusek Słowenia 0 0 0 2 0 0 0 2
75 Alessandro Batby Francja 0 0 0 0 0 41 0 41
76 Eduard Torok Węgry 0 0 0 0 0 0 54 54
77 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 21 0 0 25 0 46
78 Yuto Nakamura Japonia 0 0 0 0 0 0 72 72
79 Keisuke Takahashi Japonia 0 0 0 0 0 44 0 44
80 Lovro Kos Słowenia 0 0 13 0 0 24 18 55
81 Maksim Duka Rosja 0 0 0 0 0 28 0 28
82 Riki Kurita Japonia 0 0 0 0 0 31 0 31
83 Kanchi Yamane Japonia 0 0 0 0 0 29 0 29
84 Shinya Komaba Japonia 0 0 0 0 0 0 86 86
85 Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 0 0 0 20 0 20
86 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 0 0 0 26 0 26
87 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 0 0 0 21 0 21
88 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 0 0 0 44 0 44
89 Sungwoo Cho Korea Pd. 0 0 0 0 0 69 0 69
90 Ilya Mankov Rosja 0 0 0 0 0 8 21 29
  Maksim Bartolj Słowenia 0 0 0 0 0 29 0 29
92 Hisaki Nagamine Japonia 0 0 0 0 0 0 12 12
93 Elias Medwed Austria 0 0 0 0 0 0 50 50
94 Florian Kroell Austria 0 0 0 0 0 0 5 5
95 Arttu Pohjola Finlandia 0 0 1 0 0 0 0 1
96 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 6 20 26
97 Luka Robnik Słowenia 0 0 5 0 0 0 0 5
98 Taro Yamakawa Japonia 0 0 0 0 0 11 0 11
99 Quirin Modricken Niemcy 0 0 0 8 0 0 0 8
100 Niklas Bachlinger Austria 0 0 0 11 0 0 0 11
101 Nikolai Matavin Rosja 0 0 0 0 0 108 0 108
102 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 0 0 0 22 0 22
103 Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 0 0 60 0 60
104 Mikhail Purtov Rosja 0 0 0 0 0 39 0 39
105 Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 0 0 0 42 0 42
106 Valentin Foubert Francja 0 0 0 0 0 2 0 2
  Danil Sadreev Rosja 0 0 0 0 0 2 0 2
108 Marco Woergoetter Austria 0 0 0 0 0 0 16 16
109 Claudio Haas Niemcy 0 0 0 0 0 23 0 23
110 Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 0 0 0 8 0 8
111 Eirik Leander Fystro Norwegia 0 0 0 24 0 0 0 24
112 Maximilian Ortner Austria 0 0 0 0 0 0 11 11
113 Eric Fuchs Niemcy 0 0 0 0 0 3 0 3
114 Ren Nikaido Japonia 0 0 0 0 0 150 0 150
115 Shun Oi Japonia 0 0 0 0 0 34 0 34
116 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 0 0 0 41 0 41
117 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 0 0 0 33 0 33
118 Sota Kudo Japonia 0 0 0 0 0 56 0 56
119 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 0 0 3 0 3
120 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 0 0 0 12 0 12
121 Shinnosuke Fujita Japonia 0 0 0 0 0 120 0 120
122 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 19 0 0 7 0 26
123 Tjas Grilc Słowenia 0 0 13 0 0 160 0 173
124 Medard Brezovnik Słowenia 0 0 0 10 0 0 0 10
125 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 0 0 0 5 0 5
126 Tom Gerisch Niemcy 0 0 0 23 0 29 0 52
127 Sebastian Ludwig Niemcy 0 0 0 2 0 0 0 2
128 Claudio Moerth Austria 0 0 150 18 0 150 0 318
129 Mattia Galiani Włochy 0 0 11 0 0 0 0 11
130 Muhammed Munir Gungen Turcja 0 0 0 0 0 0 2 2
131 Matevz Samec Słowenia 0 0 122 45 0 1 0 168
132 Cene Prevc Słowenia 0 0 286 0 0 257 0 543
133 Sebastian Kellerman Czechy 0 0 3 3 0 0 0 6
134 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 0 0 0 5 2 7
135 Frantisek Holik Czechy 0 0 5 0 0 0 54 59
136 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 0 0 0 14 0 14
137 Mateusz Gruszka Polska 0 0 0 39 0 40 34 113
138 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 7 0 7
139 Sebastian Rombach Niemcy 0 0 0 141 0 74 52 267
140 Dusan Dolezel Czechy 0 0 130 12 0 4 0 146
141 Petr Vaverka Czechy 0 0 0 8 0 0 0 8
  Jostein Loe Norwegia 0 0 0 0 0 0 8 8
143 Adam Niżnik Polska 0 0 34 55 0 130 205 424
144 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 0 0 0 13 0 0 0 13
145 Rok Tarman Słowenia 0 0 0 67 0 0 11 78
146 Radek Selcer Czechy 0 0 3 0 0 0 5 8
147 Wiktor Pękala Polska 0 0 0 0 0 12 30 42
148 Heung Chul Choi Korea Pd. 0 0 0 0 0 196 0 196
149 Elias Vanska Finlandia 0 0 6 0 0 0 0 6
150 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 0 0 0 4 0 0 35 39
151 Mario Mendel Austria 0 0 0 56 0 0 0 56
152 Jarkko Maatta Finlandia 0 0 0 0 0 0 80 80
153 Tomasz Pilch Polska 0 0 25 50 0 0 0 75
154 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 0 3 15 18
155 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 0 0 0 82 0 82
156 Manuel Poppinger Austria 0 0 90 0 0 0 0 90
157 Davide Bresadola Włochy 0 0 12 0 0 0 0 12
158 Damian Skupień Polska 0 0 13 0 0 0 0 13
159 Andreas Wank Niemcy 0 0 0 400 0 0 0 400
160 Thomas Hofer Austria 0 0 0 0 0 26 0 26
161 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 0 0 74 0 74
162 Ernest Prislic Słowenia 0 0 32 39 0 10 0 81
163 Vojtech Stursa Czechy 0 0 168 0 0 0 0 168
164 Jarosław Krzak Polska 0 0 0 0 0 1 0 1
165 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 0 0 0 69 0 69
166 Andrei Feldorean Rumunia 0 0 0 0 0 9 0 9
167 Artti Aigro Estonia 0 0 0 0 0 57 0 57
168 Thomas Lackner Austria 0 0 44 23 0 0 0 67
169 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 0 18 0 0 0 0 18
170 Jaka Hvala Słowenia 0 0 249 0 0 14 0 263
171 Seou Choi Korea Pd. 0 0 0 19 0 164 0 183
172 Zak Mogel Słowenia 0 0 0 0 0 0 32 32
173 Jonas Bratlien Norwegia 0 0 0 4 0 0 0 4
174 Timon-Pascal Kahofer Austria 0 0 0 0 0 0 26 26
175 Patrik Vitez Słowenia 0 0 0 1 0 0 0 1
176 Yevhen Marusiak Ukraina 0 0 33 0 0 8 0 41
177 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 0 0 0 77 0 77
178 Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 0 0 0 74 0 74
179 Aljaz Osterc Słowenia 0 0 0 0 0 12 0 12
180 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 0 13 0 0 0 13
181 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 0 0 0 12 22 34
182 Blaz Pavlic Słowenia 0 0 0 125 0 0 0 125
183 Luca Roth Niemcy 0 0 0 0 0 226 0 226
184 Rok Oblak Słowenia 0 0 0 0 0 6 0 6
185 Julian Wackernell Austria 0 0 0 9 0 0 0 9
186 Lennart Weigel Niemcy 0 0 0 0 0 0 4 4
187 Matija Vidic Słowenia 0 0 6 0 0 12 0 18
188 Florian Mittendorfer Austria 0 0 0 14 0 0 0 14
189 Kalle Heikkinen Finlandia 0 0 20 0 0 0 0 20
190 Henri Kavilo Finlandia 0 0 9 0 0 0 0 9
191 Jonne Veteläinen Finlandia 0 0 10 0 0 0 0 10
192 Kiril Kotik Rosja 0 0 0 0 0 7 0 7
193 Matias Braathen Norwegia 0 0 0 0 0 0 100 100
194 Niko Kytosaho Finlandia 0 0 8 0 0 0 0 8
195 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 0 0 0 4 0 4
196 Nik Fabijan Słowenia 0 0 1 40 0 0 0 41
197 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 0 0 0 85 0 85
198 Rishi Saether Norwegia 0 0 0 0 0 40 0 40
199 Axel Maylaender Niemcy 0 0 0 45 0 0 0 45
200 Rikuta Watanabe Japonia 0 0 0 0 0 0 61 61
201 Patrick Kogler Austria 0 0 0 8 0 0 0 8
202 Mathis Contamine Francja 0 0 0 0 0 85 0 85
203 Mico Ahonen Finlandia 0 0 29 0 0 0 0 29
204 Justin Nietzel Niemcy 0 0 41 66 0 20 0 127
205 Oliver Dahl Norwegia 0 0 0 0 0 0 10 10
206 Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 0 0 0 7 0 7
207 Daniel Tschofenig Austria 0 0 0 0 0 0 2 2
208 David Haagen Austria 0 0 140 51 0 0 0 191
209 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 0 0 0 224 0 224
210 Rok Masle Słowenia 0 0 0 0 0 16 0 16
211 Jan Habdas Polska 0 0 0 0 0 22 24 46
212 Janni Reisenauer Austria 0 0 53 120 0 69 125 367
213 Daniel Andrei Cacina Rumunia 0 0 13 0 0 57 24 94
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
06:33
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
06:37
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
13:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
13:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich