Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
28.01.2022, godz. 16:00
Willingen HS-147
P¦ mix
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodow± Federację Narciarsk± (FIS), jednak jego elementy s± uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe Ľródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowali¶my się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup s± jednym z czynników maj±cych wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane s± kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 1 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj II III IV V VI VII I suma
1 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 0 0 0 0 33 33
2 Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 0 0 0 0 20 20
3 Riki Kurita Japonia 0 0 0 0 0 0 31 31
4 Lovro Kos Słowenia 0 0 0 13 0 0 24 37
5 Jack White Francja 0 0 0 0 0 0 8 8
6 Philipp Raimund Niemcy 112 0 0 0 0 0 0 112
7 Rok Oblak Słowenia 0 0 0 0 0 0 6 6
8 Julian Wackernell Austria 0 0 0 0 9 0 0 9
9 Matija Vidic Słowenia 0 0 0 6 0 0 12 18
10 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 0 0 0 0 26 26
11 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 0 0 0 0 21 21
12 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 0 0 0 0 44 44
13 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 0 0 0 0 41 41
14 Ren Nikaido Japonia 200 0 0 0 0 0 150 350
15 Alessandro Batby Francja 0 0 0 0 0 0 41 41
16 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 0 26 26
17 Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 0 0 0 0 21 21
18 Francisco Moerth Austria 0 0 0 0 18 0 55 73
19 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 0 21 0 0 25 46
20 Sungwoo Cho Korea Pd. 8 0 0 0 0 0 69 77
21 Florian Mittendorfer Austria 0 0 0 0 14 0 0 14
22 Kalle Heikkinen Finlandia 0 0 0 20 0 0 0 20
23 Aljaz Osterc Słowenia 15 0 0 0 0 0 12 27
24 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 0 0 13 0 0 13
25 Kiril Kotik Rosja 12 0 0 0 0 0 7 19
26 Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 7 7
27 David Haagen Austria 0 0 0 140 51 0 0 191
28 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 0 0 0 0 224 224
29 Rok Masle Słowenia 0 0 0 0 0 0 16 16
30 Jan Habdas Polska 0 0 0 0 0 0 22 22
31 Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 74 74
32 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 0 0 0 0 77 77
33 Yevhen Marusiak Ukraina 7 0 0 33 0 0 8 48
34 Henri Kavilo Finlandia 0 0 0 9 0 0 0 9
35 Jonne Veteläinen Finlandia 0 0 0 10 0 0 0 10
36 Luca Roth Niemcy 63 0 0 0 0 0 226 289
37 Blaz Pavlic Słowenia 0 0 0 0 125 0 0 125
38 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 0 0 0 0 12 12
39 Jonas Bratlien Norwegia 0 0 0 0 4 0 0 4
40 Jan Hoerl Austria 105 0 0 0 0 0 0 105
41 Patrik Vitez Słowenia 0 0 0 0 1 0 0 1
42 Janni Reisenauer Austria 0 0 0 53 120 0 69 242
43 Keisuke Takahashi Japonia 0 0 0 0 0 0 44 44
44 Eric Fuchs Niemcy 0 0 0 0 0 0 3 3
45 Shun Oi Japonia 30 0 0 0 0 0 34 64
46 Sota Kudo Japonia 3 0 0 0 0 0 56 59
47 Shinnosuke Fujita Japonia 62 0 0 0 0 0 120 182
48 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 0 0 0 0 5 5
49 Eirik Leander Fystro Norwegia 0 0 0 0 24 0 0 24
50 Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 0 0 0 0 8 8
51 Luka Robnik Słowenia 0 0 0 5 0 0 0 5
52 Karlo Vodusek Słowenia 0 0 0 0 2 0 0 2
53 Julian Ketterer Niemcy 0 0 0 0 11 0 0 11
54 Michael Hofer-Zauner Austria 0 0 0 0 0 0 15 15
55 Maksim Duka Rosja 0 0 0 0 0 0 28 28
56 Kanchi Yamane Japonia 0 0 0 0 0 0 29 29
57 Ilya Mankov Rosja 0 0 0 0 0 0 8 8
58 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 0 0 0 0 1 1
59 Soelve Jokerud Strand Norwegia 0 0 0 0 7 0 0 7
60 Maksim Bartolj Słowenia 0 0 0 0 0 0 29 29
61 Anton Schluetter Niemcy 0 0 0 34 30 0 0 64
62 Elias Kogler Austria 0 0 0 0 1 0 0 1
63 Niklas Bachlinger Austria 0 0 0 0 11 0 0 11
64 Tjas Grilc Słowenia 33 0 0 13 0 0 160 206
65 Taro Yamakawa Japonia 0 0 0 0 0 0 11 11
66 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 0 6 6
67 Arttu Pohjola Finlandia 0 0 0 1 0 0 0 1
68 Sebastian Ludwig Niemcy 0 0 0 0 2 0 0 2
69 Tom Gerisch Niemcy 0 0 0 0 23 0 29 52
70 Medard Brezovnik Słowenia 0 0 0 0 10 0 0 10
71 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 0 19 0 0 7 26
72 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 0 0 0 0 12 12
73 Kaito Nishimori Japonia 7 0 0 0 0 0 0 7
74 Quirin Modricken Niemcy 0 0 0 0 8 0 0 8
75 Nikolai Matavin Rosja 0 0 0 0 0 0 108 108
76 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 0 0 0 0 22 22
77 Danil Sadreev Rosja 0 0 0 0 0 0 2 2
78 Claudio Haas Niemcy 0 0 0 0 0 0 23 23
79 Claudio Moerth Austria 0 0 0 150 18 0 150 318
80 Valentin Foubert Francja 0 0 0 0 0 0 2 2
81 Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 0 0 0 0 42 42
82 Mikhail Purtov Rosja 0 0 0 0 0 0 39 39
83 Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 0 0 0 60 60
84 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 0 0 0 3 3
85 Sebastian Rombach Niemcy 0 0 0 0 141 0 74 215
86 Mario Mendel Austria 0 0 0 0 56 0 0 56
87 Wiktor Pękala Polska 0 0 0 0 0 0 12 12
88 Radek Selcer Czechy 1 0 0 3 0 0 0 4
89 Vojtech Stursa Czechy 0 0 0 168 0 0 0 168
90 Szymon Jojko Polska 5 0 0 0 0 0 0 5
91 Rok Tarman Słowenia 0 0 0 0 67 0 0 67
92 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 0 0 0 0 13 0 0 13
93 Jarosław Krzak Polska 0 0 0 0 0 0 1 1
94 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 0 0 0 0 69 69
95 Adam Niżnik Polska 0 0 0 34 55 0 130 219
96 Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 0 0 13 0 0 57 74
97 Andrei Feldorean Rumunia 0 0 0 0 0 0 9 9
98 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 0 0 0 4 0 0 8
99 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 0 7 7
100 Lukas Wagner Niemcy 1 0 0 0 0 0 0 1
101 Matevz Samec Słowenia 0 0 0 122 45 0 1 168
102 Cene Prevc Słowenia 0 0 0 286 0 0 257 543
103 Sebastian Kellerman Czechy 0 0 0 3 3 0 0 6
104 Petr Vaverka Czechy 0 0 0 0 8 0 0 8
105 Benedikt Holub Czechy 20 0 0 0 0 0 0 20
106 Elias Vanska Finlandia 0 0 0 6 0 0 0 6
107 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 0 0 0 0 5 5
108 Julian Hahn Niemcy 48 0 0 0 0 0 0 48
109 Frantisek Holik Czechy 0 0 0 5 0 0 0 5
110 Mateusz Gruszka Polska 16 0 0 0 39 0 40 95
111 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 0 0 0 0 14 14
112 Patrick Kogler Austria 0 0 0 0 8 0 0 8
113 Artti Aigro Estonia 0 0 0 0 0 0 57 57
114 Dusan Dolezel Czechy 17 0 0 130 12 0 4 163
115 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 0 0 0 0 4 4
116 Niko Kytosaho Finlandia 0 0 0 8 0 0 0 8
117 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 0 0 3 3
118 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 82 82
119 Andraz Pograjc Słowenia 44 0 0 0 0 0 0 44
120 Manuel Poppinger Austria 0 0 0 90 0 0 0 90
121 Mathis Contamine Francja 0 0 0 0 0 0 85 85
122 Davide Bresadola Włochy 0 0 0 12 0 0 0 12
123 Damian Skupień Polska 8 0 0 13 0 0 0 21
124 Mico Ahonen Finlandia 2 0 0 29 0 0 0 31
125 Andreas Wank Niemcy 0 0 0 0 400 0 0 400
126 Justin Nietzel Niemcy 0 0 0 41 66 0 20 127
127 Mattia Galiani Włochy 29 0 0 11 0 0 0 40
128 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 0 0 0 0 0 196 214
129 Thomas Lackner Austria 0 0 0 44 23 0 0 67
130 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 0 0 18 0 0 0 18
131 Jaka Hvala Słowenia 0 0 0 249 0 0 14 263
132 Axel Maylaender Niemcy 0 0 0 0 45 0 0 45
133 Ernest Prislic Słowenia 0 0 0 32 39 0 10 81
134 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 0 0 0 74 74
135 Thomas Hofer Austria 0 0 0 0 0 0 26 26
136 Tomasz Pilch Polska 0 0 0 25 50 0 0 75
137 Rishi Saether Norwegia 0 0 0 0 0 0 40 40
138 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 0 0 0 0 85 85
139 Nik Fabijan Słowenia 0 0 0 1 40 0 0 41
140 Seou Choi Korea Pd. 0 0 0 0 19 0 164 183
141 Dominik Maylaender Niemcy 110 1 0 68 47 0 0 226
142 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 0 1 0 0 0 0 0 1
143 Andreas Varsi Breivik Norwegia 0 3 0 0 0 0 0 3
144 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 0 4 0 0 0 0 0 4
145 Cedrik Weigel Niemcy 27 5 0 47 100 0 55 234
146 Joergen Madsen Norwegia 0 7 0 0 0 0 0 7
  Jesper Oedegaard Norwegia 0 7 0 0 0 0 0 7
148 Johannes Schubert Niemcy 125 8 0 86 220 0 0 439
149 Christian Roeste Solberg Norwegia 0 9 0 0 0 0 0 9
150 Noah Rolseth Kanada 0 11 0 0 0 0 0 11
151 Paul Winter Niemcy 49 11 0 8 27 0 6 101
152 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 13 0 0 0 0 0 13
153 Mika Schwann Austria 64 14 0 32 0 0 26 136
154 Jonas Gropen Soegard Norwegia 0 16 0 0 0 0 0 16
  Guozheng Li Chiny 0 16 0 0 0 0 0 16
156 Lucas Gasienica USA 0 17 0 0 0 0 0 17
157 Nathan Mattoon USA 0 18 0 0 0 0 0 18
158 Stephane Tremblay Kanada 0 19 0 0 0 0 0 19
  Richard Haukedal Norwegia 0 19 0 0 0 0 0 19
160 Tim Fuchs Niemcy 0 21 0 28 6 0 378 433
161 Elias Tollinger Austria 0 22 0 49 13 0 0 84
162 Robert Lock Wielka Brytania 0 23 0 0 0 0 0 23
163 Nathaniel Mah Kanada 0 24 0 0 0 0 0 24
164 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 0 25 0 0 0 0 0 25
  Zhe Chen Chiny 0 25 0 0 0 0 0 25
166 Adrian Sell Niemcy 0 26 0 49 135 0 35 245
167 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 26 0 0 0 0 0 26
168 Kacper Juroszek Polska 0 27 0 15 81 0 47 170
169 Jingtao Hu Chiny 0 28 0 0 0 0 0 28
170 Chao Li Chiny 0 31 0 0 0 0 0 31
171 Peter Resinger Austria 0 32 0 2 0 0 0 34
172 Hunter Gibson USA 0 33 0 0 0 0 0 33
173 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 34 0 0 0 0 63 97
174 Sam Bolton Wielka Brytania 0 38 0 0 0 0 0 38
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 38 0 0 0 0 0 38
176 Decker Dean USA 0 38 0 0 0 0 52 90
177 Florian Molnar Węgry 0 39 0 0 0 0 0 39
178 Anders Ladehaug Norwegia 0 40 0 0 0 0 0 40
179 Markus Rupitsch Austria 58 40 0 58 38 0 49 243
180 Stefan Huber Austria 0 40 0 211 0 0 0 251
181 Tomas Vancura Czechy 0 46 0 0 0 0 0 46
  Nigel Lauchlan Kanada 0 46 0 0 0 0 0 46
183 Patrick Gasienica USA 6 51 0 3 0 0 6 66
184 Przemysław Kantyka Polska 0 54 0 0 0 0 0 54
185 Maximilian Steiner Austria 0 61 0 0 161 0 181 403
186 Greyson Scharffs USA 0 62 0 0 0 0 0 62
  Oscar P. Westerheim Norwegia 0 62 0 0 0 0 0 62
188 Guang Yang Chiny 0 64 0 0 10 0 5 79
189 Francesco Cecon Włochy 0 74 0 0 0 0 0 74
190 Federico Cecon Włochy 0 76 0 51 0 0 0 127
191 Andrew Urlaub USA 0 81 0 0 0 0 0 81
192 Julian Wienerroither Austria 0 96 0 24 105 0 0 225
193 Matthew Soukup Kanada 0 100 0 0 0 0 54 154
194 Joakim Aune Norwegia 0 105 0 0 0 0 0 105
195 Clemens Leitner Austria 29 105 0 0 0 0 0 134
196 Maximilian Lienher Austria 29 110 0 106 0 0 375 620
197 Casey Larson USA 0 120 0 0 0 0 120 240
198 Fabian Seidl Niemcy 36 140 0 69 130 0 69 444
199 Hiroaki Watanabe Japonia 0 160 0 0 0 0 0 160
200 Stefan Rainer Austria 29 180 0 38 183 0 156 586
201 Luca Egloff Szwajcaria 0 216 0 62 0 0 0 278
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:00
P¦ Willingen
oficjalny trening K
12:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
13:30
P¦ Willingen
oficjalny trening M
16:00
P¦ Willingen
konkurs mix
18:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
20:00
FIS Cup Zakopane
odprawa techniczna K/M
29 stycznia 2022 (sobota)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K
11:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
17:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
P¦ Willingen
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna M
13:30
P¦ Willingen
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
dzisiaj
23:29
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:36
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
06:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
27.1.2022
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
27.1.2022
03:00
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich