Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS), jednak jego elementy są uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe źródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowaliśmy się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup są jednym z czynników mających wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane są kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 1 periodzie sezonu 2019/2020
« poprzedni period     następny period »
Lista rankingowa
zawodnik kraj II III IV V VI VII I suma
1 Francesco Cecon Włochy 0 74 0 0 0 0 0 74
2 Jonne Veteläinen Finlandia 0 0 0 10 0 0 0 10
3 Sander Vossan Eriksen Norwegia 0 13 0 0 0 0 0 13
4 Blaz Pavlic Słowenia 0 0 0 0 125 0 0 125
5 Andrii Vaskul Ukraina 0 0 0 0 0 0 12 12
6 Eirik Leander Fystro Norwegia 0 0 0 0 24 0 0 24
7 Julian Wienerroither Austria 0 96 0 24 105 0 0 225
8 Christian Roeste Solberg Norwegia 0 9 0 0 0 0 0 9
9 Anders Ladehaug Norwegia 0 40 0 0 0 0 0 40
10 Henri Kavilo Finlandia 0 0 0 9 0 0 0 9
11 Kalle Heikkinen Finlandia 0 0 0 20 0 0 0 20
12 Robert Lock Wielka Brytania 0 23 0 0 0 0 0 23
13 Jack White Francja 0 0 0 0 0 0 8 8
14 Luka Robnik Słowenia 0 0 0 5 0 0 0 5
15 Zakhir Dzhafarov Rosja 0 0 0 0 0 0 8 8
16 Rok Oblak Słowenia 0 0 0 0 0 0 6 6
17 Julian Wackernell Austria 0 0 0 0 9 0 0 9
18 Peter Resinger Austria 0 32 0 2 0 0 0 34
19 Matija Vidic Słowenia 0 0 0 6 0 0 12 18
20 Florian Mittendorfer Austria 0 0 0 0 14 0 0 14
21 Jonas Bratlien Norwegia 0 0 0 0 4 0 0 4
22 Andrew Urlaub USA 0 81 0 0 0 0 0 81
23 Jesper Oedegaard Norwegia 0 7 0 0 0 0 0 7
24 Oscar P. Westerheim Norwegia 0 62 0 0 0 0 0 62
25 Richard Haukedal Norwegia 0 19 0 0 0 0 0 19
26 Noah Camenzind Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 7 7
27 Florian Molnar Węgry 0 39 0 0 0 0 0 39
28 David Haagen Austria 0 0 0 140 51 0 0 191
29 Jernej Presecnik Słowenia 0 0 0 0 0 0 224 224
30 Rok Masle Słowenia 0 0 0 0 0 0 16 16
31 Christian Ingebrigtsen Norwegia 0 26 0 0 0 0 0 26
32 Julian Ketterer Niemcy 0 0 0 0 11 0 0 11
33 Sandro Hauswirth Szwajcaria 0 0 0 0 13 0 0 13
34 Decker Dean USA 0 38 0 0 0 0 52 90
35 Adrian Sell Niemcy 0 26 0 49 135 0 35 245
36 Ole Kristian Baarset Norwegia 0 0 0 0 0 0 5 5
37 Patrik Vitez Słowenia 0 0 0 0 1 0 0 1
38 Eric Fuchs Niemcy 0 0 0 0 0 0 3 3
39 Sergey Tkachenko Kazachstan 0 0 0 0 0 0 77 77
40 Lars Kindlimann Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 74 74
41 Karlo Vodusek Słowenia 0 0 0 0 2 0 0 2
42 Jan Habdas Polska 0 0 0 0 0 0 22 22
43 Andreas Varsi Breivik Norwegia 0 3 0 0 0 0 0 3
44 Noah Rolseth Kanada 0 11 0 0 0 0 0 11
45 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 0 4 0 0 0 0 0 4
46 Sebastian Ludwig Niemcy 0 0 0 0 2 0 0 2
47 Tom Gerisch Niemcy 0 0 0 0 23 0 29 52
48 Medard Brezovnik Słowenia 0 0 0 0 10 0 0 10
49 Lovro Vodusek Słowenia 0 0 0 19 0 0 7 26
50 Aleksandr Loginov Rosja 0 0 0 0 0 0 12 12
51 Danil Vassilyev Kazachstan 0 0 0 0 0 0 3 3
52 Zhe Chen Chiny 0 25 0 0 0 0 0 25
53 Arttu Pohjola Finlandia 0 0 0 1 0 0 0 1
54 Jan Bombek Słowenia 0 0 0 0 0 0 6 6
55 Taro Yamakawa Japonia 0 0 0 0 0 0 11 11
56 Greyson Scharffs USA 0 62 0 0 0 0 0 62
57 Valentin Foubert Francja 0 0 0 0 0 0 2 2
58 Tatsunao Kobayashi Japonia 0 0 0 0 0 0 42 42
59 Mikhail Purtov Rosja 0 0 0 0 0 0 39 39
60 Mark Hafnar Słowenia 0 0 0 0 0 0 60 60
61 Nikolai Matavin Rosja 0 0 0 0 0 0 108 108
62 Quirin Modricken Niemcy 0 0 0 0 8 0 0 8
63 Claudio Moerth Austria 0 0 0 150 18 0 150 318
64 Nikita Kudriavtsev Rosja 0 0 0 0 0 0 33 33
65 Ryusei Ikeda Japonia 0 0 0 0 0 0 41 41
66 Giovanni Bresadola Włochy 0 0 0 21 0 0 25 46
67 Sergey Kravtsov Kazachstan 0 0 0 0 0 0 22 22
68 Nikita Devyatkin Kazachstan 0 0 0 0 0 0 44 44
69 Aleksandr Marchukov Rosja 0 0 0 0 0 0 21 21
70 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 0 0 0 0 0 0 26 26
71 Ilshat Kadyrov Kazachstan 0 0 0 0 0 0 20 20
72 Riki Kurita Japonia 0 0 0 0 0 0 31 31
73 Niklas Bachlinger Austria 0 0 0 0 11 0 0 11
74 Sam Bolton Wielka Brytania 0 38 0 0 0 0 0 38
75 Stephane Tremblay Kanada 0 19 0 0 0 0 0 19
76 Francisco Moerth Austria 0 0 0 0 18 0 55 73
77 Claudio Haas Niemcy 0 0 0 0 0 0 23 23
78 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 0 1 0 0 0 0 0 1
79 Hunter Gibson USA 0 33 0 0 0 0 0 33
80 Alessandro Batby Francja 0 0 0 0 0 0 41 41
81 Kevin Maltsev Estonia 0 0 0 0 0 0 26 26
82 Seokjae Hwang Korea Pd. 0 0 0 0 0 0 21 21
83 Danil Sadreev Rosja 0 0 0 0 0 0 2 2
84 Nathan Mattoon USA 0 18 0 0 0 0 0 18
85 Lovro Kos Słowenia 0 0 0 13 0 0 24 37
86 Matevz Samec Słowenia 0 0 0 122 45 0 1 168
87 Jarosław Krzak Polska 0 0 0 0 0 0 1 1
88 Sabirzhan Muminov Kazachstan 0 0 0 0 0 0 69 69
89 Andrei Feldorean Rumunia 0 0 0 0 0 0 9 9
90 Artti Aigro Estonia 0 0 0 0 0 0 57 57
91 Keisuke Takahashi Japonia 0 0 0 0 0 0 44 44
92 Thomas Lackner Austria 0 0 0 44 23 0 0 67
93 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 0 0 0 18 0 0 0 18
94 Federico Cecon Włochy 0 76 0 51 0 0 0 127
95 Vojtech Stursa Czechy 0 0 0 168 0 0 0 168
96 Mario Mendel Austria 0 0 0 0 56 0 0 56
97 Luca Egloff Szwajcaria 0 216 0 62 0 0 0 278
98 Cene Prevc Słowenia 0 0 0 286 0 0 257 543
99 Sebastian Kellerman Czechy 0 0 0 3 3 0 0 6
100 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 0 0 0 0 0 0 5 5
  Frantisek Holik Czechy 0 0 0 5 0 0 0 5
102 Nathaniel Mah Kanada 0 24 0 0 0 0 0 24
103 Arkadiusz Jojko Polska 0 0 0 0 0 0 14 14
104 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 0 0 0 0 0 0 1 1
105 Martti Nomme Estonia 0 0 0 0 0 0 7 7
106 Jaka Hvala Słowenia 0 0 0 249 0 0 14 263
107 Ernest Prislic Słowenia 0 0 0 32 39 0 10 81
108 Kanchi Yamane Japonia 0 0 0 0 0 0 29 29
109 Manuel Poppinger Austria 0 0 0 90 0 0 0 90
110 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 0 38 0 0 0 0 0 38
111 Davide Bresadola Włochy 0 0 0 12 0 0 0 12
112 Maksim Duka Rosja 0 0 0 0 0 0 28 28
113 Guang Yang Chiny 0 64 0 0 10 0 5 79
114 Andreas Wank Niemcy 0 0 0 0 400 0 0 400
115 Seou Choi Korea Pd. 0 0 0 0 19 0 164 183
116 Gregor Deschwanden Szwajcaria 0 0 0 0 0 0 82 82
117 Hiroaki Watanabe Japonia 0 160 0 0 0 0 0 160
118 Przemysław Kantyka Polska 0 54 0 0 0 0 0 54
119 Gabriel Karlen Szwajcaria 0 34 0 0 0 0 63 97
120 Stefan Huber Austria 0 40 0 211 0 0 0 251
121 Ulrich Wohlgenannt Austria 0 0 0 0 0 0 74 74
122 Thomas Hofer Austria 0 0 0 0 0 0 26 26
123 Maximilian Steiner Austria 0 61 0 0 161 0 181 403
124 Ilya Mankov Rosja 0 0 0 0 0 0 8 8
125 Tomasz Pilch Polska 0 0 0 25 50 0 0 75
126 Bartosz Czyż Polska 0 0 0 0 0 0 3 3
127 Chao Li Chiny 0 31 0 0 0 0 0 31
128 Janni Reisenauer Austria 0 0 0 53 120 0 69 242
129 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 0 0 0 0 13 0 0 13
130 Jonas Gropen Soegard Norwegia 0 16 0 0 0 0 0 16
131 Adam Niżnik Polska 0 0 0 34 55 0 130 219
132 Michael Hofer-Zauner Austria 0 0 0 0 0 0 15 15
133 Patrick Kogler Austria 0 0 0 0 8 0 0 8
134 Axel Maylaender Niemcy 0 0 0 0 45 0 0 45
135 Joergen Madsen Norwegia 0 7 0 0 0 0 0 7
136 Rishi Saether Norwegia 0 0 0 0 0 0 40 40
137 Aleksandr Bazhenov Rosja 0 0 0 0 0 0 85 85
138 Nik Fabijan Słowenia 0 0 0 1 40 0 0 41
139 Guozheng Li Chiny 0 16 0 0 0 0 0 16
140 Nigel Lauchlan Kanada 0 46 0 0 0 0 0 46
141 Radu Mihai Pacurar Rumunia 0 0 0 0 0 0 4 4
142 Niko Kytosaho Finlandia 0 0 0 8 0 0 0 8
143 Mathis Contamine Francja 0 0 0 0 0 0 85 85
144 Justin Nietzel Niemcy 0 0 0 41 66 0 20 127
145 Jingtao Hu Chiny 0 28 0 0 0 0 0 28
146 Rok Tarman Słowenia 0 0 0 0 67 0 0 67
147 Kacper Juroszek Polska 0 27 0 15 81 0 47 170
148 Maksim Bartolj Słowenia 0 0 0 0 0 0 29 29
149 Petr Vaverka Czechy 0 0 0 0 8 0 0 8
150 Soelve Jokerud Strand Norwegia 0 0 0 0 7 0 0 7
151 Tomas Vancura Czechy 0 46 0 0 0 0 0 46
152 Casey Larson USA 0 120 0 0 0 0 120 240
153 Sebastian Rombach Niemcy 0 0 0 0 141 0 74 215
154 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 0 25 0 0 0 0 0 25
155 Elias Tollinger Austria 0 22 0 49 13 0 0 84
156 Elias Vanska Finlandia 0 0 0 6 0 0 0 6
157 Anton Schluetter Niemcy 0 0 0 34 30 0 0 64
158 Matthew Soukup Kanada 0 100 0 0 0 0 54 154
159 Lucas Gasienica USA 0 17 0 0 0 0 0 17
160 Wiktor Pękala Polska 0 0 0 0 0 0 12 12
161 Joakim Aune Norwegia 0 105 0 0 0 0 0 105
162 Tim Fuchs Niemcy 0 21 0 28 6 0 378 433
163 Elias Kogler Austria 0 0 0 0 1 0 0 1
  Lukas Wagner Niemcy 1 0 0 0 0 0 0 1
165 Radek Selcer Czechy 1 0 0 3 0 0 0 4
166 Mico Ahonen Finlandia 2 0 0 29 0 0 0 31
167 Sota Kudo Japonia 3 0 0 0 0 0 56 59
168 Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 0 0 13 0 0 57 74
169 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 0 0 0 4 0 0 8
170 Szymon Jojko Polska 5 0 0 0 0 0 0 5
171 Patrick Gasienica USA 6 51 0 3 0 0 6 66
172 Kaito Nishimori Japonia 7 0 0 0 0 0 0 7
173 Yevhen Marusiak Ukraina 7 0 0 33 0 0 8 48
174 Damian Skupień Polska 8 0 0 13 0 0 0 21
175 Sungwoo Cho Korea Pd. 8 0 0 0 0 0 69 77
176 Kiril Kotik Rosja 12 0 0 0 0 0 7 19
177 Aljaz Osterc Słowenia 15 0 0 0 0 0 12 27
178 Mateusz Gruszka Polska 16 0 0 0 39 0 40 95
179 Dusan Dolezel Czechy 17 0 0 130 12 0 4 163
180 Heung Chul Choi Korea Pd. 18 0 0 0 0 0 196 214
181 Benedikt Holub Czechy 20 0 0 0 0 0 0 20
182 Cedrik Weigel Niemcy 27 5 0 47 100 0 55 234
183 Mattia Galiani Włochy 29 0 0 11 0 0 0 40
184 Clemens Leitner Austria 29 105 0 0 0 0 0 134
185 Stefan Rainer Austria 29 180 0 38 183 0 156 586
186 Maximilian Lienher Austria 29 110 0 106 0 0 375 620
187 Shun Oi Japonia 30 0 0 0 0 0 34 64
188 Tjas Grilc Słowenia 33 0 0 13 0 0 160 206
189 Fabian Seidl Niemcy 36 140 0 69 130 0 69 444
190 Andraz Pograjc Słowenia 44 0 0 0 0 0 0 44
191 Julian Hahn Niemcy 48 0 0 0 0 0 0 48
192 Paul Winter Niemcy 49 11 0 8 27 0 6 101
193 Markus Rupitsch Austria 58 40 0 58 38 0 49 243
194 Shinnosuke Fujita Japonia 62 0 0 0 0 0 120 182
195 Luca Roth Niemcy 63 0 0 0 0 0 226 289
196 Mika Schwann Austria 64 14 0 32 0 0 26 136
197 Jan Hoerl Austria 105 0 0 0 0 0 0 105
198 Dominik Maylaender Niemcy 110 1 0 68 47 0 0 226
199 Philipp Raimund Niemcy 112 0 0 0 0 0 0 112
200 Johannes Schubert Niemcy 125 8 0 86 220 0 0 439
201 Ren Nikaido Japonia 200 0 0 0 0 0 150 350
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
16:30
PŚ K Lillehammer
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich