Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
17.02.1980 - Lake Placid (USA) K-86
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anton Innauer Austria 89.0 90.0 266.3
2 Manfred Deckert NRD 85.0 88.0 249.2
  Hirokazu Yagi Japonia 87.0 83.5 249.2
4 Masahiro Akimoto Japonia 83.5 87.5 248.5
5 Pentti Kokkonen Finlandia 86.0 83.5 247.6
6 Hubert Neuper Austria 82.5 88.5 245.5
7 Alfred Groyer Austria 85.5 83.5 245.3
8 Jouko Toermaenen Finlandia 83.0 85.5 243.5
9 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 83.0 86.5 242.6
10 Stanisław Bobak Polska 86.0 82.0 242.2
11 Martin Weber NRD 83.0 83.5 236.8
12 Armin Kogler Austria 85.0 79.0 234.8
13 Roger Ruud Norwegia 81.0 84.5 234.2
14 Johan Saetre Norwegia 83.0 81.0 231.8
15 Henry Glass NRD 81.0 81.5 231.4
16 Jari Puikkonen Finlandia 81.0 80.0 227.5
17 Jeffrey Davis USA 80.0 84.0 226.3
18 Per Bergerud Norwegia 80.0 81.0 224.0
19 Peter Leitner RFN 81.0 77.5 223.0
20 Jochen Danneberg NRD 83.5 77.0 222.7
21 Alexi Borovitin ZSRR 80.5 76.0 220.3
22 Leos Skoda Czechosłowacja 75.0 83.0 219.7
23 Chris McNeill USA 79.0 74.5 212.5
24 Bernard Moullier Francja 79.0 77.0 210.5
25 Hubert Schwarz RFN 80.0 72.0 209.1
26 Jim Maki USA 81.0 72.0 208.7
27 Ivar Mobekk Norwegia 74.0 80.5 208.6
28 Steve Collins Kanada 81.0 72.0 207.7
29 Takafumi Kawabata Japonia 79.0 71.5 207.2
30 Tauno Kaeyhko Finlandia 78.5 71.5 205.4
31 Vladimir Vlassov ZSRR 80.0 71.5 204.8
32 Kari Ylianttila Finlandia 76.0 72.0 203.2
33 Juriy Iwanov ZSRR 71.0 78.0 200.3
34 Jan Holmlund Szwecja 75.0 71.0 195.5
35 Gerard Colin Francja 69.5 77.0 193.8
36 Jim Denney USA 70.0 75.0 192.9
37 Robert Moesching Szwajcaria 74.0 73.0 192.6
38 Lido Tomasi Włochy 72.0 74.0 192.5
39 Josef Samek Czechosłowacja 67.5 79.0 190.3
40 Stanisław Pawlusiak Polska 72.0 70.0 183.1
41 Horst Bulau Kanada 64.5 75.0 180.1
42 Hiroyasu Aizawa Japonia 69.5 68.0 176.9
43 Paul Egloff Szwajcaria 65.0 70.5 171.7
44 Miran Tepes Jugosławia 66.0 71.0 171.6
45 Brane Benedik Jugosławia 62.0 67.5 149.6
46 Andre Scharikov ZSRR 61.0 63.5 147.1
47 Piotr Fijas Polska 79.5 59.0 144.0
48 Bogdan Norcic Jugosławia 55.0 62.0 124.6

« Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1980 - wszystkie konkursy »
Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1980

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 1980

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich