TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
22.01.2007 - Pragelato (Włochy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Denis Kornilov Rosja 138.5 135.5 277.2
2 Yoshihiko Osanai Japonia 133.5 133.5 263.6
3 Dimitry Ipatov Rosja 137.0 131.0 261.4
4 Manuel Fettner Austria 127.0 135.5 255.5
5 Seou Choi Korea Pd. 136.5 127.5 254.7
6 Bastian Kaltenböck Austria 130.5 130.0 248.4
7 Florian Liegl Austria 126.5 132.0 244.8
8 Stefan Kaiser Austria 128.5 128.5 244.6
9 Heung Chul Choi Korea Pd. 126.5 131.0 244.0
10 Evgeni Plekhov Rosja 124.0 130.5 235.6
11 Tomas Slavik Czechy 130.5 120.5 229.8
12 Maksim Anisimov Białoru¶ 125.5 124.5 228.5
13 Shusaku Hosoyama Japonia 124.0 124.5 227.3
14 Jens Kaufmann Niemcy 126.5 123.0 225.6
15 Pekka Salminen Finlandia 121.0 127.0 224.4
16 Krystian Długopolski Polska 122.0 124.5 221.7
17 Assan Takhtakhunov Kazachstan 125.5 120.5 220.3
18 Branko Iskra Słowenia 124.0 120.0 215.7
19 Ivan Karaulov Kazachstan 121.0 124.0 215.5
20 Damien Maitre Francja 122.0 120.5 211.5
21 Vitaliy Shumbarets Ukraina 124.5 119.0 210.8
22 Shuji Endo Japonia 121.0 121.5 210.0
23 Chil-Ku Kang Korea Pd. 120.5 120.5 208.3
24 Nicolas Fettner Austria 121.5 117.0 207.8
25 Antti Lehtinen Finlandia 121.0 117.0 203.9
26 Yang Li Chiny 120.0 114.5 197.1
27 Tomisław Tajner Polska 119.5 115.0 196.1
28 Jure Bogataj Słowenia 122.5 111.5 195.7
29 Oleksander Lazarovych Ukraina 119.5 114.0 192.3
30 Petr Chaadaev Białoru¶ 122.0 112.0 191.7
31 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 118.0   100.4
32 Saso Tadic Słowenia 117.5   98.5
33 Luka Bardorfer Słowenia 118.0   98.4
34 Alexey Korolev Kazachstan 116.5   97.7
35 Nejc Frank Słowenia 117.0   97.6
36 Emil Mulijukov Rosja 116.5   97.2
37 Krzysztof Styrczula Polska 116.0   95.3
38 Volodymyr Boshchuk Ukraina 114.0   91.2
39 Tomas Kyncl Czechy 111.5   87.2
40 Matija Druml Austria 111.0   86.8
41 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 110.5   84.9
42 Robert Fatchullin Rosja 109.0   79.7
43 Jianxun Wang Chiny 107.5   77.0
44 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 106.5   74.2
45 Mickael Chapuis Francja 102.0   68.1
46 Guang Yang Chiny 102.0   64.1
47 Zhandong Tian Chiny 100.5   63.9
48 Yuta Funato Japonia 99.5   62.6
49 Billy Chedal Francja 100.5   61.4
50 Grzegorz Sobczyk Polska 97.5   59.5
51 Nazariy Prokopyuk Ukraina 97.5   54.0
52 Florian Pinel Francja 94.0   53.2
53 Stefano Chiapolino Włochy 95.5   51.4
54 Jianping Sun Chiny 91.0   43.8
55 Chenhui Xing Chiny 89.5   38.6

« Uniwersjada 2007 - wszystkie konkursy »
Uniwersjada 2007

Uniwersjada 2007

Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »