Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
04.01.1984 - Innsbruck (Austria) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Jens Weissflog NRD 101.0 224.1
2 Matti Nykänen Finlandia 96.0 207.6
3 Jari Puikkonen Finlandia 97.0 205.4
4 Klaus Ostwald NRD 89.0 200.3
5 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 99.0 198.2
6 Per Bergerud Norwegia 91.0 197.4
7 Pentti Kokkonen Finlandia 94.0 195.2
8 Andreas Felder Austria 90.0 188.9
9 Peter Rohwein RFN 94.0 186.9
10 Primoz Ulaga Jugosławia 90.0 185.5
11 Armin Kogler Austria 88.0 184.2
12 Pavel Ploc Czechosłowacja 90.5 183.8
13 Rolf Age Berg Norwegia 90.0 180.3
14 Landis Arnold USA 91.0 180.0
  Horger Freitag NRD 91.0 180.0
16 Manfred Deckert NRD   179.4
17 Lido Tomasi Włochy   179.2
18 Ole Christian Eidhammer Norwegia   178.9
19 Ernst Vettori Austria   178.0
20 Sandro Sambugaro Włochy   177.7
21 Jeffrey Hastings USA   176.4
22 Stefan Stannarius NRD   176.2
23 Fabrice Piazzini Szwajcaria   175.0
24 Pekka Suorsa Finlandia   173.8
25 Vladimir Cherniaev ZSRR   173.7
26 Mathias Buse NRD   173.3
27 Jiri Parma Czechosłowacja   172.4
28 Georg Waldvogel RFN   170.0
29 Miran Tepes Jugosławia   169.8
  Nils Stoltzlechner USA   169.8
31 Hansjoerg Sumi Szwajcaria   166.6
32 Markku Pusenius Finlandia   166.2
33 Piotr Fijas Polska   165.6
34 Jari Pulkkinen Finlandia   165.4
35 Manfred Steiner Austria   165.3
36 Wolfgang Steiert RFN   163.3
37 Massimo Rigoni Włochy   163.2
38 Roger Ruud Norwegia   162.4
39 Ulf Findeisen NRD   161.4
  Veli-Matti Ahonen Finlandia   161.4
41 Raimund Resch Austria   161.3
42 Steve Collins Kanada   160.1
43 Vladimir Podzimek Czechosłowacja   158.2
44 Ron Richards Kanada   157.3
45 Fritz Esser Austria   156.5
46 Gennadi Prokopenko ZSRR   155.4
47 Richard Schallert Austria   152.3
48 Matjas Zagar Jugosławia   150.9
49 Bojan Globocnik Jugosławia   150.6
50 Franz Neulaendtner Austria   149.1
51 Juri Golowtschikov ZSRR   73.8
52 Thomas Klauser RFN   73.4
  Andreas Bauer RFN   73.4
54 Franz Wiegele Austria   73.3
  Reed Zuehlke USA   73.3
56 Thomas Dolar Jugosławia   72.9
  Hubert Neuper Austria   72.9
58 Vegard Opaas Norwegia   72.8
59 Miroslav Slusny Czechosłowacja   72.4
  Steinar Braaten Norwegia   72.4
61 David Brown Kanada   71.4
  Tuomo Ylipulli Finlandia   71.4
63 Valerji Karetnikov ZSRR   70.6
64 Alfred Groyer Austria   70.1
65 Vasja Bajc Jugosławia   66.7
66 Hans Wallner Austria   66.3
67 Janusz Malik Polska   65.3
68 Anders Daun Szwecja   64.4
69 Thomas Hasselberger RFN   63.9
70 Dennis McGrane USA   63.8
71 Horst Bulau Kanada   63.3
  Thomas Feuerstein Austria   63.3
73 Vladimir Breitschev Bułgaria   62.9
  Frederic Berger Francja   62.9
  Jose Rivera Hiszpania   62.9
  Paul Erat Austria   62.9
77 Jan Henrik Troen Norwegia   61.9
78 Adolf Hirner Austria   61.3
79 Thomas Ihle RFN   60.6
80 Martin Svagerko Czechosłowacja   60.5
81 Guenther Stranner Austria   60.1
  Laszlo Fischer Węgry   60.1
83 John Denney USA   59.7
  Valerij Savin ZSRR   59.7
85 Norbert Leitner Austria   57.7
86 Wolfgang Margreiter Austria   57.2
87 Angel Stojanov Bułgaria   56.8
88 Rajko Lotric Jugosławia   54.5
  Walent Boschitschkov Bułgaria   54.5
90 Gabor Geller Węgry   53.5
91 Mike Holland USA   53.0
  Gerard Colin Francja   53.0
93 Christoph Kreuzer Austria   52.0
94 Harald Rodlauer Austria   51.6
95 Oleg Servo ZSRR   47.4
96 Antonio Lacedelli Włochy   46.8
97 Bernat Sola Hiszpania   45.4
98 Christian Hauswirth Szwajcaria   45.0
99 Werner Haim Austria   44.0
100 Jan Kowal Polska   43.6
101 Pascal Raymond Szwajcaria   41.0
  Angel Jeaniquet Hiszpania   41.0
103 Ulf Astroem Szwecja   39.3
104 Robert Kueffe Austria   38.3
105 Thomas Nordgren Szwecja   36.4
106 Harald Haim Austria   34.4

« Turniej Czterech Skoczni 1983/1984 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1983/1984

Turniej Czterech Skoczni 1983/1984

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich