Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
01.01.1969 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Bjoern Wirkola Norwegia 94.0 92.5 241.2
2 Anatoli Sheglanov ZSRR 91.5 97.0 235.4
3 Frantisek Rydval Czechosłowacja 94.5 91.0 233.8
4 Vladimir Belousov ZSRR 92.5 90.0 233.6
5 Heinz Schmidt NRD 91.0 94.5 232.3
6 Zbynek Hubac Czechosłowacja 90.5 89.0 228.4
7 Ladislav Divila Czechosłowacja 92.0 89.0 225.0
8 Garij Napalkov ZSRR 90.5 87.0 222.1
9 Horst Queck NRD 96.5 94.0 221.8
10 Lars Grini Norwegia 89.0 87.5 221.2
11 Juhani Ruotsalainen Finlandia 90.0 86.0 219.5
12 Josef Matous Czechosłowacja 92.5 86.5 219.2
13 Olle Martinsson Szwecja 89.0 89.0 218.3
14 Guenther Guellner RFN 90.5 84.5 218.1
15 Rudolf Höhnl Czechosłowacja 88.0 88.0 218.0
16 Sepp Zehnder Szwajcaria 90.0 87.0 217.4
17 Topi Mattila Finlandia     216.7
18 Karel Kodejska Czechosłowacja     215.7
19 Jan Olaf Roaldset Norwegia     215.5
  Bent Tomtum Norwegia     215.5
21 Jiri Raska Czechosłowacja     214.6
22 Reinhold Bachler Austria     211.2
23 Henrik Ohlmayr RFN     211.1
24 Wiezelaw Tscherbakow ZSRR     210.9
25 Josef Lichtenegger Austria     210.7
26 Ryszard Witke Polska     210.5
  Manfred Queck NRD     210.5
28 Alexander Ivanikov ZSRR     209.7
29 Keijo Leiho Finlandia     206.7
30 Rainer Schmidt NRD     205.2
31 Ludvic Zajc Jugosławia     203.2
32 Ernst Kroell Austria     200.6
33 Oswald Schinze RFN     198.8
34 Peter Stefancic Jugosławia     198.4
35 Walter Lampe RFN     198.2
36 Torbjoern Hedberg Szwecja     196.0
37 Max Golser Austria     195.0
  Richard Pfiffner Szwajcaria     195.0
39 Branko Dolhar Jugosławia     187.2
40 Marjan Mesec Jugosławia     186.8
41 Willi Schuster Austria     185.1
42 Bernd Karwofski NRD     182.0
43 Alain Macle Francja     181.8
  Ralph Phland RFN     181.8
45 Wolfgang Schueller RFN     179.1
46 Laszlo Geller Węgry     179.0
47 Gilbert Poirot Francja     177.9
48 Hans Schmid Szwajcaria     176.5
49 Walter Clemens NRD     172.2
50 Alfred Grosche RFN     170.8
51 Franz Bisle RFN     167.2
52 Erich Schwabl Austria     164.7
  Janko Zwitter Austria     164.7
54 Franz Salhofer Austria     164.2
55 Andrzej Sztolf Polska     162.2
56 Alfred Winkler RFN     161.3
57 Janez Jurman Jugosławia     159.4
58 Helmut Diess Austria     153.6
59 Josef Schwinghammer RFN     150.8
60 Walter Schwabl Austria     148.4
61 Giacomo Aimoni Włochy     141.3
62 Jannie Arnould Francja     141.1
63 Stanko Bogataj Jugosławia     139.3
64 Janos Taffener Węgry     137.8
65 Albert Heim Austria     137.0
66 Friedlhelm Klapproth RFN     136.7
67 Mario Cecon Włochy     132.0
68 Mihaly Geller Węgry     107.6
69 Knut Kongsgaard Norwegia     107.4

« Turniej Czterech Skoczni 1968/1969 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1968/1969

Turniej Czterech Skoczni 1968/1969

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich