Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
01.01.1957 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-80
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nikolai Kamenski ZSRR     217.9
2 Eino Kirjonen Finlandia     217.6
3 Pentti Uotinen Finlandia     215.4
4 Nicolai Schamov ZSRR     215.0
5 Kakhaber Tsakadze ZSRR     212.3
6 Nikolaj Trussow ZSRR     211.8
7 Max Bolkart RFN     210.7
8 Harry Glass RFN     206.4
9 Thoralf Engan Norwegia     205.8
10 Władysław Tajner Polska     202.5
11 Werner Lesser RFN     200.6
12 Helmut Recknagel NRD     198.6
13 Zdenek Remsa Czechosłowacja     197.4
  Walter Steinegger Austria     197.4
15 Josef Kleisl RFN     194.5
16 Jury Skofzov ZSRR     192.6
  Juri Moschkin ZSRR     192.6
18 Georg Thoma RFN     192.4
19 Otto Leodolter Austria     192.1
20 Aulis Kallakorpi Finlandia     191.5
21 Horst Lesser NRD     190.5
22 Józef Huczek Polska     190.4
23 Rudolf Schweinberger Austria     189.9
24 Albin Plank Austria     188.9
25 Arne Larsen Norwegia     188.0
26 Edi Heilingbrunner RFN     187.5
27 Drahomir Jebavy Czechosłowacja     185.1
28 Sepp Hohenleiter RFN     184.2
29 Asbjoern Osnes Norwegia     181.6
30 Valeri Kondratjew ZSRR     181.5
31 Walter Habersatter jun. Austria     181.4
32 Toivo Lauren Szwecja     179.7
33 Harald Pfeffer NRD     179.2
34 Hugo Fuchs NRD     177.6
35 Kjell Kopstad Norwegia     176.4
36 Jachim Bulin Czechosłowacja     176.3
37 Lois Leodolter Austria     176.1
38 Jan Kula Polska     174.4
39 Helmut Doederich NRD     173.6
40 Toni Brutscher RFN     171.0
41 Willi Fischer RFN     166.2
42 Willi Egger Austria     165.9
43 Ferdi Kerber Austria     164.5
44 Willy Gotthold RFN     160.2
45 Arne Stroem Szwecja     159.2
46 Mojmir Stuchlik Czechosłowacja     157.0
47 Hermann Anwander RFN     156.9
48 Herbert Arnold NRD     156.7
49 Jakub Węgrzynkiewicz Polska     156.6
50 Alfred Winkler RFN     156.5
51 Hans Kriner RFN     151.8
52 Helmut Ackermann RFN     140.3
53 Hias Winkler RFN     133.8

« Turniej Czterech Skoczni 1956/1957 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1956/1957

Turniej Czterech Skoczni 1956/1957

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich