Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
PŚ druż.
06.01.2019 - Bischofshofen (Austria) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Markus Eisenbichler Niemcy 137.0 140.1
2 Dawid Kubacki Polska 138.0 139.9
3 Stefan Kraft Austria 134.0 137.1
4 Ryoyu Kobayashi Japonia 135.0 136.1
5 Robert Johansson Norwegia 132.0 130.2
6 Roman Koudelka Czechy 133.0 129.3
7 Halvor Egner Granerud Norwegia 128.5 128.0
8 Evgeniy Klimov Rosja 132.5 127.8
9 Killian Peier Szwajcaria 131.5 125.8
10 Kamil Stoch Polska 129.0 125.6
11 Stephan Leyhe Niemcy 126.0 123.7
12 Piotr Żyła Polska 130.0 122.4
13 Antti Aalto Finlandia 125.0 119.8
14 Karl Geiger Niemcy 122.0 117.3
15 Johann Andre Forfang Norwegia 124.0 115.1
16 Junshiro Kobayashi Japonia 123.5 114.8
17 Manuel Fettner Austria 124.0 114.0
18 Robin Pedersen Norwegia 124.0 112.9
19 Daniel Huber Austria 121.0 112.7
20 Michael Hayboeck Austria 124.0 112.1
21 Richard Freitag Niemcy 121.0 111.8
22 Vladimir Zografski Bułgaria 125.0 110.9
23 Simon Ammann Szwajcaria 125.5 110.7
24 Andreas Stjernen Norwegia 120.0 110.1
25 Yukiya Sato Japonia 118.0 109.8
26 Andreas Wellinger Niemcy 121.5 109.7
27 Anze Semenic Słowenia 122.0 109.4
28 Constantin Schmid Niemcy 121.0 108.6
29 Daiki Ito Japonia 123.5 105.8
30 Cestmir Kozisek Czechy 118.5 104.4
31 Anders Fannemel Norwegia 118.5 104.0
32 Noriaki Kasai Japonia 119.0 103.9
33 Jan Hoerl Austria 120.0 103.2
34 Naoki Nakamura Japonia 120.0 101.9
35 Philipp Aschenwald Austria 115.5 100.5
36 Stefan Hula Polska 115.0 99.4
  Daniel Andre Tande Norwegia 115.5 99.4
38 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 116.0 96.4
39 Anze Lanisek Słowenia 112.0 95.8
40 Maciej Kot Polska 115.0 95.0
41 Clemens Aigner Austria 114.0 94.5
42 Clemens Leitner Austria 114.0 93.6
43 Timi Zajc Słowenia 114.0 92.8
44 Thomas Hofer Austria 113.5 90.2
45 Jakub Wolny Polska 109.5 88.9
46 Viktor Polasek Czechy 112.5 88.6
47 Alex Insam Włochy 110.0 87.0
48 David Siegel Niemcy 112.5 85.1
49 Andreas Alamommo Finlandia 105.5 75.2
50 Jernej Damjan Słowenia 103.0 73.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2018/2019

Puchar Świata 2018/2019

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Wisła
odprawa techniczna
16:30
PŚ Wisła
oficjalny trening
18:00
PŚ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
PŚ Wisła
seria próbna
16:00
PŚ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
PŚ Wisła
seria próbna
11:30
PŚ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (piątek)
12:00
PŚ Ruka
odprawa techniczna
16:00
PŚ Ruka
oficjalny trening
18:00
PŚ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich