Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
01.01.2019 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 136.5 129.5
2 Markus Eisenbichler Niemcy 138.0 129.3
3 Dawid Kubacki Polska 133.5 122.7
4 Junshiro Kobayashi Japonia 131.0 119.4
5 Roman Koudelka Czechy 133.0 116.7
6 Timi Zajc Słowenia 132.0 116.4
7 Richard Freitag Niemcy 132.5 116.3
8 Jakub Wolny Polska 128.0 116.1
9 Anders Fannemel Norwegia 130.0 115.3
10 Halvor Egner Granerud Norwegia 127.0 114.7
11 Piotr Żyła Polska 128.5 113.9
12 Daiki Ito Japonia 130.0 113.5
13 Evgeniy Klimov Rosja 130.0 113.0
14 Andreas Stjernen Norwegia 129.5 112.5
15 LL Stephan Leyhe Niemcy 128.0 110.8
16 Kamil Stoch Polska 129.0 110.3
17 LL Naoki Nakamura Japonia 126.0 108.5
18 LL Simon Ammann Szwajcaria 126.0 107.1
Karl Geiger Niemcy 127.0 107.1
David Siegel Niemcy 125.0 107.1
21 Yukiya Sato Japonia 126.5 106.0
22 LL Killian Peier Szwajcaria 125.0 105.9
23 Daniel Huber Austria 120.0 105.5
24 Johann Andre Forfang Norwegia 122.0 104.5
25 LL Anze Semenic Słowenia 124.0 103.8
26 Robert Johansson Norwegia 120.5 102.4
27 Constantin Schmid Niemcy 123.5 100.3 (30)
Robin Pedersen Norwegia 120.5 100.3 (30)
29 Vladimir Zografski Bułgaria 117.0 99.1 (32)
30 Manuel Fettner Austria 120.0 97.0 (35)
31 Alex Insam Włochy 123.5 101.2 (27)
32 Andreas Wellinger Niemcy 118.5 100.9 (28)
Noriaki Kasai Japonia 124.0 100.9 (28)
34 Daniel Andre Tande Norwegia 121.0 98.0 (33)
35 Pius Paschke Niemcy 121.0 97.5 (34)
36 Antti Aalto Finlandia 114.0 91.9
37 Kevin Bickner USA 121.0 90.6
38 Moritz Baer Niemcy 114.5 88.2
39 Felix Hoffmann Niemcy 114.5 87.6
Andreas Schuler Szwajcaria 119.0 87.6
41 Severin Freund Niemcy 119.0 87.0
42 Philipp Aschenwald Austria 119.5 86.3
43 Stefan Hula Polska 116.0 86.2
44 Aleksander Zniszczoł Polska 118.5 85.8
45 Michael Hayboeck Austria 113.0 85.7
46 Jernej Damjan Słowenia 116.0 85.1
47 Markus Schiffner Austria 115.5 84.2
48 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 116.0 82.0
49 Stefan Kraft Austria 114.0 79.4
50 Martin Hamann Niemcy 105.5 77.8
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 136.5 129.5
2 Markus Eisenbichler Niemcy 138.0 129.3
3 Dawid Kubacki Polska 133.5 122.7
4 Junshiro Kobayashi Japonia 131.0 119.4
5 Roman Koudelka Czechy 133.0 116.7
6 Timi Zajc Słowenia 132.0 116.4
7 Richard Freitag Niemcy 132.5 116.3
8 Jakub Wolny Polska 128.0 116.1
9 Anders Fannemel Norwegia 130.0 115.3
10 Halvor Egner Granerud Norwegia 127.0 114.7
11 Piotr Żyła Polska 128.5 113.9
12 Daiki Ito Japonia 130.0 113.5
13 Evgeniy Klimov Rosja 130.0 113.0
14 Andreas Stjernen Norwegia 129.5 112.5
15 Kamil Stoch Polska 129.0 110.3
16 Karl Geiger Niemcy 127.0 107.1
  David Siegel Niemcy 125.0 107.1
18 Yukiya Sato Japonia 126.5 106.0
19 Daniel Huber Austria 120.0 105.5
20 Johann Andre Forfang Norwegia 122.0 104.5
21 Robert Johansson Norwegia 120.5 102.4
22 Constantin Schmid Niemcy 123.5 100.3
  Robin Pedersen Norwegia 120.5 100.3
24 Vladimir Zografski Bułgaria 117.0 99.1
25 Manuel Fettner Austria 120.0 97.0
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Stephan Leyhe Niemcy 128.0 110.8
2 Naoki Nakamura Japonia 126.0 108.5
3 Simon Ammann Szwajcaria 126.0 107.1
4 Killian Peier Szwajcaria 125.0 105.9
5 Anze Semenic Słowenia 124.0 103.8
6 Alex Insam Włochy 123.5 101.2
7 Noriaki Kasai Japonia 124.0 100.9
  Andreas Wellinger Niemcy 118.5 100.9
9 Daniel Andre Tande Norwegia 121.0 98.0
10 Pius Paschke Niemcy 121.0 97.5
11 Antti Aalto Finlandia 114.0 91.9
12 Kevin Bickner USA 121.0 90.6
13 Moritz Baer Niemcy 114.5 88.2
14 Andreas Schuler Szwajcaria 119.0 87.6
  Felix Hoffmann Niemcy 114.5 87.6
16 Severin Freund Niemcy 119.0 87.0
17 Philipp Aschenwald Austria 119.5 86.3
18 Stefan Hula Polska 116.0 86.2
19 Aleksander Zniszczoł Polska 118.5 85.8
20 Michael Hayboeck Austria 113.0 85.7
21 Jernej Damjan Słowenia 116.0 85.1
22 Markus Schiffner Austria 115.5 84.2
23 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 116.0 82.0
24 Stefan Kraft Austria 114.0 79.4
25 Martin Hamann Niemcy 105.5 77.8

« Puchar ¦wiata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2018/2019

Puchar ¦wiata 2018/2019

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich