Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
25.11.2012 - Lillehammer (Norwegia) K-123
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Anders Fannemel Norwegia 140.0 143.7
2 Gregor Schlierenzauer Austria 141.0 142.4
3 Thomas Morgenstern Austria 135.0 140.5
4 Simon Ammann Szwajcaria 135.5 135.9
5 Anders Bardal Norwegia 134.0 135.5
6 Anders Jacobsen Norwegia 133.5 135.1
7 Jurij Tepes Słowenia 137.5 133.4
8 Noriaki Kasai Japonia 136.5 133.0
9 Richard Freitag Niemcy 134.5 132.6
10 Wolfgang Loitzl Austria 134.0 131.6
11 Taku Takeuchi Japonia 135.0 131.4
12 Andreas Wellinger Niemcy 132.0 131.3
13 Andreas Stjernen Norwegia 136.0 131.0
14 Jaka Hvala Słowenia 134.5 130.4
15 Peter Prevc Słowenia 136.0 129.9
16 Tom Hilde Norwegia 134.5 128.6
17 Reruhi Shimizu Japonia 134.5 127.8
18 Denis Kornilov Rosja 134.0 126.5
19 Manuel Fettner Austria 132.0 123.7
20 Vegard Swensen Norwegia 132.0 122.5
21 Robert Kranjec Słowenia 129.5 122.3
22 Michael Neumayer Niemcy 131.5 121.9
23 Andreas Kofler Austria 129.5 121.3
24 Yuta Watase Japonia 128.5 120.8
25 Martin Koch Austria 132.0 120.5
26 Karl Geiger Niemcy 132.0 120.2
27 Severin Freund Niemcy 122.5 118.9
28 Vladimir Zografski Bułgaria 128.0 118.7
29 Krzysztof Miętus Polska 128.5 117.7
  Simen Key Grimsrud Norwegia 130.5 117.7
31 Sebastian Colloredo Włochy 128.5 117.5
32 Lukas Hlava Czechy 126.0 117.1
33 Michael Hayboeck Austria 126.5 116.9
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 130.5 116.9
35 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 129.5 116.1
36 Kamil Stoch Polska 128.5 116.0
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 129.0 116.0
38 Alexey Romashov Rosja 125.5 114.2
39 Lauri Asikainen Finlandia 127.0 113.4
40 Rune Velta Norwegia 125.0 112.6
41 Kento Sakuyama Japonia 126.0 109.8
42 Dimitry Vassiliev Rosja 127.5 109.5
43 Piotr Żyła Polska 122.5 108.1
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 124.0 106.5
45 Dawid Kubacki Polska 122.5 102.2
46 Bartłomiej Kłusek Polska 121.0 100.7
47 Jan Matura Czechy 119.5 99.2
48 Maciej Kot Polska 120.0 99.1
49 Roman Koudelka Czechy 116.0 96.7
50 Danny Queck Niemcy 118.5 96.5
51 Janne Happonen Finlandia DNS DNS

« Puchar ¦wiata 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2012/2013

Puchar ¦wiata 2012/2013

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich