Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
19.01.2002 - Zakopane (Polska) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Hautamäki Finlandia 123.5 131.0 259.6
2 Sven Hannawald Niemcy 124.0 130.0 259.2
3 Andreas Widhölzl Austria 124.0 124.5 249.8
4 Martin Schmitt Niemcy 122.0 128.5 247.9
5 Martin Höllwarth Austria 120.5 124.5 241.5
6 Martin Koch Austria 125.0 120.0 237.0
7 Adam Małysz Polska 120.5 121.0 236.7
8 Robert Kranjec Słowenia 119.5 121.5 229.8
9 Robert Mateja Polska 118.5 120.0 226.8
10 Wolfgang Loitzl Austria 121.5 116.5 225.4
  Peter Zonta Słowenia 121.5 116.5 225.4
12 Dirk Else Niemcy 125.0 115.0 225.0
13 Risto Jussilainen Finlandia 114.0 123.0 221.1
14 Toni Nieminen Finlandia 118.5 117.0 219.4
15 Primoz Peterka Słowenia 117.5 118.0 218.4
  Michael Uhrmann Niemcy 117.5 118.0 218.4
17 Tomasz Pochwała Polska 116.0 118.0 217.2
18 Veli-Matti Lindström Finlandia 112.0 121.0 214.9
19 Stephan Hocke Niemcy 112.5 123.5 208.8
20 Anders Bardal Norwegia 120.5 112.5 207.9
21 Damjan Fras Słowenia 110.5 119.0 206.6
  Georg Späth Niemcy 113.5 116.0 206.6
23 Blaz Vrhovnik Słowenia 112.0 116.5 204.3
24 Lars Bystoel Norwegia 116.0 111.5 203.5
25 Christof Duffner Niemcy 112.0 119.5 203.2
26 Łukasz Kruczek Polska 110.0 116.5 202.2
27 Roberto Cecon Włochy 110.5 114.5 199.5
28 Alexander Herr Niemcy 113.0 111.0 197.2
29 Stefan Kaiser Austria 110.5 106.0 178.7
30 Igor Medved Słowenia 110.0 105.5 176.4
31 Morten Solem Norwegia 108.0   89.4
32 Kristoffer Jaafs Szwecja 108.0   88.4
33 Jaroslav Sakala Czechy 106.0   87.3
34 Janne Ahonen Finlandia 108.0   86.4
35 Stefan Horngacher Austria 106.5   86.2
36 Martin Mesik Słowacja 105.0   83.5
37 Tami Kiuru Finlandia 105.5   83.4
38 Roar Ljoekelsoey Norwegia 105.5   82.9
39 Jan Matura Czechy 103.5   80.8
40 Wojciech Skupień Polska 103.5   80.3
41 Tomisław Tajner Polska 102.0   78.1
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 101.5   77.2
43 Olav Magne Dönnem Norwegia 100.5   74.4
44 Jaan Juris Estonia 100.0   73.0
45 Dimitri Zhuchichin Rosja 99.5   72.6
46 Marcin Bachleda Polska 99.5   72.1
47 Andrej Lyskovec Białoru¶ 98.0   68.9
48 Grzegorz ¦liwka Polska 97.5   68.0
49 Jakub Janda Czechy 93.0   60.4
50 Marco Steinauer Szwajcaria 89.5   53.1
51 Andreas Goldberger Austria 88.5   47.3

« Puchar ¦wiata 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2001/2002

Puchar ¦wiata 2001/2002

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
67%
Dawid Kubacki
10%
Jakub Wolny
7%
Piotr Żyła
4%
Markus Eisenbichler
3%
Kamil Stoch
2%
inny skoczek
2%
Evgeniy Klimov
2%
Timi Zajc
1%
Domen Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Stefan Kraft
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich