Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
14.01.2001 - Harrachov (Czechy) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 212.0 194.5 397.8
2 Janne Ahonen Finlandia 200.5 193.0 381.2
3 Martin Schmitt Niemcy 189.0 198.5 371.5
4 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 197.5 186.5 367.8
5 Risto Jussilainen Finlandia 212.5 172.5 362.0
6 Sven Hannawald Niemcy 211.0 169.5 359.6
7 Matti Hautamäki Finlandia 205.0 174.5 357.4
8 Martin Höllwarth Austria 196.5 172.5 348.3
9 Robert Mateja Polska 177.5 170.0 322.5
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 185.5 162.0 321.5
11 Noriaki Kasai Japonia 173.0 170.0 319.6
12 Roberto Cecon Włochy 165.0 169.5 301.9
13 Jani Soininen Finlandia 180.0 153.5 299.7
14 Olav Magne Dönnem Norwegia 185.0 147.0 298.4
15 Henning Stensrud Norwegia 179.5 149.0 295.7
16 Kazuya Yoshioka Japonia 161.0 162.5 291.2
17 Michael Uhrmann Niemcy 174.0 151.5 290.1
18 Andreas Goldberger Austria 160.0 165.0 290.0
19 Frank Löffler Niemcy 173.5 148.0 287.3
20 Kazuyoshi Funaki Japonia 165.5 153.5 285.3
21 Kristian Brenden Norwegia 170.0 149.5 284.4
22 Jure Radelj Słowenia 165.5 150.5 279.2
23 Jakub Hlava Czechy 163.0 150.5 278.7
24 Kazuhiro Nakamura Japonia 164.0 149.0 278.1
25 Toni Nieminen Finlandia 177.5 137.0 274.9
26 Roland Audenrieth Niemcy 163.0 148.0 273.7
27 Wojciech Skupień Polska 167.0 146.0 268.6
28 Nicolas Dessum Francja 161.0 143.5 258.9
29 Alexander Herr Niemcy 155.0 143.5 255.2
30 Jaroslav Sakala Czechy 156.0 115.0 216.7
31 Lasse Ottesen Norwegia 155.5   133.1
32 Hansjörg Jäkle Niemcy 150.0   129.0
33 Łukasz Kruczek Polska 146.0   123.7
34 Wilfried Eberharter Austria 144.0   121.8
35 Christof Duffner Niemcy 145.0   118.5
36 Havard Lie Norwegia 142.0   112.9
37 Michal Dolezal Czechy 133.0   106.1
38 Remi Santiago Francja 134.0   105.8
39 Bernhard Metzler Austria 131.0   105.2
40 Jakub Janda Czechy 132.0   103.9
41 Jakub Suchacek Czechy 133.0   102.6
42 Martin Mesik Słowacja 132.0   100.9
43 Thomas Hörl Austria 128.0   99.6
44 David Jirotka Czechy 127.0   96.9
45 Jakub Jiroutek Czechy 128.0   94.6
46 Borek Sedlak Czechy 125.0   94.0
47 Matej Uram Słowacja 122.0   88.4
48 Roman Jaluvka Czechy 119.0   86.3
49 Pavel Stejfa Czechy 117.0   84.9
50 Jiri Parma jr. Czechy 110.0   72.5

« Puchar ¦wiata 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2000/2001

Puchar ¦wiata 2000/2001

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich