Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
24.11.2000 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Martin Schmitt Niemcy 128.0 131.4
2 Sven Hannawald Niemcy 120.0 115.5
3 Veli-Matti Lindström Finlandia 118.5 113.3
4 Toni Nieminen Finlandia 118.0 111.4
  Jure Radelj Słowenia 118.0 111.4
6 Andreas Widhölzl Austria 116.0 105.8
7 Martin Koch Austria 115.5 104.4
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 115.5 104.4
9 Lassi Huuskonen Finlandia 114.5 104.1
10 Wolfgang Loitzl Austria 113.5 103.8
11 Roberto Cecon Włochy 114.0 102.7
12 Jani Soininen Finlandia 111.5 98.7
13 Risto Jussilainen Finlandia 112.0 98.6
14 Kazuyoshi Funaki Japonia 110.0 98.0
15 Takanobu Okabe Japonia 110.5 97.4
16 Janne Ahonen Finlandia 110.0 96.5
17 Ville Kantee Finlandia 110.5 96.4
18 Andreas Goldberger Austria 109.5 95.6
19 Matti Hautamäki Finlandia 109.0 94.2
20 Valery Kobelev Rosja 109.5 93.1
21 Christof Duffner Niemcy 110.5 92.9
22 Johan Munters Szwecja 109.0 92.2
23 Yukitaka Fukita Japonia 107.5 90.5
24 Kazuya Yoshioka Japonia 108.5 90.3
25 Pekka Salminen Finlandia 107.5 90.0
26 Nicolas Dessum Francja 108.5 89.3
27 Morten Solem Norwegia 108.0 87.9
28 Jussi Hautamäki Finlandia 105.5 87.4
29 Wojciech Skupień Polska 106.0 87.3
30 Olav Magne Dönnem Norwegia 106.5 85.7
31 Stefan Horngacher Austria 105.0 85.5
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 105.0 85.5
33 Martin Höllwarth Austria 105.0 85.0
34 Masahiko Harada Japonia 104.5 84.6
35 Morten Aagheim Norwegia 103.5 82.8
36 Hansjörg Jäkle Niemcy 105.0 81.5
37 Damjan Fras Słowenia 102.0 80.1
38 Jakub Janda Czechy 101.5 79.2
39 Lasse Ottesen Norwegia 102.0 78.6
40 Alexander Herr Niemcy 100.5 75.9
41 Frank Löffler Niemcy 95.0 64.5
42 Janne Ylijärvi Finlandia 93.0 59.4
43 Hideharu Miyahira Japonia 91.5 59.2
44 Dimitry Vassiliev Rosja 92.5 59.0
45 Kristoffer Jaafs Szwecja 90.0 53.5
46 Henning Stensrud Norwegia 83.5 37.8
47 Michal Dolezal Czechy 84.0 37.7
48 Noriaki Kasai Japonia 74.5 18.6
49 Reinhard Schwarzenberger Austria 67.0 4.1
50 Primoz Zupan-Urh Słowenia DSQ DSQ

« Puchar ¦wiata 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2000/2001

Puchar ¦wiata 2000/2001

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich