Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
18.12.1999 - Zakopane (Polska) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Martin Schmitt Niemcy 123.5 130.5
2 Andreas Goldberger Austria 123.0 129.6
3 Risto Jussilainen Finlandia 122.5 128.2
4 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 123.0 127.6
5 Janne Ahonen Finlandia 121.5 126.9
6 Frank Löffler Niemcy 117.5 118.2
7 Lasse Ottesen Norwegia 117.5 117.2
8 Jani Soininen Finlandia 113.5 111.0
9 Bine Norcic Słowenia 113.5 109.5
10 Michal Dolezal Czechy 112.0 106.8
11 Primoz Zupan-Urh Słowenia 111.5 106.4
12 Andreas Widhölzl Austria 110.5 105.1
13 Bernhard Metzler Austria 109.5 102.3
14 Henning Stensrud Norwegia 108.5 101.5
15 Adam Małysz Polska 108.0 99.6
16 Jussi Hautamäki Finlandia 106.5 97.4
17 Ville Kantee Finlandia 106.5 96.4
18 Stefan Horngacher Austria 104.0 92.9
19 Blaz Vrhovnik Słowenia 105.0 92.7
20 Kazuyoshi Funaki Japonia 103.0 92.6
21 Wolfgang Loitzl Austria 103.5 92.0
22 Hideharu Miyahira Japonia 103.0 91.1
23 Roar Ljoekelsoey Norwegia 102.5 90.7
24 Hiroya Saito Japonia 103.0 90.6
25 Sylvain Freiholz Szwajcaria 101.5 87.9
26 Peter Zonta Słowenia 101.5 87.4
27 Alexander Herr Niemcy 101.0 86.0
28 Hansjörg Jäkle Niemcy 100.0 84.7
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 99.5 83.8
30 Jakub Janda Czechy 98.0 80.6
31 Kazuya Yoshioka Japonia 99.0 79.4
32 Morten Aagheim Norwegia 97.0 78.3
  Jon Petter Sandaker Norwegia 97.0 78.3
34 Noriaki Kasai Japonia 96.0 78.0
35 Mika Laitinen Finlandia 98.0 77.1
36 Roberto Cecon Włochy 96.0 76.5
37 Michael Uhrmann Niemcy 95.5 75.6
38 Anton Kalinitschenko Rosja 94.5 74.3
39 Jakub Hlava Czechy 93.5 72.5
40 Robert Mateja Polska 93.5 72.0
  Jaroslav Sakala Czechy 93.5 72.0
42 Olav Magne Dönnem Norwegia 93.0 70.1
43 Ivan Lunardi Włochy 92.5 69.7
44 Simon Ammann Szwajcaria 93.5 68.5
45 Stanislav Filimonov Kazachstan 91.0 67.5
46 Wojciech Skupień Polska 93.0 66.1
47 Espen Bredesen Norwegia 90.0 62.2
48 Marco Steinauer Szwajcaria 89.5 60.3
49 Damjan Fras Słowenia 70.0 17.7
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 55.0 0.0

« Puchar ¦wiata 1999/2000 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1999/2000

Puchar ¦wiata 1999/2000

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich