TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
28.12.2017 - Engelberg (Szwajcaria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 132.5 135.5 276.3
2 Tomasz Pilch Polska 129.5 137.5 269.1
3 Marius Lindvik Norwegia 137.5 127.5 268.9
4 Joachim Hauer Norwegia 136.0 127.5 264.4
  Florian Altenburger Austria 130.5 141.5 264.4
6 Jonathan Learoyd Francja 132.0 131.5 263.1
7 Killian Peier Szwajcaria 132.0 129.5 262.5
8 Sandro Hauswirth Szwajcaria 134.0 125.0 261.7
9 Yuken Iwasa Japonia 132.0 127.5 261.0
10 Philipp Aschenwald Austria 131.0 132.5 260.3
11 Bor Pavlovcic Słowenia 129.5 126.0 259.1
12 Clemens Leitner Austria 136.0 121.0 257.7
13 Nejc Dezman Słowenia 135.0 126.5 256.0
14 Andreas Alamommo Finlandia 135.0 133.5 255.9
15 Vladimir Zografski Bułgaria 133.5 127.5 252.7
16 Markus Schiffner Austria 131.0 128.5 252.5
17 Miran Zupancic Słowenia 133.5 116.0 252.4
18 Michael Glasder USA 125.0 136.0 251.4
19 Aleksander Zniszczoł Polska 131.0 129.5 250.4
20 Przemysław Kantyka Polska 124.5 133.5 248.2
21 Viktor Polasek Czechy 131.5 128.0 246.8
22 Gabriel Karlen Szwajcaria 128.0 125.5 246.2
23 Seou Choi Korea Pd. 133.5 128.5 245.8
24 Tomaz Naglic Słowenia 131.5 117.5 243.2
25 Andreas Schuler Szwajcaria 124.0 132.5 242.2
26 Tom Hilde Norwegia 128.5 127.0 239.8
27 Elias Tollinger Austria 122.5 129.0 239.2
28 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 127.0 128.0 238.7
29 Tim Fuchs Niemcy 121.5 115.5 227.8
30 Lukas Hlava Czechy 125.5 116.5 219.6
31 Mikhail Maksimochkin Rosja 123.0   120.9
32 Aljaz Osterc Słowenia 125.0   120.6
33 Anze Lanisek Słowenia 129.5   120.2
34 Klemens Murańka Polska 125.0   120.1
35 Mats Bjerke Myhren Norwegia 123.5   118.1
36 Luca Egloff Szwajcaria 124.5   117.1
37 Paweł W±sek Polska 122.5   116.7
38 Ren Nikaido Japonia 121.0   116.2
39 Andraz Pograjc Słowenia 121.5   116.0
40 Pascal Kaelin Szwajcaria 122.5   115.1
41 Paul Winter Niemcy 124.5   114.4
42 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 124.0   113.8
43 Tomas Vancura Czechy 127.5   113.0
44 Fabian Seidl Niemcy 123.0   112.8
45 Riki Kurita Japonia 123.5   112.6
46 Juho Ojala Finlandia 124.5   112.5
47 Niko Kytoesaho Finlandia 120.5   111.8
48 Thomas Roch Dupland Francja 125.0   110.1
49 Sondre Ringen Norwegia 118.5   109.9
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 118.5   109.9
51 Heung Chul Choi Korea Pd. 119.5   108.2
52 Paul Brasme Francja 119.0   107.4
53 Marinus Kraus Niemcy 113.5   106.1
54 Maksim Sergeev Rosja 118.0   105.1
55 Federico Cecon Włochy 113.0   103.2
56 Sorin Iulian Pitea Rumunia 118.5   100.1
57 Eduard Torok Rumunia 115.5   96.4
58 Joshua Maurer Kanada 113.5   96.1
59 Dominik Peter Szwajcaria 117.5   95.9
60 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 114.5   95.3
61 Mika Schwann Austria 116.0   90.5
62 Matthew Soukup Kanada 106.0   88.2
63 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 110.0   87.8
64 Daniele Varesco Włochy 115.0   82.4
65 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 104.5   82.2
66 Olan Lacroix Szwajcaria 106.5   78.4
67 Zeno di Lenardo Włochy 111.5   77.9
68 Nigel Lauchlan Kanada 104.5   76.3
69 Aleksandr Bazhenov Rosja 111.5   DSQ
70 Jonathan Siegel Niemcy 132.5   DSQ
71 Cedrik Weigel Niemcy 116.5   DSQ
72 Filip Sakala Czechy 110.0   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2017/2018

Puchar Kontynentalny 2017/2018

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »