TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden HS-100
CoC kobiet
10.12.2017 - Whistler (Kanada) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Wank Niemcy 103.0 102.0 267.6
2 Jonathan Learoyd Francja 101.0 101.0 263.5
3 Ziga Jelar Słowenia 99.5 101.0 262.0
4 Nejc Dezman Słowenia 100.5 99.5 261.1
5 Marius Lindvik Norwegia 101.0 99.5 260.4
6 Luca Egloff Szwajcaria 101.0 99.0 258.9
7 Tomasz Pilch Polska 101.0 99.5 257.9
8 Philipp Aschenwald Austria 100.5 99.5 257.6
9 Miran Zupancic Słowenia 99.0 98.0 254.7
10 Joachim Hauer Norwegia 101.0 97.0 252.9
11 Martin Hamann Niemcy 99.0 96.5 251.6
12 Elias Tollinger Austria 98.0 96.5 250.3
13 Moritz Baer Niemcy 96.5 98.5 250.2
14 Tom Hilde Norwegia 99.5 96.0 249.9
15 Bor Pavlovcic Słowenia 97.5 96.5 248.9
16 Viktor Polasek Czechy 99.0 96.5 248.4
17 Cestmir Kozisek Czechy 98.0 97.5 248.0
18 Felix Hoffmann Niemcy 97.0 96.5 244.8
19 Klemens Murańka Polska 95.5 94.5 241.6
20 Thomas Lackner Austria 95.5 95.0 241.3
21 Fabian Seidl Niemcy 98.0 97.0 241.2
22 Florian Altenburger Austria 95.0 95.0 240.6
23 Andraz Pograjc Słowenia 97.5 93.5 239.4
24 Eduard Torok Rumunia 97.0 93.0 238.9
25 Filip Sakala Czechy 94.0 95.0 235.6
26 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 92.0 93.5 232.5
27 Janni Reisenauer Austria 92.0 92.0 229.0
  Jarkko Määttä Finlandia 93.5 92.0 229.0
29 Rok Justin Słowenia 95.0 89.0 228.0
30 Stefan Huber Austria 93.5 91.0 227.6
31 Markus Rupitsch Austria 93.5 91.5 224.9
32 Paweł W±sek Polska 91.5   112.4
33 Dominik Maylaender Niemcy 91.0   111.7
34 Mats Bjerke Myhren Norwegia 91.5   111.6
35 Aljaz Osterc Słowenia 92.0   110.5
36 Giovanni Bresadola Włochy 90.5   110.0
37 Minato Mabuchi Japonia 91.0   109.9
38 Juho Ojala Finlandia 90.0   109.8
39 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 90.5   109.6
40 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 91.0   109.5
  Daniele Varesco Włochy 90.5   109.5
42 Damian Lasota Czechy 88.5   108.1
43 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 89.5   107.0
44 Pascal Kaelin Szwajcaria 88.0   105.7
  Federico Cecon Włochy 88.5   105.7
46 Ilmir Hazetdinov Rosja 89.5   105.4
47 Lukas Wagner Niemcy 88.0   105.1
48 Heung Chul Choi Korea Pd. 88.0   104.7
49 Bartosz Czyż Polska 88.0   104.1
50 Gabriel Karlen Szwajcaria 87.5   103.1
51 Sorin Iulian Pitea Rumunia 86.5   102.5
52 Joshua Maurer Kanada 87.5   102.1
  AJ Brown USA 87.0   102.1
54 Paul Brasme Francja 88.5   100.7
55 Casey Larson USA 86.0   98.2
56 Nikolay Karpenko Kazachstan 84.5   97.5
57 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 83.0   93.4
58 Sabirzhan Muminov Kazachstan 83.5   92.8
59 Matthew Soukup Kanada 82.5   91.5
60 Konstantin Sokolenko Kazachstan 81.5   89.4
61 Nigel Lauchlan Kanada 82.5   88.3
62 Yevgen Marusyak Ukraina 80.5   86.2
63 Nicholas Mattoon USA 84.5   70.0
64 Takehiro Nagai Japonia 82.5   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2017/2018

Puchar Kontynentalny 2017/2018

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
10:30
P¦ Engelberg
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »