Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
19.01.2002 - Ishpeming (USA) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mathias Hafele Austria 96.5 92.5 241.5
2 Gerhard Hofer Austria 93.5 93.0 238.0
3 Bastian Kaltenböck Austria 94.5 88.5 232.5
4 Bine Norcic Słowenia 91.5 91.0 232.0
5 Florian Liegl Austria 95.0 86.0 225.0
6 Jan Dolezal Czechy 93.0 85.5 223.5
7 Borek Sedlak Czechy 91.0 86.0 220.0
8 Hans Petrat Niemcy 87.5 91.0 219.0
9 Jani Moisander Finlandia 93.0 84.5 213.5
  Florian Krumbacher Niemcy 89.0 85.5 213.5
  Pasi Hyytiae Finlandia 90.5 82.0 213.5
12 Uros Peterka Słowenia 88.0 90.0 213.0
13 Tore S. Sneli Norwegia 83.5 90.0 212.0
14 Glynn Pedersen Wielka Brytania 85.0 89.0 209.0
15 Alexander Volkov Rosja 90.0 84.0 207.0
16 Bard Naess Norwegia 87.0 87.5 206.5
17 Peter Kostial Słowacja 89.5 82.0 203.0
18 Vladimir Glyvko Ukraina 90.5 79.5 194.5
19 Hartman Rector USA 78.5 82.0 181.0
20 Jim Denney jr USA 79.5 79.5 180.5
21 Kakhaber Tsakadze Gruzja 79.5 78.5 171.0
22 Peter Schlank Słowacja 78.5 75.5 164.0
23 Richard Tonkin Kanada 79.0 73.5 160.0
24 Jeffrey Denney jr. USA 75.5 74.0 157.0
25 Jeroen Nikkel Holandia 77.0 72.0 151.5
26 Maxim Kouzennyi Rosja 59.0 83.0 136.5
27 Eric Denney USA 69.0 61.0 112.5
28 Steve McNeil USA 64.0 62.0 105.0
29 Anthony Myhra USA 59.0 63.5 95.0

« Puchar Kontynentalny 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2001/2002

Puchar Kontynentalny 2001/2002

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
65%
Dawid Kubacki
12%
Jakub Wolny
6%
Kamil Stoch
3%
Piotr Żyła
3%
Markus Eisenbichler
3%
inny skoczek
2%
Timi Zajc
2%
Evgeniy Klimov
2%
Domen Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Stefan Kraft
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich